0800 30 22 44

9:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Еребра таблетки по 20 мг, 20 шт.

Код товару:Код:  394.0096
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
А
Антон
Хороший натуральный противовирусный препарат.
Чи є відгук корисним
Э
Элла
Вечером после работы резко запершило горло и почувствовала общую слабость. В аптеке купила Эребру и начала рассасывать по 1 таблетке каждые 3 часа. На следующий день горло болеть перестало, общее состояние улучшилось. Всю упаковку принимала до конца, по 1 т. 4-5 раз в сутки. Теперь Эребра всегда под рукой! Спасибо.
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Ну из своего опыта могу сказать что Эребра весьма не плохое противовирусное средство. В семье заболели все и я и муж и две внучки. В аптеке посоветовали попробовать это средство и мы не пожалели. Очень быстро все поправились. Так что могу сказать,что Эребра средство не плохое.
Чи є відгук корисним
Э
Эльвира
20 квітня 2021 р.
Да, согласна с вами, мне тоже помогла Эребра!
Чи є коментар корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Еребра таблетки по 20 мг, 20 шт.
Еребра таблетки по 20 мг, 20 шт.
213,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24
Продавець: Аптека АНЦ