0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Гастролакт капсули, 30 шт.

Код товару:Код:  416.0120
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
О
Ольга
Препарат Гастролакт приобрела после того, как на лицо были все признаки дисбактериоза. Узнала о лечебном средстве из рекламы. После консультации семейного врача пропила таблетки курсом. Еще в самом начале лечения, такие неприятные явления, как вздутие, метеоризм, спазмы кишечника, стали менее выраженными. сегодня я чувствую себя здоровым человеком.
Чи є відгук корисним
Л
Люда
Препарат просто спас ,от постоянного дискомфорта !!! Отлично убирает вздутие и все ,что с этим связано ))) У меня проблемы с восприятием молочных продуктов и этот препарат посоветовал доктор (он показан при непереносимости молочных продуктов) Помог с первого дня 2 капсулы 3 раза в день 1 мес .
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Гастролакт капсули, 30 шт.
Гастролакт капсули, 30 шт.
Есть в наличии
126,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview