0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Борсуковий жир з вітамінним комплексом капсули по 300 мг, 60 шт. - Elixir

Код товару:Код:  5451006
5
2 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
О
Ольга
Очень эфективно после воспаления легких
Чи є відгук корисним
М
Максим
Данный барсучий жир с витаминами очень эффективно помогает при ОРВИ заболеваниях, при его приёме легче восстанавливаешся после болезней бронхов и лёгких. Если его использовать как дополнение к классическому лечению дыхательной системы выздоровление наступает намного быстрее и протекает легче. Капсулы очень легко глотать, растворяются они в желудке, так что специфического вкуса вы не почувствуете. Всегда его использую как дополнение к лечению при ОРВИ
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Борсуковий жир з вітамінним комплексом капсули по 300 мг, 60 шт. - Elixir
Борсуковий жир з вітамінним комплексом капсули по 300 мг, 60 шт. - Elixir
Есть в наличии
83,4грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview