0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Екзо-Тіфін розчин нашкірний, 10мг/мл, 20 мл

Код товару:Код:  4557029
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
А
Алексей
Около полутора месяцев назад, по моему заказу не оказалось нужного раствора, и мне предложили Экзо-Тифин. Первое, что мне понравилось, это экономное выделение раствора, и удобное его растекание по месту использованию (ноготь), а после длительного применения, заметил положительный результат воздействия Экзо-Тифина. Рекомендую. Но лечение эфективно при ежедневном применение длительное время. А так-же цена решительно повлияла вновь покупать этот препарат.
Чи є відгук корисним
А
Алексей
Благодарю коллектив за прекрасное обслуживание!👍👍👍
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Екзо-Тіфін розчин нашкірний, 10мг/мл, 20 мл
Екзо-Тіфін розчин нашкірний, 10мг/мл, 20 мл
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
169,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview