0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Біолакт порошок, 1500 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  1631001
Виробник: Swiss Generics AG
Ціна та наявність актуальні на і діють тільки для покупки онлайн
Есть в наличии
316,1грн
iconКешбек6.32
Продавець: Аптека24
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
 • Оплата
 • Гарантія
 • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Напишіть нам «Морквинка» і ми нарахуємо вам 50 грн бонусів. Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Біолакт порошок, 1500 мг, 10 шт.

Основні

Торгівельна назва
GTIN
4820214450288
Страна производитель
Корея
Оригинальный препарат
Так
Импортный
Так
Кол-во в упаковке
10
Способ введения
орально
Рецептурный отпуск
Без рецепта
Температура хранения
от 5°C до 25°C
Срок годности
2 года
Форма выпуска
Порошок в cаше
Дозировка
1500 мг
Код Морион
397212

Кому можно

Аллергикам
с осторожностью
Диабетикам
разрешено
Водителям
разрешено
Детям
с 3 лет

Відгуки покупців 1

bonus icon+30 бонусів за відгук
Р
Роман
Отличный, вкусный препарат от поноса при кишечной инфекции!
Чи є відгук корисним

Біолакт порошок, 1500 мг, 10 шт. - Інструкція для застосування

Склад

1 стик містить 3x10 9 живих бактерій: Lactobacillusacidophylus LH5, Bifidobacteriumlongum BG3, Enterococcusfaecium EF1.

допоміжні речовини: полідекстроза, порошок овочевий пасти, FOS волокна, порошок апельсинової смакової добавки, лактулоза, апельсиновий ароматизатор, L-аскорбінова кислота, молочний ароматизатор, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Опис

«Биолакт ®» - пробіотик четвертого покоління (пробіотики, які захищені подвійною оболонкою), який містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори та забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту.

Особливості

Лактобактерії продукують молочну кислоту і пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, поступово їх витісняючи як природний конкурент.
Ентерококи та біфідобактерії беруть участь в процесах ферментативного розщеплення жирів, білків і складних вуглеводів, у процесах синтезу і всмоктування вітамінів.
Наявність в «Биолакт ®» різних корисних штамів дозволяє надавати позитивний вплив на стан і травні функції всього кишечника (особливо при наявності бродильной диспепсії і явищ метеоризму), а також надає детоксикаційні властивості.

«Биолакт ®» підтримує функціонування нормальної кишкової мікрофлори шляхом: створення несприятливих умов для розмноження мікроорганізмів; участі в синтезі вітамінів і в метаболізмі жовчних кислот; поліпшення ферментативного розщеплення білків, жирів, складних вуглеводів. Таким чином, дія «Биолакт ®» обумовлено як безпосередньо прямою дією щодо патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, так і опосередкованим - стимуляцією місцевої кишкової ланки імунітету.

«Биолакт ®» містить бактерії з подвійним покриттям (dualcoating), що забезпечує високу ступінь виживання і збереження активності живих бактерій у зовнішньому середовищі (протягом виробничого процесу і зберігання), і захищає бактерії від дії шлункового соку і жовчі. Завдяки системі покриття збільшується кількість живих бактерій, які досягають кишечника, що сприяє їх адгезії і розмноженню на епітеліальних клітинах кишечника. Захист покриття не порушується, поки на бактерії не почне впливати рН середовища в тонкому кишечнику, в якому пробіотики ефективні. Після розчинення покриття в кишечнику бактерії регідріруются і починають активно розмножуватися, в тому числі - завдяки наявності в «Биолакт ®» пребіотики - лактулози та фруктоолігосахарідов, які є живильним субстратом для корисних бактерій. Унікальна оболонка і система захисту максимізує рівень виживання бактерій і істотно збільшує їх ефективність у порівнянні з непокритими бактеріями.

Бактерії, що входять до складу «Биолакт ®», колонізують різні відділи травного тракту, забезпечує відновлення балансу кишкової мікрофлори як в тонкому, так і в товстому відділах кишечника. Це, в свою чергу, підвищує неспецифічну резистентність організму, підтримує рівновагу імунної, нервової та інших систем, покращує засвоєння поживних речовин і вітамінів.

«Биолакт ®» не вимагає особливих умов зберігання при низькій температурі. Ліофілізація бактерій і подвійна оболонка забезпечують тривале збереження високої біологічної активності мікроорганізмів при кімнатній температурі.

«Биолакт ®» корисний для дітей в період росту, оскільки покращує біодоступність вітамінів і мінералів.

Рекомендації щодо застосування

 • Для відновлення балансу мікрофлори кишечника і усунення наслідків антибіотикотерапії (дисбактеріозу кишечника, антибіотик-асоційованої діареї, псевдомембранозного коліту) під
 • час і після прийому антибіотиків;
 • при порушенні рівноваги кишкової мікрофлори (дисбактеріоз);
 • для підтримки нормальної функції травлення;
 • для усунення проявів шлунково-кишкових розладів: запор, діарея, метеоризм (в тому числі - пов'язаних зі зміною харчового режиму і раціону, води, стресом і інше);
 • під час корекційного (дієтичного) харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба, гастроентерит, коліт, синдром подразненої товстої кишки,
 • порушення всмоктування, інфекційні кишкові захворювання);
 • для підтримки нормальної функції травлення в умовах постійних стресів і застосування сучасних продуктів, що містять компоненти, несприятливо впливають на мікрофлору кишечника;
 • в комплексі заходів щодо усунення дисбактеріозу піхви у жінок;
 • при лактазной недостатності;
 • при алергічних захворюваннях (атопічний дерматит, екзема та інші алергодерматози, харчова алергія);
 • для поліпшення загального стану при синдромі хронічної втоми;
 • в комплексі заходів при остеопорозі, в тому числі у жінок в період менопаузи (для поліпшення засвоєння кальцію).

Застереження

Можливий розвиток послаблення при дефекації у людей зі схильністю до проносів. Уникнути цього можна знизивши дозу в два рази в порівнянні з базовою, і поступовим відновленням протягом тижня.

Не приймати «Биолакт ®» після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Спосіб застосування та дози

Для підтримки нормальної травної функції дорослим і дітям від 3-х років приймати по одному стику 1 раз в день 7-14 днів, 1-4 курси на рік.

При наявності шлунково-кишкових розладів, дорослим і дітям старше 3-х років рекомендується приймати по одному стику 2-3 рази на день 7-14 днів (при необхідності, термін вживання може бути продовжений до одного місяця).

Під час прийому антибіотиків курс «Биолакт ®» становить час прийому антибіотиків плюс 4 тижні після закінчення курсу антибіотикотерапії. На стадії прийому антибіотиків можливе збільшення дози «Биолакт ®» до 2-х стіків 2-3 рази на день. Проміжок часу між прийомом антибіотика і «Биолакт ®» повинен становити не менше 3-х годин.

Прибуток є фізіологічними для людини продуктами. Передозування їх практично неможливо. На відміну від фармакопейних препаратів пробіотики в дитячому віці (за винятком дітей перших трьох років життя) призначають майже в тих же дозах, що і дорослим.

«Биолакт ®» можна приймати незалежно від прийому їжі, в сухому вигляді, запиваючи водою, або зміст стіки змішати з водою, молоком або їжею кімнатної температури. Не слід запивати гарячими напоями напоями та приймати одночасно з алкоголем. Можливе застосування в період вагітності та лактаціі.Не спостерігалося небажаних ефектів «Биолакт ®» з лікарськими засобами.

Діти

Від 3-х років.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C в недоступному для дітей місці. Уникати сонячного світла, високих температур і високої вологості.

Упаковка

10 саше в картонной коробке.

Виробник

ILDONG PHARMACEUTICAL CO LTD, Корея.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на Біолакт порошок, 1500 мг, 10 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Біолакт порошок, 1500 мг, 10 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Также вас могут заинтересовать
Лактимак Форте капсулы, 30 шт.
iconКешбек6.37
318,8грн
Есть в наличии
Инулин-НЕО капсулы, 90 шт.
iconКешбек6.26
313,2грн
Есть в наличии
Деакура таблетки по 5 мг, 50 шт.
iconКешбек6.23
311,5грн
Есть в наличии
Санзим капсулы, 20 шт.
iconКешбек6.46
323,4грн
Есть в наличии
Инулин-НЕО 5 пакетики по 6 мг, 20 шт.
iconКешбек6.13
306,8грн
Есть в наличии
Гепагеном капсулы, 30 шт.
iconКешбек6.05
302,9грн
Есть в наличии
Ливолакт капсулы, 30 шт.
iconКешбек5.8
290грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Субалин-Форте капсулы, 10 шт.
iconКешбек5.78
289,3грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Лактиале капсулы по 230 мг, 30 шт.
iconКешбек5.78
185
289,3грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Бифитен Нео капсулы №10
iconКешбек5.76
288,1грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Лактиале порошок в пакетиках по 1 г, 10 шт.
iconКешбек5.63
174,2
281,7грн
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
Бифиформ Лакто Плюс капсулы, 20 шт.
iconКешбек7.03
351,8грн
Есть в наличии
Биосевен Лакто капсулы, 30 шт.
iconКешбек5.6
280грн
Есть в наличии

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview