0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Геровітал Плюс сироп 700 мл

Код товару:Код:  161.0304
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Светлана
Мне 50 лет. Геровитал мне назначали еще в 25 лет, когда ни с того ни с сего постоянно колотилось сердце. ПОМОГ ИМЕННО ГЕРОВИТАЛ! Еще он помогает от раздражительности. Потом я его периодически пропивала по 1-2 бутылки весной и осенью. В настоящее время Геровиталом я постоянно затариваюсь для родителей и мужа (повышает гемоглобин, убирает раздражительность, улучшает зрение, ПРИДАЕТ СИЛЫ). С давлением ничего не делает: не повышает, не понижает. Геровитал выпускается в бутылке 200 мл, 500 мл и 700 мл. Обычно самая выгодная 700 мл, но не факт. Еще фирма "Тайс" часто устраивает скидки на Геровитал! Так, мне недавно удалось купить три бутылки Геровитала по 700 мл с большой скидкой. К бутылке прилагался бесплатно медицинский справочник от фирмы "Тайс" на 160 страниц "Как читать и толковать результаты медицинских анализов", все было перевязано красной ленточкой, было так приятно!
Чи є відгук корисним
Н
Надежда
Покупали родителям для укрепления сосудов по рекомендации врача. Побочных эффектов не было. Препарат хороший
Чи є відгук корисним
А
Александр
Хороший препарат,очень помог мне,заказываю второй флакон
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Геровітал Плюс сироп 700 мл
Геровітал Плюс сироп 700 мл
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
311,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview