0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Гінкго Білоба ENJEE капсули по 0,4 г, 30 шт.

Код товару:Код:  1912056
5
0 відгуків
4
1 відгук
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Т
Тетяна
По особистим спостереженням, циркуляція крові пришвидшується приблизно через 30хв після прийняття капсули, тобто речовини діють, проте загальний ефект (стосовно розумових здібностей) менш довготривалий, ніж у "Гинкго Білоба Ананта 80". Зате більш доступна ціна та вітчизняний виробник.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Гінкго Білоба ENJEE капсули по 0,4 г, 30 шт.
Гінкго Білоба ENJEE капсули по 0,4 г, 30 шт.
Есть в наличии
57,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview