0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Масло репейное Домашний доктор против выпадения волос 100 мл

Код товару:Код:  696.0521
5
3 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
1 відгук
bonus icon+30 бонусів за відгук
З
Зоя
Ничего,кроме жирных волос!Постоянно надо мыть,ведь работаю.Подруга смешивала с соком лука,помогает,но опять таки жирный блеск остаётся даже после мытья.
Чи є відгук корисним
К
Клиент
Хороший товар, всегда его покупаю
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Прекрасное средство. Чередовала это масло с маслом для роста волос. После мытья головы наносила на волосы и обматывала голову тёплым полотенцем. Один месяц и волосы в идеале.
Чи є відгук корисним
В
Валентина
Если делать теплые маски 2 раза в неделю,то через месяц замечаю явный результат. Волосы становятся визуально крепче, цвет становится насыщеннее, ломки кончики приходят в порядок. Единственный нюанс - нужно хорошо промывать голову после масла, чтобы высушенные волосы не выглядели 'как грязные'. Для этой цели, я сначала смываю маску горячей водой, а второй раз совсем прохладной водой.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Масло репейное Домашний доктор против выпадения волос 100 мл
Масло репейное Домашний доктор против выпадения волос 100 мл
Есть в наличии
61,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview