0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Фурацилин-Виола порошок антисептический по 1 г, 10 шт.

Код товару:Код:  5889002
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Старый и проверенный препарат для лечения инфекций горла, помогает с первого раза снять боль и раздражение слизистой оболочки горла. Советую!
Чи є відгук корисним
В
Виктория
Очень удобен в использовании 1 пакетик на раз полоскания горла.Помагает при ангине
Чи є відгук корисним
А
Алла
Ок
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Старое и проверенное противомикробное и антисептическое средство. Применяю для лечения заболеваний горла, промывания пазух, обработки ран, при баланопостите у ребенка. Препарат выпускается в таблетках и порошке. Разводить 1 пакетик на 100 мл воды. Побочных действий не замечено.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Фурацилин-Виола порошок антисептический по 1 г, 10 шт.
Фурацилин-Виола порошок антисептический по 1 г, 10 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview