0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Ерідез-Дарниця таблетки по 5 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  145.0477
5
5 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Т
Татьяна
Принимаю эридез при сильной аллергии, когда диазолин уже не справляется
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Дезлоратадин оказывает противоаллергическое и противовоспалительное действие. В аптечке имеется всегда, так как спасает при аллергическом рините. Быстро устраняет чихание, зуд и выделения из носа, слезотечение, зуд неба. Дезлоратадин эффективный в течение 24 часов. Сонливость не вызывал, что очень важно для водителя (симптом индивидуальный). Рекомендую.
Чи є відгук корисним
А
Антон
Хороший отечественный противоаллергический препарат. Доступная цена. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
К
Катерина
Отлично лечит сезонную аллергию, поллиноз. Всегда лежит в домашней аптечке на всякий случай. Быстро убирает симптомы, облегчает состояние. Обычно употребляю на ночь перед сном.
Чи є відгук корисним
К
Катерина
Быстро наступает эффект. Очень хорошо помогает при поллинозе, слезоточивости. В аптечке всегда лежит прозапас. Лучше пить на ночь.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ерідез-Дарниця таблетки по 5 мг, 10 шт.
Ерідез-Дарниця таблетки по 5 мг, 10 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
81,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview