Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Резистол 50 мл капли

  Loading...
   Купить Резистол 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Резистол 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Резистол 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  195,30 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Резистол 50 мл капли

  Капли оральные Резистол 50 мл универсального действия обладают антибактериальным, противовоспалительным, противовирусным, иммуномодулирующим и цитопротекторным эффектом благодаря экстракту корней    пеларгонии – активному компоненту растительного происхождения.


  Показания

  Более подробно о преимуществах жидкого препарата можно ознакомиться в описании к Резистолу, согласно которому лекарственное средство снижает адгезию возбудителей вирусной и бактериальной природы к слизистым оболочкам, а также сокращает риск заражения инфекционными респираторными заболеваниями. Подобного эффекта в отличие от аналогов Резистол достигает за счет влияния на различные звенья иммунной системы, способствуя тем самым наиболее быстрому выздоровлению и предупреждая развитие всевозможных осложнений, если верить отзывам о Резистоле.

  В спектре полезного действия препарата также муколтический эффект, способствующий очищению дыхательных путей при помощи разжижения  слизи и облегчающий ее выведение согласно инструкции Резистола. Именно поэтому оральные капли особенно рекомендованы при  инфекционных респираторных заболеваниях, как в острой, так и хронической форме, включая бронхит, ринофарингит, ангину и синусит, что позволило завоевать признание Резистола в Украине.

  В среднем курс приема препарата составляет не более трех недель, однако дозировка устанавливается в зависимости от возраста пациента. Так или иначе, применение Резистола способствует устранению кашля, ринита, лихорадки и повышению общего тонуса организма, что особенно подкупает,  учитывая приемлемую стоимость Резистола.


  Купить препарат

  Одним из преимуществ оральных капель является их независимый прием от еды и времени суток, среди недостатков – возможные побочные эффекты, ознакомиться с которыми необходимо, прежде чем купить Резистол в нашей аптечной сети. Цена на Резистол в Киеве по-прежнему остается доступной в межсезонье и периоды эпидемий.


  ***************


  Краплі оральні Резістол 50 мл універсального дії мають антибактеріальну, протизапальну, противірусну, імуномодулюючу та цітопротекторним ефектом завдяки екстракту коренів пеларгонії - до активного компоненту рослинного походження.


  Показання

  Більш детальну інформацію про переваги рідкого препарату можна ознайомитися в описі до Резістолу, згідно з яким лікарський засіб знижує адгезію збудників вірусної і бактерійної природи до слизистих оболонок, а також скорочує ризик зараження інфекційними респіраторними захворюваннями. Подібного ефекту на відміну від аналогів Резістол досягає за рахунок впливу на різні ланки імунної системи, сприяючи тим самим найбільш швидкому одужанню і попереджаючи розвиток всіляких ускладнень, якщо вірити відгукам про Резістоле.

  В спектрі корисної дії препарату також муколтіческій ефект, сприяє очищенню дихальних шляхів за допомогою розрідження слизу і полегшує її виведення відповідно до інструкції Резістола. Саме тому оральні краплі особливо рекомендовані при інфекційних респіраторних захворюваннях, як в гострій, так і хронічній формі, включаючи бронхіт, ринофарингіт, ангіну і синусит, що дозволило завоювати визнання Резістола в Україні.

  В середньому курс прийому препарату становить не більше трьох тижнів, однак дозування встановлюється залежно від віку пацієнта. Так чи інакше, застосування Резістола сприяє усуненню кашлю, риніту, лихоманки і підвищення загального тонусу організму, що особливо підкуповує, враховуючи прийнятну вартість Резістола.


  Купити препарат

  Одним з переваг оральних крапель є їх незалежний прийом від їжі і часу доби, серед недоліків - можливі побічні ефекти, ознайомитися з якими необхідно, перш ніж купити Резістол в нашій аптечній мережі. Ціна на Резістол в Києві як і раніше залишається доступною в міжсезоння і періоди епідемій.  Цена Резистол 50 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Резистол 50 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Резистол 50 мл капли Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

   

  РЕЗІСТОЛ®

  (RESISTOL)

  Склад:

  діюча речовина: 1 г розчину містить пеларгонії коренів екстракт рідкий (Pelargonii radix extractum liquidum) (екстрагенти: етанол 40 % (об./об.), етанол 10 % (об./об.)) (1:8-10) 800 мг;

  допоміжна речовина: гліцерин 85 %.

   

  Лікарська форма. Краплі оральні.

  Основні фізико-хімічні властивості: рідина від світло-коричневого до червоно-коричневого кольору. У процесі зберігання допускається  утворення осаду і помутніння.

   

  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТХ R05.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Препарат містить екстракт коренів Pelargonium sidoides.

  Засіб впливає на механізм прикріплення бактерій і вірусів до слизової оболонки, перешкоджаючи тим самим проникненню вірусів і бактерій в організм. Препарат має виражений імуномодулюючий ефект, що спричиняє швидке пригнічення вірусної інфекції. Він також запобігає розмноженню бактерій, що вже проникли в організм, передшкоджаючи цим самим розвитку ускладнень. Препарат сприяє активізації механізмів очищення дихальних шляхів, що поліпшує виведення в’язкого слизу й усуває умови для подальшого розмноження хвороботворних бактерій.

  Лікування препаратом призводить до швидкого послаблення таких симптомів, як кашель, важке відходження мокротиння, загальне нездужання, температура і нежить, значною мірою скорочує тривалість захворювання, пригнічує розвиток резистентності мікроорганізмів.

  Препарат - комплексна суміш багатьох компонентів, яка в цілому розглядається як активна речовина.

  Фармакокінетика. Даних про фармакокінетику препарату немає.

   

  Клінічні характеристики.

  Показання. Гострі та хронічні інфекції дихальних шляхів і носоглотки (бронхіт, синусит, тонзилярна ангіна, ринофарингіт).

   

  Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату, схильність до кровотеч, одночасний прийом лікарських засобів, які уповільнюють процес згортання крові, тяжкі захворювання печінки або нирок (через відсутність достатнього досвіду застосування цього лікарського засобу в подібних випадках).

   

  Особливі заходи безпеки. У препараті Резістол® міститься 12 об. % етанолу.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Повідомлення про взаємодію відсутні. Через можливу дію препарату Резістол® на параметри згортання крові не виключена ймовірність того, що при одночасному застосуванні з похідними кумарину або іншими препаратами, що перешкоджають згортанню крові, можливе посилення їх антикоагулянтної дії. Не виявлено ніяких взаємодій препарату Резістол® із пеніциліном V.

   

  Особливості застосування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Через відсутність достатнього досвіду застосування препарату Резістол® вагітним і жінкам, які годують груддю, його не слід застосовувати у період вагітності й годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Вплив препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не вивчався, але слід врахувати, що препарат містить 12 об. % етанолу.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослі і діти віком від 12 років:       по 30 крапель 3 рази на добу.

  Діти віком від 6 до 12 років:     по 20 крапель 3 рази на добу.

  Діти віком від 1 року до 6 років:        по 10 крапель 3 рази на добу.

  Розчин слід застосовувати з невеликою кількістю рідини вранці, вдень і ввечері.

  Флакон тримати вертикально, при необхідності злегка постукувати по дну.

  Після ослаблення симптомів захворювання рекомендується продовжити лікування препаратом Резістол®  ще протягом декількох днів для запобігання рецидиву. Загальна тривалість лікування не повинна перевищувати трьох тижнів.

   

  Діти. У зв'язку з відсутністю достатніх даних щодо застосування препарату немовлятам Резістол®  не слід застосовувати дітям віком до 1 року. Застосування препарату Резістол®  для лікування дітей молодшого віку (від 1 до 6 років) рекомендується під наглядом лікаря.

   

  Передозування. Повідомлення про передозування відсутні. Можливе посилення побічних реакцій.

   

  Побічні реакції.

  З боку травного тракту: розлади травного тракту (у тому числі біль у шлунку, печія, нудота, діарея), слабка кровотеча ясен.

  З боку дихальної системи: слабкі носові кровотечі.

  З боку шкіри/з боку імунної системи: реакції гіперчутливості (у тому числі висипання на шкірі, кропив’янка, свербіж шкіри і слизових оболонок). У вкрай поодиноких випадках можливі тяжкі реакції гіперчутливості з набряком обличчя, задишкою і зниженням артеріального тиску.

  З боку гепатобіліарної системи: підвищення показників функції печінки. Причинно-наслідковий зв'язок між підвищенням цих показників і застосуванням препарату не був продемонстрований.

   

  Термін придатності. 18 місяців.

  Термін придатності після відкриття упаковки – 3 місяці

   

  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка. По 20 мл або по 50 мл у флаконі, закритому пробкою-крапельницею та кришкою з контролем першого розкриття; по 1 флакону в пачці.

   

  Категорія відпуску. Без рецепта.

   

  Виробник. ПАТ «Галичфарм».

   

  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

  Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.

   

  Резистол 50 мл капли Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Резистол 50 мл капли Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Резистол 50 мл капли Характеристики

  Показання Гострі та хронічні інфекції дихальних шляхів і носоглотки (бронхіт, синусит, тонзилярна ангіна, ринофарингіт).
  Протипоказання Гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату, схильність до кровотеч, одночасний прийом лікарських засобів, які уповільнюють процес згортання крові, тяжкі захворювання печінки або нирок (через відсутність достатнього досвіду застосування цього лікарського засобу в подібних випадках).
  Склад діюча речовина: 1 г розчину містить пеларгонії коренів екстракт рідкий (Pelargonii radix extractum liquidum) (екстрагенти: етанол 40 % (об./об.), етанол 10 % (об./об.)) (1:8-10) 800 мг; допоміжна речовина: гліцерин 85 %.
  Термін придатності 18 місяців. Термін придатності після відкриття упаковки – 3 місяці
  Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги