0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Дезодорант "Драй-Драй" Класик Ролл-он, 35 мл

Код товару:Код:  2726009
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
2 відгука
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Номер заказа в смс и на сайте не совпадает с номером заказа при получении в аптеке. В меню "Бонусы за заказ №" - номер другой. А номер в смс для получения заказа уже совсем третий.
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
на всех других Дезодорантах "Драй-Драй" сказано - ДА, а тут - "Оригинальный препарат - Нет" не оригинал значит ?
Чи є відгук корисним
Apteka24
Юрий
Представник компанії
18 лютого 2022 р.
Добрый день! Спасибо за вопрос. Вообще это медицинский термин и он никакого отношения к тому, что Вы имеете ввиду под «оригинальностью» товара не имеет. На самом деле это касается обычно лекарств. Лекарства бывают «оригиналы» и «дженерики». Суть в том, что оригиналом называют товар, который был первым и получил патент, например «нурофен» — оригинальный товар, а «ибупрофен» — товар-дженерик.
Чи є коментар корисним
К
Кустова Марина
Отличный продукт. Однозначно рекомендую
Чи є відгук корисним
Е
Елена
Покупала не для себя, но товар очень хороший
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Дезодорант "Драй-Драй" Класик Ролл-он, 35 мл
Дезодорант "Драй-Драй" Класик Ролл-он, 35 мл
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview