0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Відгуки про Еротон таблетки по 50 мг, 2 шт.

Код товару:Код:  057.0195
В
Василь
Не знаю як інші, але я купив ці таблетки просто щоб попробувать, що воно таке і для чого його п"ють мої знайомі. Зрозумів. Словами це важко пояснить, але інтим урізноманітнює класно
Чи є відгук корисним
П
Паша
Раньше принимал дозировку побольше, но со временем здоровье начало приходить в порядок и я перешел на 50мг, сейчас этого достаточно. Ничего плохого про таблетки сказать не могу, меня все устраивает
Чи є відгук корисним
О
Олег
Пишу нечасто. В основном по делу. Так вот, дешевые таблетки не берите, здоровье важнее, потом дороже получится. А вот Максигра - то что надо. Соотношение цена/качестно идеальное.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Еротон таблетки по 50 мг, 2 шт.
Еротон таблетки по 50 мг, 2 шт.
210,5грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
ціна: 267
Продавець: Аптека АНЦ
ціна: 210.5