www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Регазим Плюс №60 таблетки

Loading...
    Купить Регазим Плюс №60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Регазим Плюс №60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Регазим Плюс №60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Регазим Плюс №60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание Регазим Плюс №60 таблетки

Применение Регазима Плюс

Таблетированная биологически активная добавка, которая совмещает в себе свойства иммуномодулятора и фибринолитика, способствует устранению отеков и явлений воспаления, а также обладающая вторичным обезболивающем воздействием, выпускается немецкой компанией Зиксил ГмбХ энд Ко КГ под коммерческим наименованием Регазим Плюс таблетки №60 блистер. 


Состав

Согласно прилагаемой к каждой оригинальной упаковке инструкции в состав препарата входит ферментный комплекс из особых грибков Aspergillus oryzae, концентрат спирулины, дополненный экстрактами экзотических фруктов (папайи, инжира, киви и ананаса). В описании активных действующих веществ отражено комплексное и взаимодополняющее влияние этих компонентов. 

Спирулина является источником белка, различных витаминов и микроэлементов, а фруктовые экстракты улучшают органолептические свойства добавки и служат катализатором метаболических процессов. Плесневые грибки Аспергиллы являются ключевым компонентом в приготовлении соевого соуса и основным активным действующим компонентов этого препарата. 


Способ и дозы приема

Применение этой добавки возможно взрослыми и детьми, начиная с двенадцатилетнего возраста.  При ряде хронических заболеваний ферментная активность в нашем организме как правило снижена. Это влечет за собой развитие порочного круга патологических процессов. Разорвать его и снабдить организм недостающими экзогенными ферментами возможно с помощью пищевой добавки Регазим Плюс и ее аналогов. В этих таблетках не содержится консервантов, стабилизаторов, сахара, желатина, а также при их производстве используются исключительно натуральные, не модифицированные на генном уровне компоненты.*************

Застосування Регазіма Плюс

Таблетована біологічно активна добавка, яка поєднує в собі властивості імуномодулятора та фибринолитика, сприяє усуненню набряків і явищ запалення, а також володіє вторинним обезболивающем впливом, випускається німецькою компанією Зікс ГмбХ енд Ко КГ під комерційним найменуванням Регазім Плюс таблетки №60 блістер.Склад

Згідно додається до кожної оригінальній упаковці інструкції до складу препарату входить ферментний комплекс з особливих грибків Aspergillus oryzae, концентрат спіруліни, доповнений екстрактами екзотичних фруктів (папайї, інжиру, ківі і ананаса). В описі активних діючих речовин відображено комплексне і взаємодоповнюючий вплив цих компонентів.

Спіруліна є джерелом білка, різних вітамінів і мікроелементів, а фруктові екстракти покращують органолептичні властивості добавки і служать каталізатором метаболічних процесів. Цвілеві грибки Аспергіли є ключовим компонентом у приготуванні соєвого соусу і основним активною дійовою компонентів цього препарату.Спосіб і дози прийому

Застосування цієї добавки можливо дорослими і дітьми, починаючи з дванадцятирічного віку. При ряді хронічних захворювань ферментна активність в нашому організмі як правило знижена. Це тягне за собою розвиток порочного кола патологічних процесів. Розірвати його і забезпечити організм відсутніми екзогенними ферментами можливо за допомогою харчової добавки Регазім Плюс і її аналогів. У цих таблетках не міститься консервантів, стабілізаторів, цукру, желатину, а також при їх виробництві використовуються виключно натуральні, що не модифіковані генетично компоненти.Цена Регазим Плюс №60 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Регазим Плюс №60 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Регазим Плюс №60 таблетки Инструкция

Склад

1 таблетка містить:

основні речовини: ферментна суміш із Аспергіллус орізае – 101,0 мг, гідрофосфат магнію – 67,2 мг, фруктовий порошок ананасу – 50,0 мг, фруктовий порошок папаї – 50,0 мг, фруктовий порошок інжиру – 20,0 мг, фруктовий порошок ківі – 20,0 мг, концентрат водоростей спіруліни – 5,0 мг.

Фармакологічні властивості

Ферменти є білками, які беруть участь у багатьох процесах в організмі людини. Вони також зустрічаються в деяких природних харчових продуктах. У фізіологічному плані ферменти беруть участь у регулюванні процесів обміну речовин у клітинах. Завдяки цьому вони сприяють протіканню природних процесів у тканинах організму і у травному тракті. Крім цього, ферменти в якості «природних каталізаторів» прискорюють протікання хімічних реакцій в організмі, зокрема вони сприяють перетворенню живильних речовин отриманих з їжею в енергію. Якщо організм піддається підвищеним природним навантаженням, ферменти, що втримуються в продуктах харчування, можуть бути ефективними помічниками в подоланні цих навантажень.

Звичайно ферменти утворюються безпосередньо в організмі і, таким чином, постійно є в розпорядженні. Однак, з віком, починаючи приблизно з 30 років, обсяг цього «виробництва» знижується. Крім того, у певних випадках, наприклад при впливі на організм отрут з навколишнього середовища, при стресах, у випадку однотипного і недостатнього харчування, а також при значних фізичних навантаженнях потреба організму у ферментах підвищується. При цьому ферменти можуть надходити в організм із продуктами харчування. Однак, при готуванні і нагріванні їжі зміст ферментів у продуктах харчування знижується. Таким чином, введення в організм ферментів із препаратом Регазім Плюс забезпечить ефективну його підтримку.

Ананас, папайя, ківі і інжир є тропічними фруктами з високим вмістом важливих ферментів; вони також характеризуються високим вмістом вітамінів, мінеральних і баластових речовин.

Азіатський рисовий гриб (Аспергіллус орізае) є біологічним натуральним продуктом, що містить широкий спектр ферментів.

Для ферментів потрібне середовище з певним значенням рН

Всі ферментні процеси вимагають середовище з певною величиною рН (співвідношення кислотних і лужних речовин), так як це обумовлює виконання їхніх природних функцій. Гідрофосфат магнію, що міститься в Регазім Плюс, забезпечують певну кислотність середовища і, завдяки цьому, підвищує ефективність дії ферментів. Нормальна дія ферментів істотно сприяє здоров'ю і гарному самопочуттю людини.

Коферменти є цінними помічниками ферментів

Для багатьох із ферментів, що утворяться в організмі природним шляхом, необхідні коферменти. Вони не утворюються в організмі самостійно і повинні вводитися в нього з їжею.

Як можна через здорове харчування забезпечити гарне самопочуття?

Слід постійно забезпечити введення в організм здорової повноцінної їжі, до якої, у першу чергу, відносяться овочі і фрукти. Рекомендуються також сухофрукти з високим вмістом лужних речовин (наприклад, сушені абрикоси і банани). Слід знизити частку м'яса і ковбаси в їжі. Велике число «первинно» здорових продуктів харчування в процесі готування (варіння, обробка парою, тушкування та ін.) втрачають вітаміни, мінеральні речовини, ферменти і лужні речовини. Тому ми рекомендуємо щодня споживати свіжі продукти з мінімальним ступенем обробки і тропічні фрукти.

Рекомендації щодо споживання

дорослим та дітям з 12 років по 1 - 2 таблетки тричі на день перед прийомом їжі запиваючи водою. Термін споживання 1 місяць. Подальше споживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем

Протипоказання

індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність, жінки в період лактації, діти до 12 років.

Форма випуску

таблетки 60 шт., 120 шт., по 600 мг у блістерах в картонній коробці

Строк придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці за температурі не вище +30 °С.

Виробник

“Зіксіл ГмбХ енд Ко. КГ”, Гереонсмюленгассе 5, 50670 Кельн, Німеччина

Імпортер

ТОВ “Креатив Груп Компані”, Україна, 61060, м. Харків, вул. Олімпійська, 10, код 37365734,

Не є лікарським засобом. Не містить ГМО.


Регазим Плюс №60 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Регазим Плюс №60 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Регазим Плюс №60 таблетки Характеристики

Виробник “Зіксіл ГмбХ енд Ко. КГ”, Гереонсмюленгассе 5, 50670 Кельн, Німеччина
Протипоказання індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність, жінки в період лактації, діти до 12 років.
Склад 1 таблетка містить: основні речовини: ферментна суміш із Аспергіллус орізае – 101,0 мг, гідрофосфат магнію – 67,2 мг, фруктовий порошок ананасу – 50,0 мг, фруктовий порошок папаї – 50,0 мг, фруктовий порошок інжиру – 20,0 мг, фруктовий порошок ківі – 20,0 мг, концентрат водоростей спіруліни – 5,0 мг.
Термін придатності 2 роки.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.