0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Ебрантил капсули по 60 мг, 50 шт.

Код товару:Код:  1415004
Виробник: Takeda
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
416,6грн
iconКешбек8.33
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Ебрантил капсули по 60 мг, 50 шт.

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
GTIN
4031083003462
Страна производитель
Германия
Производитель
Такеда ГмбХ, место производства Ораниенбург, Германия
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Так
Міжнародне найменування
Urapidil
Способ введения
орально
Срок годности
1 год
Кол-во в упаковке
50
Код АТС/ATX
C02C A06
Код Морион
9366
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Упаковка
По 50 капсул во флаконе; по 1 флакону в картонной коробке
Дозировка
60 мг
Форма выпуска
Капсулы
Рецептурный отпуск
Только с рецептом

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
с осторожностью
Водителям
с осторожностью
Беременным
запрещено
Кормящим матерям
запрещено
Детям
нельзя

Взаимодействие

Взаимодействие с алкоголем
нет данных

Відгуки покупців 17

bonus icon+30 бонусів за відгук
К
Клиент
Дуже дрбре
Чи є відгук корисним
Н
Наталия
Этот препарат постоянно сложно найти,спасибо,что у Вас он представлен,в капсулах аналогов ему нет,очень хорошо сбивает давление.
Чи є відгук корисним
с
светлана
Быстрая доставка
Чи є відгук корисним

Ебрантил капсули по 60 мг, 50 шт. - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: urapidil;

1 капсула Ебрантилу по 60 мг містить 60 мг урапідилу;

допоміжні речовини: метакрилатний сополімер (тип В); діетилфталат; тальк; гіпромелоза; кислота фумарова; етилцелюлоза; гіпромелози фталат; кислота стеаринова; цукор сферичний;

оболонка для капсул по 60 мг: желатин; титану діоксид (Е 171); еритрозин (Е 127); індигокармін (Е 132);  заліза оксид червоний (Е 172); вода очищена; чорнило чорне (для маркування).

Лікарська форма

Капсули пролонгованої дії тверді.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули (№2) з непрозорим корпусом рожевого кольору та кришечкою яскраво-червоного кольору з нанесеним на корпус написом чорного кольору «Ebr 60». Вміст капсул – гранули жовтого кольору. 

Фармакотерапевтична група

 Антигіпертензивний засіб. Блокатори альфа-адренорецепторів. Код АТХ С02С А06.

Фармакодинаміка

Урапідил призводить до зниження систолічного та діастолічного тиску шляхом зниження периферичного опору.

Частота серцевих скорочень залишається практично незміненою. Серцевий викид залишається незміненим; серцевий викид, який зменшується у результаті збільшення постнавантаження, може збільшитися. 

Механізм дії. Урапідил має центральний та периферичний механізми дії.

На периферичному рівні урапідил блокує в основному постсинаптичні альфа-1-адренорецептори, таким чином пригнічуючи судинозвужувальну дію катехоламінів.

На центральному рівні урапідил модулює активність центру регуляції кровообігу; що запобігає рефлекторному збільшенню тонусу симпатичної нервової системи чи зниженню симпатичного тонусу.

Фармакокінетика

Абсорбція. Після перорального застосування понад 80–90 % урапідилу абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Пікова концентрація у плазмі крові лікарської форми з пролонгованим вивільненням досягається через 4-6 годин після застосування; період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 4,7 години (3,3–7,6 години).

Біодоступність. Відносна біодоступність капсул із пролонгованим вивільненням порівняно з перорально застосованим розчином становить 92 (83–103) %. Абсолютна біодоступність капсул із пролонгованим вивільненням порівняно з внутрішньовенним стандартом становить 72 (63–80) %.

Зв’язування урапідилу з білками плазми крові (сироватка людини) in vitro становить 80 %. Це відносно низьке зв’язування з білками плазми крові урапідилу може пояснити, чому досі невідомі взаємодії урапідилу та лікарських засобів з сильним зв’язуванням з білками плазми крові.

Розподіл. Об’єм розподілу – 0,77 л/кг маси тіла. Речовина проходить крізь гемато-енцефалічний бар’єр та проникає у плаценту.

Метаболізм. Урапідил метаболізується переважно у печінці. Основний метаболіт –гідроксильований  урапідил у 4-му положенні бензольного кільця, що не має суттєвої антигіпертензивної активності. О-диметильований метаболіт урапідилу практично має таку ж біологічну активність, що й урапідил, але утворюється у дуже невеликих кількостях.

Екскреція та елімінація. Елімінація урапідилу та його метаболітів в організмі людини до 50–70 % ниркова, з яких близько 15 % застосованої дози – фармакологічно активний урапідил; решта, у першу чергу гіпотензивний пара-гідроксильований урапідил,  екскретується з фекаліями.

Особливі групи. У пацієнтів літнього віку, а також пацієнтів із прогресуючою печінковою та/або нирковою недостатністю об’єм розподілу та кліренс урапідилу зменшується, а період напіввиведення з плазми крові – подовжується.

Показання

Артеріальна гіпертензія.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Гіпотензивна дія препарату Ебрантил може посилюватися при одночасному застосуванні з блокаторами альфа-адренорецепторів, вазодилататорами та іншими антигіпертензив-ними препаратами, а також при гіповолемії (наприклад, діарея, блювання) та вживанні алкоголю.

Одночасне застосування циметидину може підвищити максимальний рівень урапідилу у сироватці крові на 15 %.

На сьогодні інформація щодо комбінованої терапії з інгібіторами АПФ не є достатньою, тому таке лікування не рекомендується.

Особливості застосування

З особливою обережністю слід застосовувати препарат Ебрантил:

 • при серцевій недостатності, спричиненій механічними функціональними порушеннями (наприклад, стеноз аортального або мітрального клапана), при легеневій емболії або порушенні серцевої діяльності внаслідок перикардіальних розладів;
 • дітям, оскільки дослідження не проводилися для цієї вікової групи пацієнтів;
 • пацієнтам із печінковою дисфункцією; 
 • пацієнтам із помірним або тяжким ступенем ниркової дисфункції;
 • пацієнтам літнього віку;
 • пацієнтам, які одночасно застосовують циметидин (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або сахаразо-ізомальтазною недостатністю не слід застосовувати препарат Ебрантил.

Препарат містить цукор, що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

В індивідуальних випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи (запаморочення) можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.  Це особливо важливо на початку лікування, при заміні лікарського засобу або у разі вживання з алкоголем.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Жінки дітородного віку.

Жінкам дітородного віку, які не використовують контрацепцію, Ебрантил не рекомендується.

 

Вагітність.

Дані відсутні або їх кількість обмежена щодо застосування урапідилу у вагітних жінок.

Дослідження на тваринах показали репродуктивну токсичність.

Урапідил проникає через плаценту.

Ебрантил не слід застосовувати під час вагітності, якщо тільки лікування урапідилом не є необхідним через клінічний стан жінки.

 

Лактація.

Невідомо, чи потрапляє урапідил у грудне молоко.

Не можна виключити ризик для новонародженого / дитини.

Ебрантил не слід застосовувати під час лактації.

 

Фертильність.

Клінічних випробувань щодо впливу на фертильність у чоловіків та жінок не проводилось. Дослідження на тваринах показали, що урапідил впливає на фертильність.

Спосіб застосування та дози

Для швидкого зниження артеріального тиску, лікування розпочинати з  дози 60 мг 2 рази на добу (2 капсули препарату Ебрантил, капсули по 60 мг на добу).

Дозу можна поступово адаптувати до індивідуальних потреб. Діапазон підтримуючої  дози – 60–180 мг  урапідилу на добу, загальну кількість необхідно розподілити на                        2 індивідуальні дози. 

Капсули препарату Ебрантил слід приймати зранку та ввечері, під час їди та ковтати цілими, запиваючи невеликою кількістю рідини. 

Препарат Ебрантил підходить для довготривалого застосування. Лікування артеріальної гіпертензії цим препаратом вимагає регулярного медичного моніторингу.

 

Особливі групи пацієнтів.

Печінкова недостатність. Пацієнтам із печінковою недостатністю може бути  необхідним зменшення дози препарату Ебрантил.

Ниркова недостатність. Пацієнтам із помірною та тяжкою нирковою недостатністю, може бути  необхідним зменшення дози препарату Ебрантил при довготривалому лікуванні.

Пацієнти літнього віку. Пацієнтам літнього віку може бути  необхідним зменшення дози препарату Ебрантил при довготривалому лікуванні.

Діти

Клінічні дані щодо ефективності та безпеки застосування препарату для лікування дітей відсутні.

Передозування

Симптоми: 

 • з боку серцево-судинної системи: запаморочення, ортостатична гіпотензія, колапс;
 • з боку центральної нервової системи: підвищена втомлюваність та порушення швидкості реакцій.

Лікування. При надмірному зниженні артеріального тиску необхідно надати пацієнту горизонтального положення з низьким узголів’ям та розпочати інфузійну терапію для збільшення об’єму циркулюючої крові. 

Якщо ці заходи виявляться недостатніми, можна вводити внутрішньовенно повільно вазоконстриктори під моніторингом артеріального тиску. 

У дуже рідкісних випадках  необхідна внутрішньовенна ін’єкція катехоламінів (наприклад, 0,5–1 мг адреналіну, розведеного у 10 мл 0,9 % розчину натрію хлориду). 

Побічні реакції

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: 

дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100, < 1/10), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), рідко (≥ 1/10000,    < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (доступні дані не дають змоги оцінити частоту).

 

З боку серцево-судинної системи.

Нечасто: серцебиття, тахікардія, брадикардія, відчуття тиску або болю за грудиною (симптоми, аналогічні стенокардії), зниження артеріального тиску при зміні положення тіла, наприклад, при вставанні з положення лежачи (ортостатична дисрегуляція).

 

З боку травного тракту.

Часто: нудота.

Нечасто: блювання, діарея, сухість у роті.

 

Загальні розлади.

Нечасто: підвищена втомлюваність. 

Дуже рідко: набряк за рахунок збільшення затримки рідини.

Дослідження. 

Дуже рідко: транзиторне збільшення печінкових ферментів, тромбоцитопенія*.

 

З боку нервової системи.

Часто: запаморочення, головний біль.

 

З боку психіки.

Нечасто: розлади сну.

Дуже рідко: відчуття неспокою. 

 

З боку  нирок та сечовивідних шляхів.

Дуже рідко: почастішання позивів до сечовипускання або збільшення випадків нетримання сечі.

 

З боку репродуктивної системи та молочних залоз.

Дуже рідко: пріапізм.

 

З боку дихальної системи.

Нечасто: закладеність носа.

 

З боку шкіри та підшкірних тканин.

Нечасто: гіперчутливість (включаючи свербіж, почервоніння шкіри, висипання).

Невідомо: набряк Квінке, уртикарія.

* - У поодиноких випадках відзначалося зниження кількості тромбоцитів у часовому зв’язку із  застосуванням препарату Ебрантил, хоча причинно-наслідковий зв’язок із застосуванням урапідилу не може бути встановлено, наприклад, за допомогою імунологічних досліджень.

Термін придатності

1 рік.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці!

Упаковка

По 50 капсул у флаконі. По 1 флакону у картонній коробці. 

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Такеда ГмбХ, місце виробництва Оранієнбург, Німеччина/Takeda GmbH Betriebsstätte Oranienburg, Germany.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Леніцштрассе 70-98, 16515 Оранієнбург, Німеччина/Lehnitzstrasse 70-98, 16515 Oranienburg, Germany.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Ебрантил капсули по 60 мг, 50 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Ебрантил капсули по 60 мг, 50 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Оплачивайте бонусами
Эбрантил раствор для инъекций по 25 мг, 5 ампул по 5 мл
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек10.46
523,01грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Эбрантил раствор для инъекций по 5 мг/мл, 5 ампул
Буде Х2 Кешбек
Через 
0:0:0:0
iconКешбек12.98
649,3грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview