0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Крем Драполен, 55 г

Код товару:Код:  136.0035
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
1 відгук
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Очень крутой крем! У меня двойня, от попрелостей и дерматита перепробовали оооочень много средств, ничего не помогало. Нас спас только драполен. Пользуемся ним на постоянной основе. За два месяца использовали 3 тубы. Буду делать уже третий заказ, и возьму сразу две упаковки.
Чи є відгук корисним
Т
Татьяна
Подруга очень рекомендовала, ее малышу помогал справляться с раздражением под подгузником. Моему сыну не помог. Ему лучше помогал Бепантен. Так что все индивидуально.
Чи є відгук корисним
Е
Екатерина
Очень класнвы крем но немогу найти его
Чи є відгук корисним
И
Ирина
Прекрасный препарат для младенца . Кожа очень стала очень мягкая .Наша семейная проблема с подгузниками исчезла в течении нескольких дней .
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Крем Драполен, 55 г
Крем Драполен, 55 г
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview