0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Эссенциале Форте Н капсулы по 300 мг, 100 шт.

Код товару:Код:  5003001
5
6 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
С
Светлана
Использую периодически более 30 лет. Что тут сказать - это классика для улучшения работы печени, соответственно появляются силы. Пить нужно курсом по 1 капсуле 3 раза в день, хотя бы месяц. А во время приема антибиотиков - по 2 капсулы 3 раза в день, десять дней. Была приятно удивлена, что в продаже имеется упаковка из 10 пластинок, брать из нее пластинку выгоднее, чем из обычной упаковки на 3 пластинки. А еще производитель часто устраивает акции на Эссенциале. Недавно приобрела 20 пластинок по огромной акции. P.S. ОБЯЗАТЕЛЬНО ХРАНИТЬ В ХОЛОДИЛЬНИКЕ.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Гарно і бистро обслужили
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Для обновления клеток печени, самый лучший препарат.
Чи є відгук корисним
Л
Людмила
Препарат хороший и нужный
Чи є відгук корисним
Д
Дарина
Пользуюсь постоянно в качестве профилактики, но и усиленно после праздников, очень помогает.
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
Эффективный препарат для восстановления печени от последствий неправильного питания и вредных привычек!Для меня важно,что этот препарат на растительной основе.Удобная большая упаковка 100шт.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Эссенциале Форте Н капсулы по 300 мг, 100 шт.
Эссенциале Форте Н капсулы по 300 мг, 100 шт.
Есть в наличии
809,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview