0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про АстраЦе порошок для орального розчину по 200 мг, 10 шт.

Код товару:Код:  4634012
5
1 відгук
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Анонимный отзыв
Хороший-муколитик,который стал неотьемлимой частью нашей домашней аптечки,хорошее отхаркивающее действие,дополняеться также антиоксидантным и антитоксическим действием,что очень актуально при бронхитах,пневмониях когда организм испытывает интоксикацию,также он снижает токсичность парацетамола который часто применяют при респираторных заболеваниях в качестве жаропонижающего средства.Я называю его муколитиком 21 века.Моя оценка 5.Покупал в этой аптеке,учитывая бонусы-морковки-цена просто супер.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

АстраЦе порошок для орального розчину по 200 мг, 10 шт.
АстраЦе порошок для орального розчину по 200 мг, 10 шт.
Есть в наличии
Оплачивайте бонусами
80,9грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview