0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Дермовейт мазь 0,05%, 25 г

Код товару:Код:  136.0032
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Фотография пользователя
Мария
У меня очень сильно потрескались пальцы на нервной почве. В мясо, ребятки. Палками долгое время не могла шевелить... Дерматолог сказала что это экзема. 2р в день мазала и 4й день - всё как и не было... Теперь при малейшей проявлении экземы - дермавейт... Так же хорошо при акне помогает... Снимает все воспаления.
Чи є відгук корисним
K
Krosha
У ребенка на затылке, в волосяной части, появилось высыпание. Думали потничка, но отвар из дуба не помог. Врач посоветовал дермовейт. После 2 дней применения сыпь прошла полностью. Теперь применяю его при аллергических реакциях на укусы насекомых. Тоже помогает, снимает зуд
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Дермовейт мазь 0,05%, 25 г
Дермовейт мазь 0,05%, 25 г
Есть в наличии
223,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview