0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Ідеал Форте капсули, 50 шт.

Код товару:Код:  851074
Анонимный отзыв
Дуже сподобалась дія цих капсул, мені вони зменшували апетит.Пила 2 рази в день, схудла на 5 кг ( з 67 до 62 кг). Знайомі при зустрічі дивуватись, що так схудла. Спортом не займалась, тільки їла менше) Дуже сподобалась їх дія.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Приймала майже місяць по 2 капсули, відчувала себе добре, але не дало ніякого результату взагалі. Радує те що не було побічних дій.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
принимаю неделю, пока что минус 1 кг
Чи є відгук корисним
О
Оксана
не знаю как это средство справится в тех случаях когда люди хотят похудет на 20,30 и более кг но мне нужно было немного привести себя в порядок так сказать) т.е. я хотела сбросить в идеале 10 кг и мне это удалось) Правда я не только применяла Идеал Форте но и изменила питание в целом.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ідеал Форте капсули, 50 шт.
Ідеал Форте капсули, 50 шт.
136,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 136.5
Продавець: Аптека24
ціна: 144.7