0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Біцилін-5 порошок для суспензії для ін'єкцій по 1,5 млн ОД, 1 шт.

Код товару:Код:  201.0024
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
i
ivan
Лекарство выписал мне врач когда лежал в больнице ,после его использования стало легче .Заказала жена через интернет на сайте аптека 24 ,а после обеда все привезли ,очень удобно и не надо бегать по аптекам собирать лекарство и стоять в очереди . Сделал заказ через сайт и все вместе привезли
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Біцилін-5 порошок для суспензії для ін'єкцій по 1,5 млн ОД, 1 шт.
Біцилін-5 порошок для суспензії для ін'єкцій по 1,5 млн ОД, 1 шт.
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview