Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор

  Loading...
   Купить Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  149,30 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор

  Показания

  Симптоматическое лечение раздражений и воспалений ротоглотки боли, обусловленной гингивитом, стоматитом, фарингитом; в стоматологии после экстракции зуба или с профилактической целью.

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к действующему веществу или другим компонентам препарата.

  **************

  Показання

  Симптоматичне лікування подразнень та запалень ротоглотки; болю, зумовленого гінгівітом, стоматитом, фарингітом; у стоматології після екстракції зуба або з профілактичною метою.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.  Цена Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
   Тантум Верде
  (Tantum Verde)

  Склад:

  діюча речовина: бензидаміну гідрохлорид;

  100 мл розчину містять 0,15 г бензидаміну гідрохлориду;

  допоміжні речовини: етанол 96 %, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), ароматизатор (ментоловий), сахарин, натрію гідрокарбонат, полісорбат 20, хіноліновий жовтий (Е 104), патентований синій V (E 131), вода очищена.

  Лікарська форма. Розчин для ротової порожнини.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора зелена рідина з типовим м’ятним смаком.

   

  Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування в стоматології. Інші засоби для місцевого застосування в порожнині рота.

  Код АТХ А01А D02.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Бензидамін є нестероїдним протизапальним препаратом (НПЗП) зі знеболювальними та протиексудативними властивостями.

  У ході клінічних досліджень було показано, що бензидамін є ефективним для полегшення симптомів, якими супроводжується локалізовані подразнювальні патологічні процеси в ротовій порожнині та глотці. Крім того, бензидамін чинить протизапальну та місцеву знеболюючу дію, виявляє місцевий анестезуючий ефект на слизову оболонку ротової порожнини.

  Фармакокінетика.

  Факт абсорбції через слизову оболонку ротової порожнини та глотки був доведений наявністю вимірюваних кількостей бензидаміну в плазмі крові людини. Однак цього недостатньо для того, щоб чинити будь-який системний фармакологічний ефект. Екскреція відбувається головним чином із сечею, переважно у формі неактивних метаболітів або кон’югованих сполук.

  Було показано, що при місцевому застосуванні досягається накопичення ефективної концентрації бензидаміну в запалених тканинах завдяки його здатності проникати крізь слизову оболонку.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Симптоматичне лікування подразнень та запалень ротоглотки; болю, зумовленого гінгівітом, стоматитом, фарингітом; у стоматології після екстракції зуба або з профілактичною метою.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Досліджень з вивчення взаємодії не проводили.

  Особливості застосування.

  У випадках виникнення чутливості при довготривалому застосуванні слід припинити лікування та звернутися за консультацією до лікаря, щоб призначити відповідне лікування.

  У деяких пацієнтів виразки слизової оболонки щік/глотки можуть бути зумовлені серйозними патологічними процесами. У зв'язку з цим пацієнти, у яких симптоми посилилися або не зменшилися протягом 3 днів або у яких підвищилася температура тіла чи виникли інші симптоми, мають звернутися за консультацією до терапевта або стоматолога у відповідних випадках.

  Не рекомендується застосовувати бензидамін пацієнтам з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до інших нестероїдних протизапальних препаратів.

  Застосування препарату може спричинити бронхоспазм у пацієнтів, хворих на бронхіальну астму або з бронхіальною астмою в анамнезі. Такі пацієнти мають бути обов’язково про це попереджені.

  Для спортсменів: застосування лікарських засобів, що містять етиловий спирт, може давати позитивний результат аналізу антидопінгового тесту, враховуючи межі, встановлені деякими спортивними федераціями.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.   

  Наразі немає належних доступних даних щодо застосування бензидаміну вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. Здатність цього засобу проникати в грудне молоко не вивчали. Даних досліджень на тваринах недостатньо для того, щоб зробити будь-які висновки щодо впливу цього засобу у період вагітності або годування груддю. Потенційний ризик для людини невідомий.

  Не слід застосовувати препарат Тантум Верде® у період вагітності або годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  При застосуванні в рекомендованих дозах лікарський засіб не чинить ніякого впливу на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  З флакона, застосовуючи мірний стаканчик, відміряти 15 мл розчину Тантум Верде® та нерозведеним або розведеним (15 мл розчину, що були відміряні, можуть бути розведені 15 мл води) препаратом прополоскати ротову порожнину. Полоскання слід проводити

  2-3 рази на добу. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

  Діти.

  Препарат не застосовувати дітям віком до 12 років у зв’язку з можливістю проковтування розчину під час полоскання ротової порожнини.

  Передозування.

  Не було повідомлень щодо передозування бензидаміном при місцевому застосуванні.

  Однак відомо, що бензидамін при потраплянні внутрішньо у великій дозі (у сотні разів перевищуючи можливі дози цієї лікарської форми), особливо у дітей, може спричинити збудження, судоми, тремор, нудоту, підвищену пітливість, атаксію, блювання. Таке гостре передозування потребує негайного промивання шлунка, лікування порушень водно-електролітного балансу та симптоматичного лікування, адекватної гідратації.

  Побічні реакції.

  Всередині кожної частотної групи небажані ефекти зазначені у порядку зменшення їхньої серйозності.

  Небажані реакції класифіковані за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10); часто (від ≥ 1/100 до < 1/10); нечасто (від ≥ 1/1000 до < 1/100); рідко (від ≥ 1/10000 до < 1/1000); дуже рідко (<1/10000); частота невідома (не може бути оцінена на основі доступних даних).

  З боку шлунково-кишкового тракту: рідко − відчуття печіння у роті, сухість у роті; частота невідома − гіпестезія ротової порожнини, нудота, блювання, набряк та зміна кольору язика, зміна смаку.

  З боку імунної системи: рідко − реакція гіперчутливості; частота невідома − анафілактична реакція.

  З боку респіраторної системи, грудної клітки та середостіння: дуже рідко − ларингоспазм; частота невідома − бронхоспазм.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: нечасто - фоточутливість; дуже рідко − ангіоневротичний набряк; частота невідома − висипання, свербіж, кропив’янка.

  З боку нервової системи: частота невідома − запаморочення, головний біль.

  Тантум Верде® містить метилпарагідроксибензоат, який може спричинити алергічні реакції (також і віддалені реакції).

  Термін придатності. 4 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка. 120 мл розчину у флаконі з мірним стаканчиком; по 1 флакону у картонній коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Виробник. Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо А.К.Р.А.Ф. С.п.А., Італія.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Віа Веккіо Дел Піноккіо, 22 – 60100 Анкона (АН) , Італія.


  Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Ольга 12.05.2020 Посоветовала стоматолог. Всегда были проблемы с деснами. Раствор понравился. Эффект сразу и на вкус приятный.
  • Екатерина 08.08.2016 Очень помог этот препарат. Буквально спаслась им за несколько дней. Рекомендую!!!
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Тантум Верде 150 мг/100 мл 120 мл раствор Характеристики

  Виробник Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо А.К.Р.А.Ф. С.п.А., Італія.
  Міжнародне найменування Benzydamine
  Показання Симптоматичне лікування подразнень та запалень ротоглотки; болю, зумовленого гінгівітом, стоматитом, фарингітом; у стоматології після екстракції зуба або з профілактичною метою.
  Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.
  Склад діюча речовина: бензидаміну гідрохлорид; 100 мл розчину містять 0,15 г бензидаміну гідрохлориду; допоміжні речовини: етанол 96 %, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), ароматизатор (ментоловий), сахарин, натрію гідрокарбонат, полісорбат 20, хіноліновий жовтий (Е 104), патентований синій V (E 131), вода очищена.
  Термін придатності 4 роки.
  Українська назва Тантум Верде
  Упаковка 120 мл розчину у флаконі з мірним стаканчиком; по 1 флакону у картонній коробці.
  Фармакотерапевтична група Засоби для застосування в стоматології. Інші засоби для місцевого застосування в порожнині рота.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги