0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Солгар Естер-С плюс Вітамін С в капсулах по 500 мг, 50 шт.

Код товару:Код:  5458029
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Фотография пользователя
Юлия
Солгар как всегда не высоте. Беру этот витамин для укрепления иммунитета. Упаковка красивая и надежная, капсулы довольно крупные, но глотать их очень легко, имеют приятный травянистый запах. При постоянном применении ощущается эффект, количество простуд сокращается.
Чи є відгук корисним
І
Ірина
Хорошие витамины, часто принимаю.
Чи є відгук корисним
А
Анастасия
На протяжении 4 лет вся наша семья пьёт витамин С солгар, довольны результатом самочувствия. Ещё рекомендую и витамин Д солгар. И про герпес, мокрый нос, першит горло , когда вокруг все с вирусами вас не беспокоит.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Солгар Естер-С плюс Вітамін С в капсулах по 500 мг, 50 шт.
Солгар Естер-С плюс Вітамін С в капсулах по 500 мг, 50 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
365,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview