0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Артишоку Екстракт-Здоров'я капсули по 100 мг, 60 шт.

Код товару:Код:  171.0140
5
6 відгуків
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
З
Зорина
Дуже задоволена роботою аптеки . Всім рекомендую.
Чи є відгук корисним
М
Марина
отличный препарат, особенно для "ленивого" желчного пузыря - т.е при его атонии. Как и все желчегонные не желательно при камнях в желчном пузыре. спасаюсь им при "погрешностях" в диете или после праздников. Курсом пропиваю 2 раза в год весной и осенью - уже больше 6 лет не было обострений - до этого, как осень, так я и в больничке. Другой артишок брала, но "не то пальто". Мне подошла эта фирма именно в дозе 100 мг в капслуле (есть еще 300 мг, но разницу не увидела, а зачем платить больше?"
Чи є відгук корисним
И
Ирина
Отличный препарат, рекомендую и цена радует.
Чи є відгук корисним
Н
Наталья
отличное обслуживание
Чи є відгук корисним
І
Ірина
Все добре.
Чи є відгук корисним
M
Masha
Аритишок был назначен моей бабушке ,она страда почечной недостаточностью . После приема стало намного легче .т.к она плохо ходит сама в аптеку подъехать не смогла .Пришлось заказывать доставку на дом .Курьер приехал к бабушек домой и принес в квартиру. Очень благодарно аптеки24 за понимание т.к бедной старушке не пришлось выходить на улицу.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Артишоку Екстракт-Здоров'я капсули по 100 мг, 60 шт.
Артишоку Екстракт-Здоров'я капсули по 100 мг, 60 шт.
Есть в наличии
57,3грн
Ціна і наявність актуальні на
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 10% на першу покупку

App StoreGoogle Play
preview