0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Фліксотид Евохалер аерозоль для інгаляцій дозований, 50 мкг/дозу, 120 доз

Код товару:Код:  863017
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Г
Галина
Моя жизнь
Чи є відгук корисним
L
Lin@
Муж у меня асматик и когда начинают приступы пользуется только этим аэрозоль ,перепробовали уже очень много аэрозоль ,но не один так не помогает .Лекарство ему назначил .врач.
Чи є відгук корисним
S
Stas
У дочери бронхиальная астма, врач прописал фликсотид. Как оказалось он был далеко не во всех аптеках. Дочери прыскаем утром и вечером и нету такого кашля и приступов удушья. Но всегда надо быть на чеку. В целом он справился со своей задачей
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Фліксотид Евохалер аерозоль для інгаляцій дозований, 50 мкг/дозу, 120 доз
Фліксотид Евохалер аерозоль для інгаляцій дозований, 50 мкг/дозу, 120 доз
Есть в наличии
201,6грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview