0800 30 22 44

9:00 - 21:00. Бесплатно

Отзывы о Слимси Боди Шейп порошок для предотвращения образования новых жировых отложений, 21 шт.

Код товара:Код:  5922003
Л
Лера
SLIMSY це справжнє диво. Не дуже вірила рекламі та отзивам, проте вирішила спробувати. В першу чергу задоволен чоловік, каже, що я прям світитися стала. Він мене дуже підтримує, навіть бігає зі мною вранці, так що рекомендую препарат не тільки як помічника в схудненні, але й для перевірки відносин у родині)))
Отзыв полезен
Р
Рита
BODY.SHAPE це фінальний крок Slimsy, позаду вже три D.TOX, CTRL.FOOD, FAT.BURN. Мені худлось дуже просто і я рада, що не даремно витратила гроші і час
Отзыв полезен
М
Мария
Пушка!!! Я схудла! Супер програма! Нарешті мої старання не пройшли даремно. 25 днів швидко пролетіли і я стала легше на 10 кг. В тренажерний зал ходити не було часу, проте трішки займалася самостійно вдома. Зроблю невелику перерву і пройду курс SLIMSY ще перед літом.
Отзыв полезен
І
Ірина
П'ю курсом результат подобається. Ці стікі солодкі на смак. Не знаю чи щось дають. 3 курс метаболізм дуже сподобався
Отзыв полезен
Анонимный отзыв
Приятнее легкого похудения может быть только тот факт, что вес после него не возвращается! Прошел месяц как я закончила пить программу, и результат радует. Класс!
Отзыв полезен
В
Вікторія
Вирішила спробувати худнути зі Слімсі. Мене привабив натуральний склад, відсутність будь-якої хімії та обіцяні швидкі результати. Цукерки та напої дійсно без хімозного присмаку. Буквально відразу помітила, що підвищилася активність і мені якось легше рухатися стало, пішло кілька сантиметрів в об'ємах, зменшилися набряки. Вага дійсно йде, що не може не радувати) По-моєму це працює)).
Отзыв полезен
В
Віра
Чого я тільки не пробувала - майже всі дієти, інтервальне голодування, розвантажувальні дні і навіть повну голодовку. А вага все одно повертається! ((Знижується повільно, а повертається швидко. Ну і я постійно зриваюся і знову починаю їсти. Але ось з цукерками Слімсі дотримуватися дієти виявилося набагато простіше. Їм кілька разів на день, але зовсім маленькими порціями, при цьому немає головокружіння або відчуття голоду. І вага більше не скаче вгору! Перші в моєму житті цукерки, від яких не поправляєшся)))
Отзыв полезен
А
Анна
отличное средство. покупаю набором
Отзыв полезен
Е
Елизавета
Хорошая программа и что самое главное - натуральная и безопасная. За 25 дней удалось скинуть 7 кг. Перед летом то что нужно. Жаль, что покупала все препараты в марте еще и акции тогда не было.
Отзыв полезен
avatar

Вы уже покупали этот товар?

Обратите внимание!

Отзывы покупателей, размещенные на данной странице, носят сугубо информационный характер, предназначены для ознакомительных целей и являются личным мнением, а не медицинской рекомендацией. Не используйте отзывы покупателей в качестве руководства к действию и показанием для лечения .

Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом!

Все отзывы и комментарии публикуются в соответствии с Политикой публикации комментариев и отзывов пользователей сайта apteka24.ua.

Медмаркет Аптека24 не несет ответственности за возможные негативные последствия, возникшие в результате использования информации, размещенной на сайте apteka24.ua. Подробнее об Отказе от ответственности.

Слимси Боди Шейп порошок для предотвращения образования новых жировых отложений, 21 шт.
Слимси Боди Шейп порошок для предотвращения образования новых жировых отложений, 21 шт.
463,4грн
Цена и наличие актуальны на
Продавец: Аптека24
Продавец: Аптека АНЦ