0800 30 22 44

8:00 - 21:00. Безкоштовно

Відгуки про Аффіда анти Мігрень пластир від головного болю №5

Код товару:Код:  2942002
5
4 відгука
4
0 відгуків
3
0 відгуків
2
0 відгуків
1
0 відгуків
bonus icon+30 бонусів за відгук
Ж
Жанна
Несколько лет назад при огромном стрессе на работе очень сильно разболелась голова, съела несколько таблеток, а боль не проходит - виски сжимает все сильнее. В аптеке порекомендовали Аффиду пластыри, ну думаю куда деваться если впереди еще 2 дня отчетов и отдыха за эти дни не предвидится. Купила упаковку, а там каждый кружечек-пластырь в индивидуальной упаковке и таких целых пять. Решила пробовать - открыла одну и наклеила на височную часть - ближе к волосам, что бы не особо видно было. Примерно через 20-25 минут стало намного легче. Держится пластырь хорошо - часов 6-7 в рабочий день спокойно можно не переживать головную боль. Отчеты сдала вовремя, а вот пластыри стала покупать и носить с собой в сумочке - благо не нужно переживать за их целостность маленький конвертик совсем незаметен даже в маленьком клатче.
Чи є відгук корисним
Фотография пользователя
Юлия
Втюхали мне этот пластырь бесплатно в аптеке. Я к нему скептически отнеслась - это же вообще не лекарство, а, скорее, мертвому припарка. Но как-то разболелась голова сильно, а ничего обезболивающего не было. Думаю, приклею пластырь - хоть пахнуть будет и холодить кожу, может, внимание от боли отвлечет. Удивительно, но оказалось,что пластырь и не пахнет, и не холодит. А голова в течение получаса перестает болеть. Теперь всегда при головной боли использую его. Жаль, редко встречается.
Чи є відгук корисним
О
Ольга
Не очень верю в такие штуки, порекомендовали в аптеке, теперь вместе с таблеткой клею пластырь, пока она начинает действовать ,пластырь охлаждает висок и отвлекает от боли.
Чи є відгук корисним
Т
Тетяна
Голова перестала болеть уже через 5 минут! Супер! Рекомендую.
Чи є відгук корисним
avatar

Ви вже купували цей товар?

Перед публікацією Ваш відгук може бути відредагований для виправлення граматики, орфографії або видалення неприйнятних слів і контенту. Відгуки, які, як нам здається, створені зацікавленими сторонами, не будуть опубліковані. Намагайтеся розповідати про власний досвід, уникаючи узагальнень.

bonus
Отримуйте30грн бонусівна наступні покупки за кожен схвалений відгук, а також додатково1 грн за кожен лайк,поставлений вашим відгукам! Максимальний розмір бонусів -100грн.Докладніше

Зверніть увагу!

Відгуки покупців, розміщені на даній сторінці, носять суто інформаційний характер, призначені для ознайомлювальних цілей і є особистою думкою, а не медичною рекомендацією. Не використовуйте відгуки покупців в якості керівництва до дії і показанням для лікування .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Всі відгуки та коментарі публікуються відповідно до Політики публікації коментарів і відгуків користувачів сайту apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Аффіда анти Мігрень пластир від головного болю №5
Аффіда анти Мігрень пластир від головного болю №5
Нет в наличии
Продавець: Аптека24

Встанови додаток і отримай знижку 100 грн на перше замовлення від 1000 грн по промокоду АРР100

App StoreGoogle Play
preview