0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Гліцин-Дарниця сублінгвальні таблетки, 60 шт.

Код товару:Код:  145.0591
5
4 відгука
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Рекомендую даже для профилактики стрессоустойчивости!
Чи є відгук корисним
А
Анна
Очень помогло нервы восстановились
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Глицин уменьшает эмоциональное напряжение, улучшает настроение, повышает умственную работоспособность. Эффект от приёма слабоват (в случае стресса). С лёгким эмоциональным напряжением справляется. Простой, доступный и бюджетный препарат.
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Нина
Нормализует легкое нарушение сна, и недельки за две после приема, стало легче сосредотачиваться
Чи є відгук корисним
М
Марта
Гарно допомагає для нормалізації режиму сон-працездатність. При стресах самого гліцину може бути малувато (хіба що у вас рально залізні нерви, і вам для профілактики, але це не мій варіант), зате в дуеті з біфреном дає куди кращий результат, чим при прийомі лише одного заспокійливого.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Гліцин-Дарниця сублінгвальні таблетки, 60 шт.
Гліцин-Дарниця сублінгвальні таблетки, 60 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
63,8грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview