0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Борна кислота порошок, 30 г - ПрАТ ФФ Віола

Код товару:Код:  4801003
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Н
Наталия
Замечательный продукт! Пользуюсь постоянно. 1. Против насекомых 2. Отбеливание 3. Уничтожение плесени 4. Устранение запахов 5. Чистка посуды и раковины 6. Моющее средство для стен 7. Чистка унитаза РЕКОМЕНДУЮ!!!
Чи є відгук корисним
А
Андрей
Лайфхак для мужиков! Все мужики сталкиваются с проблемой - ботинки, на улице холодно, в офисе жарко, ноги потеют и преют... И, как следствие, воняют. Чего уж там! Правда? Лайфхак - на протяжении нескольких дней насыпаете немного порошка борной кислоты прямо в ботинки. Одеваете их и ходите. Через 2-3 дня применения - все запахи исчезают. И от ног, и от ботинок! Идеальный способ антисептический и дезинфицирующий!!! Дешево и действенно! Проверено! Закажу ещё!!!
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Борна кислота порошок, 30 г - ПрАТ ФФ Віола
Борна кислота порошок, 30 г - ПрАТ ФФ Віола
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
45,2грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview