Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Таблетки Торвакард 10 мг №30

Код товара:Код:  206.0021
Нет в наличии
Цена и наличие актуальны на 26-06-2020 22:51
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
ПроизводительАТ "Санека Фармасьютікалз", Словацька Республіка
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке30

Характеристики Таблетки Торвакард 10 мг №30

Рецептурный отпускТолько с рецептом
Дозировка10 мг
Термін придатності4 роки
Упаковкаблістер
АТС-КлассификацияC10A A05
Міжнародне найменуванняAtorvastatin
Действующее веществоаторвастатин
Фармакотерапевтична групаПрепарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази.
Код Морион79241
Українська назваТОРВАКАРД® 10
Лікарська формаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг № 30 (10х3), № 90 (10х9) у блістерах
Складдіюча речовина: аторвастатин; 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить аторвастатину 10 мг, або 20 мг, або 40 мг (у формі аторвастатину кальцієвої солі); допоміжні речовини: магнію оксид важкий, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6 000, титану діоксид (Е 171), тальк.
ПоказанняЗапобігання серцево-судинним захворюванням. Для дорослих пацієнтів без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, аторвастатин показаний для: - зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення інсульту; - зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації та стенокардії. Для пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, аторвастатин показаний для: - зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення інсульту. Для пацієнтів з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця аторвастатин показаний для: - зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; - зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; - зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації; - зменшення ризику госпіталізації у зв’язку із застійною серцевою недостатністю; - зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія. - Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). - Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). - Для лікування пацієнтів з первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона), у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. - Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів із гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ) або якщо такі методи лікування недоступні. - Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ? 160 мг/дл та: · у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворюваня або · два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.
ПротипоказанняАктивне захворювання печінки, яке може включати стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології. - Гіперчутливість до будь-якого з компонентів цього лікарського засобу.
Віквід 17 років
Придатний до01.08.2017

Описание Таблетки Торвакард 10 мг №30

Препарат Торвакард 10 мг №30 является уникальным средством, способствующим эффективной профилактике заболеваний сердечно-сосудистой системы, за счет выведения из организма холестеринов и триглиседов. Ввиду существенного влияния фармацевтического препарата Торвакард на состав крови, его реализация на территории Украины выполняется при предоставлении рецепта от врача.

Краткая инструкция по применению препарата Торвакард

А в описании к препарату Торвакард указаны основные показания к его назначению. К ним относятся:

  • взрослые пациенты с ярко выраженными факторами риска развития ишемической болезни сердца;

  • пациенты, страдающие от сахарного диабета 2-го типа с сопутствующей ренопатией, альбуминурией и гипертензией;

  • взрослое население с ярко выраженной ишемической болезнью сердца.

Применение препарата Торвакард недопустимо в случаях индивидуальной повышенной чувствительности пациента к любому из компонентов препарата. Помимо этого, к противопоказаниям относится стойкое увеличение печеночных трансаминаз при их неопределенной этиологии. Согласно данным исследований, указанных производителем в инструкции к Торвакарду, его использование во время беременности может повлечь за собой развитие серьезных патологий плода. Поэтому прием препарата при возникновении беременности необходимо прекратить и провести дополнительную консультацию. Ввиду повышения в этот период у женщин холестерина и триглиседов, его использование не принесет положительного эффекта.

Многочисленные отзывы от пациентов, использовавших препарат Торвакард, указывают на хорошую его переносимость организмом, в отличие от большинства аналогов данного лекарственного препарата. Этому способствует оптимальная первоначальная дозировка. составляющая 10 мг. При точном соблюдении рекомендованных медспециалистом дозировок побочные проявления возникают крайне редко. В начале употребления лекарственного препарата может наблюдаться незначительный дискомфорт в работе желудочно-кишечного тракта, характеризующийся ощущением тяжести, а также отрыжкой или метиоризмом.

Несомненным преимуществом препарата Торвакард является его невысокая стоимость, по сравнению с большинством средств такого спектра воздействия.


Как выгодно купить Таблетки Торвакард. Цена и качество

Купить Таблетки Торвакард 10 мг №30 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Таблетки Торвакард 10 мг №30 при этом будет везде одинаковая.

Отзывы покупателей 1

Светлана01.09.2016

Лекарство назначили моему дедушке, очень помогает .Купила его на сайте аптека 24 ,т.к очень удобно когда лекарство привозят домой

Также вас могут заинтересовать
Аторис 20 мг №30 таблетки
228,91грн
В наличии
Аторис 20 мг №90 таблетки
603,41грн
В наличии
Этсет 20 мг №28 таблетки
113,2грн
В наличии
Этсет 10 мг №84 таблетки
221,3грн
В наличии
Этсет 20 мг N84 таблетки
280,8грн
В наличии
Этсет 40 мг №28 таблетки
161,5грн
В наличии
Этсет 80 мг N28 таблетки
276,2грн
В наличии