www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Супервит N30 таблетки

  • Купить Супервит N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 203.0111
71.01 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Супервит N30 таблетки

СУПЕРВИТ
табл. N30

1 таблетка містить:
вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату) 2 666 МО,
вітаміну D (у вигляді холекальциферолу) 200 МО (5 мкг),
токоферолу ацетату)вітаміну Е (у вигляді dl- 14,9 МО,
вітаміну В1 (у вигляді тіаміну мононітрату) 1,4 мг,
вітаміну В2 (у вигляді рибофлавіну) 1,6 мг,
вітаміну В6 (у вигляді піридоксину гідрохлориду) 2 мг,
вітаміну В12 (у вигляді ціанокобаламіну) 1 мкг,
нікотинаміду (вітаміну РР) 18 мг,
пантотенової кислоти (у вигляді кальцію пантотенату
(вітаміну В5)) 6 мг,
кислоти фолієвої 100 мкг,
вітаміну С (кислоти аскорбінової) 60 мг,
заліза (у вигляді заліза фумарату) 14 мг,
цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг,
міді (у вигляді міді оксиду) 2 мг,
марганцю (у вигляді марганцю сульфату моногідрату) 2,5 мг,
хрому (у вигляді хрому хлориду (ІІІ)) 50 мкг,
селену (у вигляді натрію селенату) 50 мкг,
йоду (у вигляді калію йодиду) 150 мкг;
допоміжні речовини: кислота аскорбінова, сорбітол, лактоза, цукор, бетациклодекстрин, крохмаль картопляний, аспартам, ацесульфам калію, ароматизатор Чорна смородина, магнію стеарат, аеросил, кислота стеаринова, плаздон К (повідон).

ФАРМАКОДИНАМІКА. Ретинол (вітамін А) відіграє ключову роль у синтезі білків-ферментів і структурних компонентів тканин, необхідний для формування епітеліальних клітин, кісток і синтезу родопсину, підтримує поділ імунокомпетентних клітин, нормальний синтез імуноглобулінів та інших факторів захисту від інфекцій.
Холекальциферол (вітамін D) регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, а також процес становлення структури кісток; попереджає розвиток рахіту у дітей.
Вітамін Е – жиророзчинний вітамін, який виявляє високу антиоксидантну і радіопротекторну дію, бере участь у біосинтезі гема і білків, проліферації клітин та інших найважливіших процесах клітинного метаболізму.
Вітамін Е поліпшує споживання тканинами кисню. Чинить ангіопротекторну дію, впливаючи на тонус і проникність судин, стимулюючи утворення нових капілярів.
Тіамін (вітамін В1) – важливий кофермент у метаболізмі вуглеводів, бере участь у функціонуванні нервової системи.
Рибофлавін (вітамін В2) – важливий каталізатор процесів клітинного дихання та зорового сприймання.
Піридоксин (вітамін В6) як кофермент бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів.
Ціанокобаламін (вітамін В12) є фактором росту, необхідний для нормального перебігу процесів кровотворення та визрівання еритроцитів, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот і мієліну.
Нікотинамід бере участь у процесах тканинного дихання, вуглеводного та ліпідного обміну.
Кальцію пантотенат входить до складу коферменту А, необхідний для нормального функціонування циклу трикарбонових кислот, синтезу АТФ, продукування гормонів та антитіл, синтезу ацетилхоліну, засвоєння з кишечнику іонів калію, глюкози, вітаміну Е.
Кислота фолієва необхідна для нормального утворення клітин крові; разом з вітаміном В12 стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, в обміні холіну.
Кислота аскорбінова (вітамін С) бере участь в окисно-відновних процесах, є необхідною для росту та формування кісток, шкіри, зубів, ендотелію капілярів і для нормального функціонування нервової та імунної системи.
Залізо входить до складу дихальних пігментів, у тому числі гемоглобіну, бере участь у процесах зв’язування та переносу кисню до тканин; стимулює функцію кровотворних органів, підвищує опірність організму інфекціям.
Цинк необхідний для нормального росту та відтворення клітин, роботи ендокринних залоз, вироблення інсуліну, перешкоджає розвитку алергічних реакцій.
Мідь необхідна для нормального обміну заліза, бере участь в утворенні еритроцитів, міститься у ферментах, що відповідають за обмін вуглеводів.
Марганець бере участь у жировому обміні, діленні клітин, функціонуванні статевих залоз, побудові сполучної і кісткової тканини.
Хром разом з інсуліном впливає на вуглеводний обмін, перешкоджає розвитку атеросклерозу, цукрового діабету, ішемічної хвороби серця.
Селен разом з вітаміном Е бере участь у процесах захисту від окислювання і як складова частина ферментів.
Йод, поліпшує функціонування щитовидної залози, активізує метаболічні процеси.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ. Профілактика дефіциту вітамінів і мікроелементів у дорослих та лікування цих патологій у дорослих та дітей віком від 4 років
• при неповноцінному і незбалансованому харчуванні;
• при станах, що вимагають поліпшення обміну речовин, імунологічного статусу, роботи ендокринних залоз;
• при захворюваннях і станах, за яких пацієнт має підвищену потребу у вітамінах і мінералах, наприклад: у період росту, одужання, після інфекційних захворювань;
• у комплексному лікуванні при призначенні антибіотикотерапії.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ. Препарат приймають внутрішньо після їди, попередньо розжовуючи таблетку. З метою профілактики дорослим 1 таблетку на добу. Тривалість застосування препарату 1–2 місяці.
Лікувальні дози для дітей віком від 4 до 10 років – по 1 таблетці на добу, старше 10 років та дорослим – по 1–2 таблетці на добу.
Курс лікування залежить від характеру та перебігу захворювання.

ПОБІЧНА ДІЯ. Можливі алергічні реакції.

ПРОТИПОКАЗАННЯ. Підвищена чутливість до компонентів препарату; дитячий вік до 4 років.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ. Симптоми: у випадку прийому внутрішньо дуже великої кількості таблеток можуть виникнути нудота та блювання. Можливі прояви передозування мікроелементів та вітамінів, біль в епігастральній ділянці, ціаноз та сонливість. Лікування: промивання шлунка, симптоматичне лікування.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ. Препарат можуть застосовувати у звичайній дозі хворі на цукровий діабет та пацієнти з непереносимістю глютену і молока.
Можливе забарвлення сечі в жовтий колір, що є цілком нешкідливим фактором і пояснюється наявністю в препараті рибофлавіну.
Супервіт не рекомендується призначати разом з іншими вітамінами та препаратами, що містять мікроелементи, через можливе передозування останніх.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
При одночасному застосуванні антацидних препаратів, що містять алюміній, кальцій, магній, відбувається зниження абсорбції заліза, що входить до складу препарату Супервіт.

УМОВИ ТА ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ. Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін ридатності – 1 рік.

УМОВИ ВІДПУСКУ. Без рецепта.

Супервит N30 таблетки Инструкция

Супервит N30 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Супервит N30 таблетки Видеообзор

Супервит N30 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки жувальні, по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери в пачці
Виробник ПАТ "Київський вітамінний завод", Україна
Вік від 4 років.
Міжнародне найменування Multivitamins and trace elements
Показання Профілактика і лікування дефіциту вітамінів і мінералів у дорослих та лікування дітей віком старше 4 років при недостатньому надходженні вітамінів і мінералів, пов’язаному з неправильним харчуванням і станами, що супроводжуються підвищеною потребою у вітамінах і мінералах (період росту, захворювання, період одужання) або при порушенні всмоктування (шлунково-кишкові захворювання, діарея).
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіперкальціємія, гіперкальціурія, ниркова недостатність, нефролітіаз, туберкульоз легенів (активна форма), непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози-галактози, хронічний гломерулонефрит, саркоїдоз в анамнезі, гіпервітаміноз А, Е і D, тромбофлебіт, виражені порушення функції нирок, подагра, гіперурикемія, фенілкетонурія, еритремія, еритроцитоз, тромбоемболії, тиреотоксикоз, хронічна серцева недостатність, активна виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки (у зв’язку з можливим підвищенням кислотності шлункового соку), одночасний прийом ретиноїдів, селену, порушення обміну заліза або міді.
Склад діючі речовини: 1 таблетка містить вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату) 2 666 МО, вітаміну D3 (у вигляді холекальциферолу) 200 МО (5 мкг), вітаміну Е (у вигляді a-токоферолу ацетату) 14,9 МО, вітаміну В1 (у вигляді тіаміну мононітрату) 1,4 мг, вітаміну В2 (рибофлавіну) 1,6 мг, вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 2 мг, вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 1 мкг, вітаміну РР (нікотинаміду) 18 мг, вітаміну В5 (пантотенової кислоти) у вигляді кальцію D-пантотенату 6 мг, кислоти фолієвої 100 мкг, вітаміну С (кислоти аскорбінової) 60 мг, заліза (у вигляді заліза фумарату) 14 мг, цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг, міді (у вигляді міді оксиду) 2 мг, марганцю (у вигляді марганцю сульфату моногідрату) 2,5 мг, хрому (у вигляді хрому хлориду (ІІІ)) 50 мкг, селену (у вигляді натрію селенату) 50 мкг, йоду (у вигляді калію йодиду) 150 мкг; допоміжні речовини: кислота аскорбінова, сорбіт (Е 420), лактози моногідрат, цукор, циклодекстрин, крохмаль картопляний, аспартам (Е 951), калію ацесульфам, ароматизатор «Чорна смородина», магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота стеаринова, повідон.
Термін придатності 1 рік 6 міс.
Українська назва СУПЕРВІТ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Полівітаміни з мікроелементами. Код АТС А11А А04.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают