Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Регидрон 18.9 г №20 порошок

  Loading...
   Купить Регидрон 18.9 г №20 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Регидрон 18.9 г №20 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Регидрон 18.9 г №20 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  221 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Регидрон 18.9 г №20 порошок

  Показания к применению

  • Восстановление водно-электролитного равновесия, коррекция ацидоза при острой диарее легкой и средней степени дегидратации (например, потеря массы тела у детей 3-9%), при тепловых поражениях, сопровождающихся нарушением водно-электролитного обмена.

  • С профилактической целью: тепловые и физические нагрузки, приводящие к интенсивному потоотделению.


  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к компонентам препарата, 
  • тяжелая дегидратация, 
  • гемодинамический шок, 
  • неукротимая рвота, 
  • потеря сознания, 
  • непроходимость кишечника, 
  • илеус.


  Цена Регидрон 18.9 г №20 порошок актуальна при заказе на сайте. Купить Регидрон 18.9 г №20 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Регидрон 18.9 г №20 порошок Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  РЕГІДРОН
  (REHYDRON)

  Склад:

  діючі речовини: 1 пакет містить 2,5 г калію хлориду, 3,5 г натрію хлориду, 2,9 г натрію цитрату, 10 г глюкози безводної.


  Лікарська форма. Порошок дозований.

  Основні фізико-хімічні властивості: кристалічний порошок білого кольору без запаху.

  Фармакотерапевтична група.

  Препарати електролітів із вуглеводами. Сольові склади для пероральної регідратації.

  Код АТХ А07С А.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Розчин препарату Регідрон застосовувати для коригування втрати електролітів і рідини при діареї та блюванні. Глюкоза сприяє абсорбції солей, цитрати допомагають відкоригувати баланс при метаболічному ацидозі. Осмолярність розчину препарату Регідрон становить 235-255 мОсм/л, рH слабколужна ‒ 8,2.

  Розчин препарату Регідрон містить (на 1 л розчину):

  Натрію хлорид  

  59,9 ммоль

  Калію хлорид

  33,5 ммоль

  Натрію цитрат

  9,9 ммоль

  Глюкоза

  55,5 ммоль

  Na+

  89,5 ммоль

  K+

  33,5 ммоль

  Cl-

  93,4 ммоль

  Цитрат-іони

  9,9 ммоль

  Порівняно зі стандартними розчинами для пероральної регідратації, рекомендованими ВООЗ, осмолярність препарату Регідрон та концентрація натрію є дещо нижчими (доведено, що розчини для регідратації зі зниженою осмолярністю є більш ефективними; знижена концентрація натрію необхідна для попередження розвитку гіпернатріємії), а вміст калію ‒ вищий (для прискорення відновлення рівня калію). Відповідно до зниженої концентрації натрію, терапія гіпоосмолярними сольовими розчинами для пероральної регідратації може бути асоційована з гіпонатріємією, яка зазвичай є асимптоматичною та короткочасною.

  Фармакокінетика.

  Фармакокінетика води, електролітів і глюкози, що входять до складу препарату Регідрон, відповідають природній фармакокінетиці цих речовин в організмі.
   


  Клінічні характеристики.  Показання.

  Відновлення водно-електролітної рівноваги, корекція ацидозу при гострій діареї легкого та помірного ступеня дегідратації (наприклад, втрата маси тіла у дітей 3-9 %), при теплових ураженнях, що супроводжуються порушенням водно-електролітного обміну.

  З профілактичною метою: теплові та фізичні навантаження, що призводять до інтенсивного потовиділення.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжка дегідратація, гемодинамічний шок, нестримне блювання, втрата свідомості, непрохідність кишечнику, ілеус.
   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Інформації про взаємодію препарату Регідрон з іншими препаратами не існує. рН розчину препарату – слабколужна, тому може впливати на лікарські препарати, всмоктування яких залежить від рH вмісту кишечнику. Також абсорбція лікарських засобів може бути змінена при діареї, головним чином препаратів, що абсорбуються у тонкому або товстому кишечнику, або при їх кишково-печінковій циркуляції.

  Особливості застосування.

  Тяжка дегідратація (втрата ваги понад 9 % у дітей, анурія) має бути пролікована у першу чергу із застосуванням внутрішньовенних препаратів для регідратації. Після цього Регідрон може бути призначений для продовження терапії.

  Рекомендовані дози препарату не слід перевищувати, якщо потреба пацієнта у додатковому введенні електролітів не підтверджена лабораторними дослідженнями.

  Препарат застосовувати перорально, використовуючи для його розчинення воду. Вміст 
  1 пакета препарату Регідрон слід розчиняти в 1 л води. У розчин не можна додавати цукор. Прийом їжі можливий одразу після регідратації. При блюванні слід зачекати 
  10 хвилин і дати випити розчин повільно, невеликими ковтками.

  При перевищенні дози у пацієнта може розвинутися гіпернатріємія.

  Пацієнти, у яких дегідратація розвинулася на тлі ниркової недостатності, діабету або інших хронічних захворювань, що порушують кислотно-лужний, електролітний або вуглеводний баланс, вимагають ретельного моніторингу при проведенні терапії препаратом Регідрон та можуть потребувати госпіталізації.

  Слід проявляти обережність при лікуванні препаратом Регідрон пацієнтам із захворюваннями печінки, пацієнтам, які перебувають на дієті з обмеженим вмістом натрію або калію. Діарея може істотно вплинути на баланс рідини і глюкози у пацієнтів з діабетом, нирковою недостатністю або деякими іншими хронічними захворюваннями. Тому поки симптоми діареї зберігаються, такі пацієнти потребують більш ретельного моніторингу з лабораторними оцінками та госпітальною дегідратаційною терапією на базі лікарні.

  Регідрон застосовувати з обережністю у випадках нирковій недостатності у період олігурії або анурії, у випадках парентеральної регідратаційної терапії.

  Не слід застосовувати препарат дітям у віці до 6 місяців без консультації з лікарем.

  У немовлят гостра діарея може спричинити зневоднення та електролітні розлади, що призводить до швидкого погіршання стану пацієнта. Про всі випадки діареї та дегідратації у немовлят необхідно якнайшвидше інформувати лікаря.

  Ситуації під час застосування препарату Регідрон, що потребують втручання лікаря:

  ·           змінився психічний стан пацієнта (дратівливість, апатія, летаргія);

  ·         у пацієнта виникає сповільнення мовлення, з'являється сонливість, він швидко виснажується та не відповідає на запитання;

  ·         постійне блювання;

  ·         температура підвищується вище 39 °С;

  ·         припиняється виділення сечі;

  ·         виникають рідкі кров'янисті випорожнення;

  ·         діарея триває більше 2 днів;

  ·         сильні болі у животі;

  ·         діарея раптово припиняється, з'являються сильні болі;

  ·         якщо лікування вдома неуспішне або неможливе.

  Регідрон містить калій, натрій, що необхідно брати до уваги при застосуванні розчину пацієнтам зі зниженою функцією нирок, які перебувають на дієті з контролем вживання калію або натрію.

  Оскільки препарат містить глюкозу, пацієнти з таким рідкісними спадковими захворюваннями як порушення мальабсорбції глюкози-галактози не повинні приймати цей препарат.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Препарат дозволений до застосування у рекомендованих дозах у період вагітності або годування груддю. Годування груддю можна продовжувати стільки, скільки необхідно, навіть протягом пероральної регідратації або його можна продовжити одразу після регідратації.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Порошок з 1 пакетика препарату Регідрон розчинити в 1 літрі кип'яченої, охолодженої до кімнатної температури води. У розчин не можна додавати ніяких інших компонентів, щоб не порушити дію препарату. Розчин приймати перорально або вводити під наглядом лікаря через назогастральний зонд.

  Перед початком лікування пацієнта необхідно зважити для визначення втрати маси тіла та міри зневоднення.

  Необхідно уникати жирної їжі та їжі з високим вмістом простих цукрів.

  Терапію препаратом Регідрон необхідно розпочинати після початку діареї.

  Готовий розчин слід приймати після кожного рідкого випорожнення, невеликими ковтками. За 6-10 годин доза розчину препарату Регідрон може становити 30-60 мл/кг маси тіла. Зазвичай приймати препарат необхідно не довше ніж 3-4 дні, застосування препарату необхідно припинити після закінчення діареї. При нудоті або блюванні доцільно приймати охолоджений розчин невеликими повторювальними дозами.

  Регідратація: для корекції дегідратації препарат необхідно приймати протягом перших 
  6-10 годин у кількості, що вдвічі перевищує втрату маси при діареї, тобто якщо втрати становлять 400 г, кількість препарату становить 800 мл. Протягом терапії препаратом Регідрон немає потреби у застосуванні інших рідин.

  Подальше застосування: якщо діарея продовжується, після корекції дегідратації протягом наступних 24 годин можливий прийом препарату Регідрон та інших рідин згідно з даними таблиці:

  Вага (кг)

  Загальна кількість рідини (мл)

  Регідрон (мл)

  Вода (мл)

  Інші рідини (мл)

  5

  830

  350

  210

  270

  6

  1000

  420

  250

  330

  7

  1050

  440

  260

  350

  8

  1100

  460

  280

  360

  9

  1150

  480

  290

  380

  10

  1200

  500

  300

  400

  12

  1300

  540

  320

  440

  14

  1400

  580

  350

  470

  16

  1500

  620

  370

  510

  18

  1600

  660

  400

  540

  20

  1700

  700

  420

  580

  25

  1800

  750

  450

  600

  30

  1900

  800

  480

  620

  40

  2100

  900

  540

  660

  50

  2300

  1000

  600

  700

  70

  2700

  1200

  720

  780
   

  Діти.

  Регідрон можна застосовувати дітям. Немає обмежень щодо віку, з якого дітям можна застосовувати даний лікарський засіб.

  Передозування.

  При введенні дуже великої кількості або дуже концентрованого розчину препарату Регідрон можливе виникнення гіпернатріємії. У пацієнтів зі зниженою функцією нирок можливе виникнення метаболічного алкалозу та гіперкаліємії. Симптоми гіпернатріємії включають слабкість, нейром'язове збудження, сонливість, сплутаність свідомості, кому, іноді навіть зупинку дихання. Метаболічний алкалоз може проявлятися у зниженні вентиляції легенів, нейром'язовому збудженні і тетанічних судомах.

  У разі сильного передозування з вираженими наслідками введення препарату Регідрон потрібно припинити. Необхідна консультація лікаря. Корекція балансу електролітів і рідини має проводитися на підставі даних лабораторних досліджень.

   

  Побічні реакції.

  При дотриманні рекомендованих доз розвиток побічних реакцій малоймовірний. Потенційно можливий розвиток алергічних реакцій. У пацієнтів із нормальною функцією нирок ризик виникнення гіпернатріємії або гіпергідратації при застосуванні препарату Регідрон є низьким. Можливе виникнення блювання, що свідчить про надто швидке введення препарату.

  Термін придатності. 3 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Готовий розчин зберігати у холодильнику при температурі 2-8 °C протягом 24 годин.

  Упаковка. По 18,9 г порошку у пакеті; по 20 пакетів у картонній коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Виробник.

  Оріон Корпорейшн, Фінляндія/Orion Corporation, Finland.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Оріонінтіе 1, Оріонінтіе 1, 02200 Еспоо, Фінляндія/Orionintie 1, 02200 Espoo, Finland.

  Регидрон 18.9 г №20 порошок Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Милана 29.10.2018 Разводила и отпаивала реьбенка как могла при отраслении арзбузом.Правда покупаю всегда поштучно в аптеке и ложу в аптечку.На вкус оно не очень, приходится постоянно его размешивать ложкой при новом отпитии,а то эффекта не будеь(порошок слабо растворяется и быстро оседает)
  • Юлия 22.08.2018 единственный минус-не очень приятный на вкус,ребёнок пьёт через раз,но отличное средство
  • тестовый16 Александр-тест 30.01.2017 Помогало неоднократно.
  • Inna 14.09.2016 Привет,это лекарство при отравлениях как сопутствующее с сорбентами действительно незаменимо.У меня в аптечке оно всегда есть.
  • Ия 26.07.2016 Не заменимое средство при отравлениях, расстройствах желудка, обезвоживании. Если собираетесь в путешествие-обязательно берите с собой. 1 упаковка содержит 20 пакетов-никогда не будет лишним в домашней аптечке.
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Регидрон 18.9 г №20 порошок Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Регидрон 18.9 г №20 порошок Характеристики

  Лікарська форма Порошок дозований по 18,9 г у пакетах № 20
  Виробник Оріон Корпорейшн (виробник, що здійснює контроль якості і випуск серій), Фінляндія Оріон Корпорейшн, Оріон Фарма (виробник, що здійснює виробництво, пакування і контроль якості), Фінляндія Мерк СЛ (виробник, що здійснює виробництво і пакування), Іспанія Етновія Ой (виробник, що здійснює виробництво і пакування), Фінляндія АТ Рецифарм Паретс (виробник, що здійснює виробництво, пакування, контроль якості і випуск серій), Іспанія
  Вік Немає обмежень щодо віку
  Показання Відновлення водно-електролітної рівноваги, корекція ацидозу при гострій діареї легкого та помірного ступеня дегідратації (наприклад, втрата маси тіла у дітей 3-9 %), при теплових ураженнях, що супроводжуються порушенням водно-електролітного обміну. З профілактичною метою: теплові та фізичні навантаження, що призводять до інтенсивного потовиділення.
  Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжка дегідратація, гемодинамічний шок, нестримне блювання, втрата свідомості, непрохідність кишечнику, ілеус.
  Склад діючі речовини: 1 пакет містить 2,5 г калію хлориду, 3,5 г натрію хлориду, 2,9 г натрію цитрату, 10 г глюкози безводної.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва РЕГІДРОН
  Упаковка пакетик 
  Фармакотерапевтична група Препарати електролітів із вуглеводами. Сольові склади для пероральної регідратації.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги