0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Гексикон песарії по 16 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  1614041
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
А
Анна
Мне эти свечи назначил врач и они довольно таки хорошо справились со своей задачей. Считаю их эффективными. И гинекологи слышу их часто приписывают пациентам.
Чи є відгук корисним
О
Олена
Замечательные свечи. Быстро помогли при уретрите. Кроме того, они не нарушают свою полезную микрофлору,что очень важно. Главное условие не использовать перед применением свечей мыло, иначе будет очень печь. Лучше на время лечения заменить ваше обычное средство для интимной гигиены на Цитеал, тогда дискомфорта не будет.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Гексикон песарії по 16 мг, 10 шт.
Гексикон песарії по 16 мг, 10 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
374грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview