0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Дорзол капли глазные 2%, в флаконе по 5 мл

Код товару:Код:  5532014
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
1 відгук
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Н
Наталья
все глазные капли дорогие - ну почти все. эти не исключение. зрение - огромная ценность, и люди вынуждены идти на большие траты. но производитель наверняка ни сам не пользовался этими каплями, ни не проводил опрос тех кто пользуется. он расхваливает что флакон сделан так, что при нажатии на дно флакона выделяется ровно одна капля препарата. но чтобы вышла эта одна капля, нужно то ли двумя руками, то ли ногами нажимать на это дно. флакон такой жесткий, что нужно приложить немалые усилия, чтобы вышла эта драгоценная капля - хоть на дно нажимаешь хоть на бока. кроме того, название препарата и объём его написан такими бледно-серыми красками, что и человек со стопроцентным зрением не всегда увидит. да еще и флакон непрозрачный - сколько осталось, не пора ли новые капли покупать - не поймёшь. жаль, что производитель этот мой отзыв не прочитает.
Чи є відгук корисним
Apteka24
Юрий
Представник компанії
9 червня 2021 р.
Зря Вы так думаете, Наталья! Производители часто читаю отзывы от своих покупателей. Жаль, что Вам не понравился продукт:( Отзыв информативный - начислили Вам 30 бонусных грн, спасибо :)
Чи є коментар корисним
А
Анна
Мне эти капли очень помогают в снятии глазного давления.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Дорзол капли глазные 2%, в флаконе по 5 мл
Дорзол капли глазные 2%, в флаконе по 5 мл
Есть в наличии
151грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview