Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Тантум Верде 45 мг спрей

  Loading...
   Купить Тантум Верде 45 мг спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Тантум Верде 45 мг спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Тантум Верде 45 мг спрей в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  151,60 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Тантум Верде 45 мг спрей

  Тантум Верде - эффективный комплексный препарат, обладающий противовоспалительным и быстрым обезболивающим эффектом.


  Показания

  Тантум Верде 45 мг спрей применяется при симптоматическом лечении боли в горле и при инфекционных воспалениях ЛОР органов, в том числе при:

  • ларингите;

  • тонзиллите;

  • фарингите;

  • стоматите, гингивите, глоссите;

  • воспалениях слизистой, нуждающихся в системном лечении;

  • пародонтозе;

  • после лечения или удаления зубов.


  Противопоказания

  Спрей не рекомендуется использовать при повышенной гиперчувствительности к бензидамину и ацетилсалициловой кислоте. С осторожностью назначается препарат людям с бронхиальной астмой. Нельзя применять препарат беременным и кормящим женщинам.


  Применение

  Тантум Верде 45 мг спрей применяется местно. Рекомендуемая дозировка для взрослых - по 3-4 впрыскивания от 4 до 6 раз в сутки. В среднем курс терапии составляет 5- 7 дней.

  С медмаркетом Аптека24 вы не потратите много времени на покупки! На сайте вы можете в 2 клика купить по доступной цене Тантум Верде 45 мг спрей, получить помощь в расшифровке рецепта назначения и прочитать отзывы покупателей.

  Не болейте и почаще улыбайтесь!  Цена Тантум Верде 45 мг спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Тантум Верде 45 мг спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Тантум Верде 45 мг спрей Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  Тантум Верде®
  (Tantum Verde®)

  Склад:

  діюча речовина: бензидаміну гідрохлорид;

  100 мл спрею для ротової порожнини містять 0,15 г бензидаміну гідрохлориду;

  допоміжні речовини: етанол 96 %, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), ароматизатор (ментоловий), сахарин, натрію гідрокарбонат, полісорбат 20, вода очищена.

  Лікарська форма. Cпрей для ротової порожнини.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина з типовим м’ятним смаком.

  Фармакотерапевтична група.

  Засоби для застосування у стоматології. Інші засоби для місцевого застосування у порожнині рота. Код АТХ А01А D02.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Бензидамін є нестероїдним протизапальним препаратом (НПЗП) зі знеболювальними та протиексудативними властивостями.

  У ході клінічних досліджень було показано, що бензидамін є ефективним для полегшення симптомів, якими супроводжується локалізовані подразнювальні патологічні процеси в ротовій порожнині та глотці. Крім того, бензидамін чинить протизапальну та місцеву знеболюючу дію, виявляє місцевий анестезуючий ефект на слизову оболонку ротової порожнини.

  Фармакокінетика.

  Факт абсорбції через слизову оболонку ротової порожнини та глотки був доведений наявністю вимірюваних кількостей бензидаміну в плазмі крові людини. Однак цього

  недостатньо для того, щоб чинити будь-який системний фармакологічний ефект. Екскреція відбувається головним чином із сечею, переважно у формі неактивних метаболітів або кон’югованих сполук.

  Було показано, що при місцевому застосуванні досягається накопичення ефективної концентрації бензидаміну в запалених тканинах завдяки його здатності проникати крізь слизову оболонку.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Симптоматичне лікування подразнень і запалень ротоглотки; болю, зумовленого гінгівітом, стоматитом, фарингітом; у стоматології після екстракції зуба або з профілактичною метою.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Дослідження з вивчення взаємодії не проводили.

  Особливості застосування.

  У випадках виникнення чутливості при довготривалому застосуванні слід припинити лікування та звернутися за консультацією до лікаря, щоб призначити відповідне лікування.

  У деяких пацієнтів виразки слизової оболонки щік/глотки можуть бути зумовлені серйозними патологічними процесами. У зв'язку з цим пацієнти, у яких симптоми посилилися або не зменшилися протягом 3 днів або у яких підвищилася температура тіла чи виникли інші симптоми, мають звернутися за консультацією до терапевта або стоматолога у відповідних випадках.

  Не рекомендується застосовувати бензидамін пацієнтам з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до інших нестероїдних протизапальних препаратів.

  Застосування препарату може спричинити бронхоспазм у пацієнтів, хворих на бронхіальну астму або з бронхіальною астмою в анамнезі. Такі пацієнти мають бути обов’язково про це попереджені.

  Для спортсменів: застосування лікарських засобів, що містять етиловий спирт, може давати позитивний результат аналізу антидопінгового тесту, враховуючи межі, встановлені деякими спортивними федераціями.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.   

  Наразі немає належних доступних даних щодо застосування бензидаміну вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. Здатність цього засобу проникати в грудне молоко не вивчалися. Даних досліджень на тваринах недостатньо для того, щоб зробити будь-які висновки щодо впливу цього засобу у період вагітності або годування груддю. Потенційний ризик для людини невідомий.

  Не слід застосовувати препарат Тантум Верде® у період вагітності або годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  При застосуванні в рекомендованих дозах лікарський засіб не чинить ніякого впливу на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Перед застосуванням необхідно встановити небулайзер.

  При натисканні на помпу утворюється аерозоль, котрий містить 1 дозу спрею – 0,17 мл, що відповідає 0,255 мкг бензидаміну гідрохлориду.

  Дозування

  Дорослим: 4-8 розпилень 2-6 разів на добу.

  Дітям (6-12 років): 4 розпилення 2-6 разів на добу.

  Дітям (4-6 років): 1 розпилення на кожні 4 кг маси тіла, до максимальної дози, еквівалентної 4 розпилюванням 2-6 разів на добу.

  Не перевищувати рекомендовані дозування.

  Діти.

  Препарат можна застосовувати дітям віком від 4 років.

  Передозування.

  Не було повідомлень щодо передозування бензидаміном при місцевому застосуванні.

  Однак відомо, що бензидамін при потраплянні внутрішньо у великій дозі (у сотні разів перевищуючи можливі дози цієї лікарської форми), особливо у дітей, може спричинити збудження, судоми, тремор, нудоту, підвищену пітливість, атаксію, блювання. Таке гостре передозування потребує негайного промивання шлунка, лікування порушень водно-електролітного балансу та симптоматичного лікування, адекватної гідратації.

  Побічні реакції.

  Всередині кожної частотної групи небажані ефекти зазначені у порядку зменшення їхньої серйозності.

  Небажані реакції класифіковані за частотою їхнього виникнення: дуже часто (≥ 1/10); часто (від ≥ 1/100 до < 1/10); нечасто (від ≥ 1/1000 до < 1/100); рідко (від ≥ 1/10 000 до < 1/1000); дуже рідко (<1/10 000); частота невідома (не може бути оцінена на основі доступних даних).

  З боку шлунково-кишкового тракту: рідко − відчуття печіння у роті, сухість у роті; частота невідома − гіпестезія ротової порожнини, нудота, блювання, набряк та зміна кольору язика, зміна смаку.

  З боку імунної системи: рідко − реакція гіперчутливості; частота невідома − анафілактична реакція.

  З боку респіраторної системи, грудної клітки та середостіння: дуже рідко − ларингоспазм; частота невідома − бронхоспазм.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: нечасто – фоточутливість; дуже рідко − ангіоневротичний набряк; частота невідома − висипання, свербіж, кропив’янка.

  З боку нервової системи: частота невідома − запаморочення, головний біль.

  Тантум Верде® містить метилпарагідроксибензоат, який може спричинити алергічні реакції (також і віддалені реакції).

  Термін придатності. 4 роки.

  Умови зберігання.

  Не потребує особливих умов зберігання.

  Упаковка.

  30 мл спрею для ротової порожнини у флаконі з небулайзером у картонній коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Виробник.

  Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо А.К.Р.А.Ф. С.п.А., Італія.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Віа Веккіо Дел Піноккіо, 22 – 60100 Анкона (АН), Італія.

  Тантум Верде 45 мг спрей Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Владимир 12.05.2020 Я уже столько перепробовал всяких средств от боли в горле, не перечислить просто, но остановился на выборе спрей Тантум Верде, теперь всегда его покупаю как только чуствую начинает болеть горло , быстро выкарабкиваюсь и на работу .
  • Марго 15.11.2018 Хороший препарат, боль в горле проходит на ура
  • Дарина 22.08.2018 наверно самый лучший из спреев который я знаю.Боли в горле очень быстро снимаются,дискомфорт не чуствую
  • Elena HTR 08.08.2016 Очень хороший препарат, я все лето на работе сижу под кондиционером, и постоянно простуживаюсь, и так как у меня хронический тонзиллит то горло болит нереально, покупаю этот спрей и как рукой снимает)
  • Ольга 12.11.2012 Спрей Тантум Верде всегда в моей аптечке, и уже давно. Хочу сказать, что хороший препарат, хорошо снимает воспаление и боль при заболеваниях ротоглотки, особенно при фарингитах и тонзиллитах.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Тантум Верде 45 мг спрей Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Тантум Верде 45 мг спрей Характеристики

  Виробник Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо А.К.Р.А.Ф. С.п.А., Італія.
  Показання Симптоматичне лікування подразнень і запалень ротоглотки; болю, зумовленого гінгівітом, стоматитом, фарингітом; у стоматології після екстракції зуба або з профілактичною метою.
  Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.
  Склад діюча речовина: бензидаміну гідрохлорид; 100 мл спрею для ротової порожнини містять 0,15 г бензидаміну гідрохлориду; допоміжні речовини: етанол 96 %, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), ароматизатор (ментоловий), сахарин, натрію гідрокарбонат, полісорбат 20, вода очищена.
  Термін придатності 4 роки
  Українська назва Тантум Верде®
  Упаковка 30 мл спрею для ротової порожнини у флаконі з небулайзером у картонній коробці.
  Фармакотерапевтична група Засоби для застосування у стоматології. Інші засоби для місцевого застосування у порожнині рота.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги