www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Рыбий жир 500 мг №100 капсулы

Loading...
  Купить Рыбий жир 500 мг №100 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Рыбий жир 500 мг №100 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Рыбий жир 500 мг №100 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
326.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Рыбий жир 500 мг №100 капсулы

Препарат Рыбий жир капсулы 500 мг №100 произвожится в Израиле и о его пользе можно говорить очень много. Ведь рыбий жир – это очень важный для каждого организма препарат в капсулах, который обеспечивает его всеми необходимыми жирами, а именно очень важным Омега 3, который поступает в наш организм в основном из рыбы. Но чтобы получить суточную необходимую дозировку, необходимо на протяжении дня съесть очень много рыбы. Применение капсул рыбьего жира позволяет упростить эту задачу.


Применение

Если пропивать курсы этого средства несколько раз в год, вы можете значительно снизить уровень плохого холестерина в крови, понизить агрегацию тромбоцитов, улучшит в крови реологические свойства. Именно поэтому данные капсулы прописываются при проведении комплексной терапии у пациентов, который поставлен атеросклероз. Но даже при отсутствии диагноза, его следует принимать каждому человеку.


Побочные реакции

Прием полиненасыщенными жирами (а именно они находятся в составе этого средства) должен быть строго контролируемым: не больше, не меньше, чем указано в инструкции. В описании также указано, что, несмотря на свои полезные качества, от приема медикаменты могут возникнуть побочные реакции, в виде: 

 • аллергии;

 • пониженной свертываемости крови;

 • диарея;

 • обостренный хронический панкреатит. 

Согласно отзывам, после применения «на лицо» видно результаты влияния рыбьего жира: улучшение состояния кожи, волос, похудение и многое другое. Вы можете купить и аналоги, произведенные в Украине – у них ниже стоимость, но не всегда высокое качество. А можете по выгодной цене приобрести данный израильский препарат с доставкой в Киеве и не только в Аптека24.


******************


Препарат Риб'ячий жир капсули 500 мг №100 виробляю в Ізраїлі і про його користь можна говорити дуже багато. Адже риб'ячий жир - це дуже важливий для кожного організму препарат в капсулах, який забезпечує його всіма необхідними жирами, а саме дуже важливим Омега 3, який надходить в наш організм в основному з риби. Але щоб отримати добову необхідне дозування, необхідно протягом дня з'їсти дуже багато риби. Застосування капсул риб'ячого жиру дозволяє спростити цю задачу.


Застосування

Якщо пропивати курси цього кошти кілька разів на рік, ви можете значно знизити рівень поганого холестерину в крові, знизити агрегацію тромбоцитів, поліпшить в крові реологічнівластивості. Саме тому дані капсули прописуються при проведенні комплексної терапії у пацієнтів, який поставлений атеросклероз. Але навіть при відсутності діагнозу, його слід приймати кожній людині.


Побочні дії

Прийом поліненасиченими жирами (а саме вони знаходяться в складі цього засобу) повинен бути строго контрольованим: чи не більше, не менше, ніж зазначено в інструкції. В описі також зазначено, що, незважаючи на свої корисні якості, від прийому медикаментів можуть виникнути побічні реакції, у вигляді:

 • алергії;

 • зниженому згортанні крові;

 • діарея;

 • загострений хронічний панкреатит.


Згідно відгуками, після застосування «на обличчя» видно результати впливу риб'ячого жиру: поліпшення стану шкіри, волосся, схуднення і багато іншого. Ви можете купити і аналоги, вироблені в Україні - у них нижче вартість, але не завжди висока якість. А можете за вигідною ціною придбати даний ізраїльський препарат з доставкою в Києві і не тільки в Аптека24.


Цена Рыбий жир 500 мг №100 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Рыбий жир 500 мг №100 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Рыбий жир 500 мг №100 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РИБ’ЯЧИЙ ЖИР

(FISH OIL)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: риб’ячий жир;

1 капсула містить риб’ячого жиру 500 мг;

допомiжнi речовини: желатин; гліцерин; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); вода очищена.

Лікарська форма. Капсули.

Блідо-жовті прозорі м’які желатинові капсули овальної форми, що містять прозору без часток, злегка в’язку олію жовтого кольору з характерним приємним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника.

АТ Фармацевтичний завод ТЕВА. H-4042 Дебрецен, вул. Паллагі 13, Угорщина.

Н-2100 Годолло, вул. Танчич Міхалі 82, Угорщина.

Фармакотерапевтична група. Гіполіпідемічні препарати. Код АТС С10А Х.

У риб’ячому жирі містяться дві  поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК)  − ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) і докозогексаєнова кислота (ДГК), що мають гіполіпідемічний ефект, чинять незначну антикоагуляційну, антиагрегантну, протизапальну та імуномодулюючу дії.

Гіполіпідемічний ефект обумовлений нормалізацією вмісту ліпопротеїдів низької щільності і ліпопротеїдів дуже низької щільності, зміною рідинних властивостей мембран клітин і підвищенням функціональної активності мембранних рецепторів, що сприяє покращанню взаємодії ліпопротеїдів з рецепторами, нормалізації метаболізму ліпопротеїдів.

Антиагрегантна дія пов'язана зі зміною складу ліпідів клітинних мембран, у тому числі і мембран тромбоцитів, що характеризується зменшенням вмісту в них арахідонової кислоти (АК) і збільшенням рівня ейкозапентаєнової кислоти. Внаслідок цього відбувається зниження синтезу тромбоксану А та інших двоненасичених ейкозаноїдів (дериватів АК), що посилюють агрегацію тромбоцитів та стимулюють синтез тромбоксану з ЕПК, тромбоксану А та інших триненасичених ейкозаноїдів, які не виявляють агрегантний ефект. У зв'язку з цим може підвищуватися ризик виникнення кровотечі. Ніяких суттєвих ефектів на фактори згортання крові не спостерігається.

Вазодилататорна дія пов'язана з впливом на синтез вазодилататорних простагландинів, а також інших вазоактивних речовин, що беруть участь у регуляції судинного тонусу (вивільнення депресорного аденозину, зниження рівня норадреналіну у плазмі крові, пригнічування транспорту кальцію у середину клітини).

ЕПК і ДГК надходять в організм у формі триацил-гліцеролів, де вони гідролізуються ліпазами підшлункової залози та тонкого кишечнику і проникають в епітеліальні клітини кишечнику у вигляді вільних жирних кислот. Після реацилювання в ентероцитах   вони утворюють хіломікрони з фосфоліпідами, холестерином і апопротеїнами. Хіломікрони надходять у системний кровообіг через лімфатичну циркуляцію. Хіломікрони руйнуються ліпопротеїновими ліпазами, що в результаті спричиняє вивільнення есенціальних жирних кислот. Потім жирні кислоти або включаються у мембрани різних типів клітин, або руйнуються, або накопичуються.

  Показання для застосування.

Препарат застосовується для профілактики захворювань або у комплексній терапії наступних захворювань:

– профілактика раннього атеросклерозу та уповільнення процесу атеросклерозу;

– профілактика повторного інфаркту після перенесеного інфаркту міокарда;

– у комплексній терапії захворювань, що супроводжуються патологічно підвищеними рівнями ліпідів.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, порушення згортання крові, гемофілія, всі порушення, пов’язані з  кровотечами, ідіопатична гіперкальціємія, гіперкальціурія, активні форми туберкульозу легень, гострі та хронічні захворювання печінки або нирок, нефроуролітіаз, гострий та хронічний холецистит та панкреатит, період загострення хронічного холециститу та панкреатиту, гіпервітаміноз Д, саркоїдоз, тривала іммобілізація, тиреотоксикоз.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Слід дотримуватися особливої обережності при прийомі Риб’ячого жиру пацієнтам, які застосовують антикоагулянти (наприклад варфарин); при ураженнях серця, гострих і хронічних захворюваннях травного тракту, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гіпотиреозі; хворим літнього віку.

Не рекомендується застосовувати препарат разом з іншими вітамінними препаратами, до складу яких входять вітаміни А і D, щоб уникнути передозування цих вітамінів.

Якщо препарат призначається курсами, необхідно регулярно проводити лабораторний контроль параметрів системи згортання крові (зазвичай кожні 2-3 місяці).

Рекомендовано припинити прийом препарату принаймні за 4 дні до операції або інших хірургічних втручань.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через антитромботичну дію препарату  його застосування у період вагітності можливе лише з дозволу лікаря і після ретельної оцінки співвідношення ризик/користь.

Немає достатніх даних щодо застосування препарату у період годування груддю. Застосування можливе лише  за призначенням лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Вплив не спостерігався.

Діти. Препарат не застосовується дітям до 6 років.

Спосіб застосування та дози.

Риб’ячий жир застосовується перорально дорослим та дітям від 6 років по 1-2 капсулі              3 рази на добу.

Рекомендується застосовувати препарат курсами (2-3 місяці). Після 2-3 місяців застосування необхідно провести контроль параметрів системи згортання крові і залежно від цього результату продовжувати курс лікування.

Капсули бажано приймати після їди і запивати достатньою кількістю рідини.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

Передозування.

Випадки передозування не зареєстровані. При тривалому застосуванні високих доз може збільшуватися ризик розвитку побічних ефектів: у дорослих − сонливість, млявість, головний біль; у дітей − підвищення температури тіла, сонливість, підвищена пітливість, блювання, шкірні висипання.

Лікування: симптоматичне, відміна препарату, обмеження надходження кальцію в організм з їжею.

 

Побічні ефекти.

Частота побічних явищ визначається відповідно до наступного принципу: дуже часто             (≥ 1/10), часто (від ≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (від ≥ 1/1000 до < 1/100), рідко                        (від ≥ 1/1000 до < 1/1000) та дуже рідко (< 1/10000, у тому числі й окремі повідомлення), частота невідома (не можуть бути оцінені у зв’язку з недостатністю наявних даних).

Порушення з боку імунної системи

Невідомо: алергічні реакції.

Порушення з боку судинної системи

Невідомо: носові кровотечі, кровотечі (у випадку наявності ран або саден).

Порушення з боку травного тракту

Рідко: розлади шлунка.

Невідомо: видихуване повітря зі специфічним запахом, діарея, загострення хронічного холециститу, панкреатиту.

Взаємодiя з iншими лiкарськими засобами та інші види взаємодій.

З особливою обережністю необхідно застосовувати Риб’ячий жир одночасно з препаратами-антикоагулянтами. Може також спостерігатися взаємодія з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ). Ознаками таких взаємодій можуть бути носові кровотечі, гематурія, мелена, дуже рідко − блювання з домішками крові, кровохаркання. У таких випадках рекомендується негайно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Активність вітаміну D може знижуватися при його одночасному застосуванні з протисудомними засобами або барбітуратами.

При одночасному застосуванні з естрогенами  підвищується ризик гіпервітамінозу А. Вітамін А знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

Термін придатності. 2 роки.

Умови   зберігання.   Зберігати   при   температурі   не  вище   25  °С  у недоступному  для

дітей місці. Не охолоджувати та не заморожувати.

Упаковка. По 10 капсул у блістері; по 7 або 10 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Рыбий жир 500 мг №100 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Iren90 09.09.2016 Зимой меня настигла неприятная проблема. Тональные средства не спасали, кожа бунтовала и требовала перемен. Помощником в решении "зимних" курьезов стал рыбий жир.
 • аноним 23.07.2016 Одно из самых проверенных и эффективных средств для меня - Рыбий жир в капсулах!Он действительно творит с волосами чудеса! Я редко ставлю пятерки, но тут другую оценку поставить рука не подымется Рыбий жир - это мой спаситель в осенне-зимний период)
 • Ирина 04.07.2016 Принимала препарат,очень понравился,пила его месяц,очень эффективный,и помогает)
 • Юля 17.04.2015 Иногда организм сам чувствует нехватку каких-либо веществ...Глотается легко, никакого привкуса или запаха даже спустя несколько часов. Удобная форма приёма.
 • Виталий 05.05.2015 Принимаю систематически. Из побочного - отрыжка, как поел рыбы. А так супер.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Рыбий жир 500 мг №100 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Рыбий жир 500 мг №100 капсулы Характеристики

Виробник АТ Фармацевтичний завод ТЕВА.
Показання Препарат застосовується для профілактики захворювань або у комплексній терапії наступних захворювань: – профілактика раннього атеросклерозу та уповільнення процесу атеросклерозу; – профілактика повторного інфаркту після перенесеного інфаркту міокарда; – у комплексній терапії захворювань, що супроводжуються патологічно підвищеними рівнями ліпідів.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, порушення згортання крові, гемофілія, всі порушення, пов’язані з кровотечами, ідіопатична гіперкальціємія, гіперкальціурія, активні форми туберкульозу легень, гострі та хронічні захворювання печінки або нирок, нефроуролітіаз, гострий та хронічний холецистит та панкреатит, період загострення хронічного холециститу та панкреатиту, гіпервітаміноз Д, саркоїдоз, тривала іммобілізація, тиреотоксикоз.
Склад діюча речовина: риб’ячий жир; 1 капсула містить риб’ячого жиру 500 мг; допомiжнi речовини: желатин; гліцерин; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); вода очищена.
Термін придатності 2 роки.
Упаковка По 10 капсул у блістері; по 7 або 10 блістерів у картонній коробці.
Фармакотерапевтична група Гіполіпідемічні препарати.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги