0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Еуфорбіум Композитум Назентропфен С спрей, 20 мл

Код товару:Код:  014.0041
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Фотография пользователя
Світлана
Это лучшее, что можно себе представить, чтобы помочь слизистой носа.
Чи є відгук корисним
С
Светлана
У моей 5 летней дочери аллергия на тополиный пух, а в нашем городе его просто тьма! Май-июнь — все в нем покрыто на улице и стоит столбом! Сопли, красные глаза и чихания начинают нас сопровождать по пути в садик и обратно. Я очень старательно подбираю препараты для ребенка и не хочу, чтобы на его еще детский организм начали действовать какие-то сильные лекарства — кто знает, как они повлияют на него в будущем! Пробовали использовать народные средства, к сожалению не помогло.. Недавно посоветовали попробовать гомеопатию, там ведь маленькие концентраты и ребенку повредить не должно. Почитав отзывы, остановились на эуфорбиуме по 1му впрыскиванию 3-4 раза в день. Пока еще прошло только 2 недели, но результат я уже вижу сейчас! Хоть и немного раздражения в носу есть, но глаза уже менее красные, да и чихать почти перестала!
Чи є відгук корисним
В
Вера
Так же использую этот препарат перед сном. Ринит - мое второе имя, так что уснуть нормально, чтобы не использовать Эуфорбиум Композитум я точно не смогу. Мне лично очень и очень помогает.
Чи є відгук корисним
L
Lena
Действительно очень хороший препарат. До беременности был аллергический ринит, сейчас заложенность носа увеличилась, особенно ночью, пользуюсь им на ночь, но предварительно промываю нос солевым раствором и дышу хорошо!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Еуфорбіум Композитум Назентропфен С спрей, 20 мл
Еуфорбіум Композитум Назентропфен С спрей, 20 мл
Есть в наличии
332,1грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview