0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Глюкоза-Новофарм розчин для інфузій 5%, 400 мл

Код товару:Код:  296.0007
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
В
Валерия
Попали с ребенком в больницу с кишечной инфекцией, была частая рвота и жидкий стул, отказался от еды и питья, а в больнице сказали что у него началось обезвоживание.Для поддержания водного баланса в организме необходимо ставить капельницы с Глюкозой. Заказала в вашей аптеке все необходимые медикаменты для ребенка, отличный сервис Колл-центра, огромная благодарность за оперативную помощь в поиске и покупке препаратов, ребенок смог вовремя получить препараты.Спасибо за оперативность доставки и отличный сервис. Буду в дальнейшем у вас заказывать.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Глюкоза-Новофарм розчин для інфузій 5%, 400 мл
Глюкоза-Новофарм розчин для інфузій 5%, 400 мл
Есть в наличии
46грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview