0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Мило дігтярне Голден-Фарм, 70 г

Код товару:Код:  1457152
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Е
Елена
Мне нравиться, пользуюсь.
Чи є відгук корисним
В
Всеволод
Хорошее мыло для аллергиков. Покупаю именно эту серию в твердом и жидком виде. Стоит недорого.постороннего запаха не оставляет
Чи є відгук корисним
В
Валентина
Простое и не дорогое мыло. Хорошо пенится, не стягивает кожу. Использую ежедневно, доя всего тела. Не тмеет никакого запаха,чем меня полностью устраивает.
Чи є відгук корисним
Г
Галина
Пользуюсь этим мылом. Цена недорогая. Простой состав, без всякой синтетики. Кожу не сушит и глаза не щиплет. Рекомендую.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Мило дігтярне Голден-Фарм, 70 г
Мило дігтярне Голден-Фарм, 70 г
Есть в наличии
35,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview