0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

А-Кетон розчин для перорального застосування при ацетономічному синдромі, 30 мл у флаконах, 6 шт.

Код товару:Код:  4756001
Виробник: Ersel Pharma
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату А-Кетон розчин для перорального застосування при ацетономічному синдромі, 30 мл у флаконах, 6 шт.

Основні

Торгівельна назва
А-Кетон
GTIN
4820147720144
Країна виробник
Україна
Імпортний
Ні
Спосіб введення
орально
Код Моріон
617390
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Об'єм
30 мл
Термін придатності
3 роки
Форма випуску
Розчин
Рецептурна видача
без рецепта
Кількість в упаковці
6

Кому дозволено

Діабетикам
заборонено
Вагітним
заборонено
Дітям
з 3 років

Відгуки покупців 10

Анонимный отзыв
Більше двох років рятуємось Акетоном. Смачний, зручний і ефективний
Чи є відгук корисним
Анонимный отзыв
Вчера пришлось купить препарат. Заменили им Бетаргин, очень довольна результатом. 5 звёзд!
Чи є відгук корисним
О
Олеся
Очень хороший препарат, рекомендую!...
Чи є відгук корисним

А-Кетон розчин для перорального застосування при ацетономічному синдромі, 30 мл у флаконах, 6 шт. - Інструкція для застосування

Склад

1 флакон (30 мл) містить:

декстрози (глюкози)

12 г
L-аргініну 365,59 мг
бетаїну 250 мг
L-карнітину 60 мг
кислоти аскорбінової

15 мг

кокарбоксизали гідрохлориду 10 мг

коензиму Q10 (убіхінону)

3 мг
ціанокобаламіну (вітаміну В12) 0,25 мкг

лимонну кислоту (моногідрат), натрію цитрат, кислоту яблучну, натрію бензоат, ароматизатор «Лимон», воду дистильовану.

Опис

АЦЕТОНЕМІЧНИЙ СИНДРОМ:

Ацетонемічний синдром (кетонемія, кетоацидоз) – сукупність симптомів, зумовлених підвищеним вмістом у крові кетонових тіл (ацетону, ацетооцтової кислоти та бета-гідроксимасляної кислоти), які є продуктами неповного окислення жирних кислот.

На тлі інфекційного захворювання, коли спостерігаються підвищення температури тіла, блювання, діарея та голодування, збільшується потреба організму в енергії, що призводить до розщеплення жирних кислот (ліполізу) з подальшим їх метаболізмом у печінці до ацетилкоензиму-А. За відносної недостатності вільних вуглеводів (глюкози) з нього синтезуються в печінці кетонові тіла.

Надлишок кетонових тіл виводиться в незміненому вигляді нирками, легенями та шлунково-кишковим трактом, при цьому відчувається запах ацетону в повітрі, що видихається, а при проведенні аналізу сечі виявляється позитивна реакція на кетонові тіла.

Пряма токсична дія кетонових тіл на центральну нервову систему та метаболічні процеси в печінці призводить до виникнення збудливості або апатії, артеріальної гіпертензії, багаторазового блювання, болю в животі, які посилюють порушення енергетичного обміну, призводять до зневоднення та порушення електролітного складу крові.

Загальні властивості

ДЕКСТРОЗА (ГЛЮКОЗА) – головне та незамінне джерело енергії для організму. Повноцінне окиснення жирних кислот до вуглекислого газу та води неможливе без глюкози. При дефіциті глюкози окиснення жирів відбувається до проміжних продуктів – кетонів, що зумовлює виникнення ацетонемічного синдрому (кетоацидозу). Глюкоза забезпечує поповнення енерговитрат, активізує метаболічні процеси, покращує антитоксичну функцію печінки, посилює скорочувальну активність міокарда, розширює судини. Забезпечує повне окислення кетонових тіл та зворотний розвиток ацетонемічного синдрому.

L-КАРНІТИН – похідна молекула амінокислот, єдиний переносник жирних кислот через мембрану мітохондрій, де відбувається повне окислення. Застосування L-карнітину та коензиму Q10 дозволяє стабілізувати та зберегти нормальну функцію мембран мітохондрій, а, отже, відновити транспорт жирних кислот та їх повне окиснення при ацетонемічному синдромі.

КОЕНЗИМ Q10 (УБІХІНОН) – вітаміноподібна речовина, яка є ключовим коферментом у процесах тканинного дихання та утворення енергії в процесі окислення жирів та вуглеводів у мітохондріях кожної клітини організму. Сприяє покращенню енергетичного обміну, ефективно знешкоджує вільні радикали, які можуть спричинити пошкодження клітин.

КОКАРБОКСИЛАЗА (ТІАМІНУ ПІРОФОСФАТ) – це активна форма (коензим) вітаміну В1, яка є основною складовою ферменту карбоксилази. Кокарбоксилаза покращує засвоєння глюкози організмом (яка необхідна для окислення кетонових тіл) та зменшує ацидоз, який також завжди присутній при ацетонемії.

ІОНИ ЦИТРАТУ сприяють процесу травлення, зменшують диспепсичні прояви, які є частими при ацетонемічному синдромі (нудота, почуття тяжкості у шлунку, метеоризм). Цитрат також зменшує ацидоз (порушення кислотно-основного стану крові), який завжди спостерігається при ацетонемічному синдромі, оскільки кетонові тіла є кислотами за своєю хімічною структурою.

ЦИТРАТ І МАЛАТ (ЯБЛЮЧНА КИСЛОТА). Цитрат разом з малатом є органічними кислотами, які беруть участь у циклі трикарбонових кислот (Кребса), в якому відбувається повне окислення ацетилкоензиму-А (а, отже, і кетонових тіл) до вуглекислого газу та води.

ЦІАНОКОБАЛАМІН (ВІТАМІН В12). Його активні форми є коферментами у двох найважливіших реакціях організму – метилювання та ізомеризації. За участю коферменту вітаміну В12 із токсичного для організму гомоцистеїну утворюється амінокислота метіонін, яка згодом перетворюється на глутатіон – головний внутрішньоклітинний антиоксидант, який забезпечує захист та нормальне функціонування клітин печінки.

АСКОРБІНОВА КИСЛОТА (ВІТАМІН С) – один з найголовніших антиоксидантів організму. Попереджає перекисне окислення жирів, пов'язує вільні радикали, обмежує запальні реакції та бере активну участь в імунних механізмах захисту організму, підвищуючи його опірність.

L-АРГІНІН – умовно незамінна амінокислота, бере участь у виведенні та знешкодженні аміаку, сприяє виведенню кінцевого азоту, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів, покращує внутрішньоклітинний обмін у гепатоцитах, стимулює їх активність, зменшує гіпоксію та запалення, посилює її детоксикаційну функцію.

L-аргінін може зменшувати вегетативні ефекти кетонових тіл як артеріальної гіпертензії.

БЕТАЇН – бере участь у синтезі фосфоліпідів, окисленні та утилізації жирів, чим сприяє їх більш повному окисленню. Захищає клітини, білки та ферменти від впливу факторів навколишнього середовища (вірусні інфекції, стрес, інтоксикація). Бетаїн сприяє зменшенню загальної слабкості та втоми.

Показання

А-КЕТОН є унікальним комплексом необхідних амінокислот, коензимів, вітамінів та органічних кислот, спеціально розроблений з метою нормалізації обмінних процесів організму та відновлення функції печінки.

Застереження

Цей засіб містить глюкозу, тому його не слід застосовувати хворим на цукровий діабет та діабетичний кетоз/кетоацидоз. Не слід застосовувати при індивідуальній підвищеній чутливості до будь-якого компонента цього засобу.

Досліджень щодо застосування цього засобу у вагітних жінок не проводилось.

При застосуванні слід проконсультуватись із лікарем.

Цей засіб не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Після розтину флакона його необхідно розчинити в 100 мл питної води. Готовий розчин можна випити відразу або за наявності нудоти його можна приймати невеликими порціями по 10-15 мл (2-3 чайні ложки) кожні 5-10 хвилин. Розчин має приємний аромат та смак.

Необхідно дотримуватись наступного дозування цього засобу:

ВІК

РАЗОВА ДОЗА

ДОБА
3-4 РОКИ  1 флакон  2 флакони
5-8 років 1 флакон 3 флакони

9 років і старше

1 флакон 4 флакони


Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Термін придатності

2 роки. Не слід застосовувати цей засіб після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання

Хранить при температуре не выше 25 °С. Хранить в недоступном для детей месте.

Упаковка

Розчин для перорального застосування однодозових флаконах по 30 мл. По 6 флаконів у пачці з картону.

Виробник

ООО «Эрсель Фарма Украина».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Украина, 21000, г. Винница, ул. К. Василенка, 20

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Ціна на А-Кетон розчин для перорального застосування при ацетономічному синдромі, 30 мл у флаконах, 6 шт. актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити А-Кетон розчин для перорального застосування при ацетономічному синдромі, 30 мл у флаконах, 6 шт. з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити
Лютезан капсулы, 30 шт.
268,1грн
Є в наявності
Фитор таблетки, 60 шт.
251,9грн
Є в наявності