0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Фіточай цукрознижувальний №16 у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - Ключі Здоров'я

Код товару:Код:  997.0013
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
а
аноним
"Ключи здоровья" никогда меня не подводили, я перепробовала много чаев из их коллекций, претензий пока не было. Естественно, кроме прочих чаев, у них есть и Фиточай успокоительный. Расфасован по пакетикам, 20 пакетиков по 1,5 грамма, для заваривания хватит одного пакетика на чашку в 200 мл. Первый раз попробовав, я очень переживала, что меня будет в сон клонить, но ошиблась - спать не хотелось. От Успокоительного сбора данный фиточай отличается тем, что не содержит нелюбимую мной солодку, зато содержит чабрец. В остальном - состав идентичный. Хороший, бюджетный травяной чай с полезным эффектом.)Рекомендую)))
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Фіточай цукрознижувальний №16 у фільтр-пакетах по 1,5 г,  20 шт. - Ключі Здоров'я
Фіточай цукрознижувальний №16 у фільтр-пакетах по 1,5 г, 20 шт. - Ключі Здоров'я
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
62,7грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview