Бесплатная доставка при заказе от 200 грн Бесплатная доставка при заказе от 200 грн

    Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм

    Loading...
      Купить Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
    7,10 грн
    Есть в наличии
    До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

    Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчёта стоимости доставки.

    Описание Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм

    Парацетамол Лубныфарм - ненаркотический анальгетик который оказывает сильное жаропонижающее действие.

    Цена Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм актуальна при заказе на сайте. Купить Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

    Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм Инструкция

    ІНСТРУКЦІЯ
    для медичного застосування лікарського засобу
    ПАРАЦЕТАМОЛ

    Склад:

    діюча речовина: paracetamol;

    1 таблетка містить парацетамолу 200 мг;

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гідроксипропілметилцелюлоза.

    Лікарська форма. Таблетки.

    Основні фізико-хімічні властивості: цільні правильні, круглі циліндри, верхня і нижня поверхні яких плоскі, краї поверхонь скошені, з рискою для поділу, білого або білого з кремуватим відтінком кольору.

    Фармакотерапевтична група.

    Аналгетики та антипіретики. Парацетамол. Код АТХ N02B E01.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка.

    Парацетамол являє собою 4-гідроксиацетанилід – ненаркотичний, несаліцилатний аналгетик та антипіретик, аналгетичну активність якого позв’язують з центральною та периферичною дією. Підвищує поріг больової чутливості, має слабку протизапальну дію у результаті пригнічення синтезу простагландинів та блокує імпульси на чутливих до брадикініну рецепторах.

    Фармакокінетика.

    Препарат швидко та повністю всмоктується після прийому внутрішньо. Максимальні концентрації у плазмі крові реєструються через 15-60 хвилин після його прийому. Терапевтично ефективна концентрація парацетамолу у плазмі крові досягається при його призначенні у дозі 10-15 мг/кг. Парацетамол метаболізується у печінці в основному шляхом реакцій кон’югації з сірчаною та глюкуроновою кислотами, з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Парацетамол виводиться нирками, менше 5 % виводиться у незміненому стані. Період напіввиведення після прийому внутрішньо становить приблизно 1-4 години. При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв) виведення парацетамолу та його метаболітів відбувається повільніше.

    Клінічні характеристики.

    Показання.

    • Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження; 

    • невралгії; 

    • зубний біль; 

    • полегшення симптомів застуди та грипу, таких як гарячка, ломота, біль.

    Протипоказання.

    • Підвищена чутливість до компонентів препарату. 

    • Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

    При одночасному призначенні барбітуратів, протисудомних (протиепілептичних) засобів, рифампіцину, вживанні алкоголю значно збільшується ризик гепатотоксичної дії.

    Парацетамол збільшує ефект непрямих антикоагулянтів (похідних кумарину). Метоклопрамід та домперидон підвищує, а холестирамін – знижує швидкість всмоктування. Парацетамол слід застосовувати за 1 годину до або через 4-6 годин після прийому холестираміну. Барбітурати зменшують жарознижувальну активність.

    Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому щоденному застосуванні парацетамолу, з підвищенням ризику кровотечі. Періодичний прийом не має значного ефекту.

    Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку.

    Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

    Пробенецид вдвічі знижує кліренс парацетамолу шляхом блокування його зв’язування з глюкуроновою кислотою, тому при комбінованій терапії з пробенецидом доза парацетамолу має бути зниженою.

    Парацетамол слід застосовувати з обережністю з хлорамфеніколом через подовження періоду напіврозпаду та збільшення токсичної дії останнього.

    Особливості застосування.

    Необхідно порадитись з лікарем стосовно можливості застосування препарату:

    – пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки;

    – пацієнтам, які застосовують варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект;

    – пацієнтам, які  приймають аналгетики при артритах легкої форми;

    – у пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів;

    - у разі якщо головний біль набуває постійного характеру.

    Враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

    Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.

    Застосування у період вагітності або годування груддю.

    Призначення препарату у період вагітності можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

    Парацетамол проникає у грудне молоко, але у клінічно незначних кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.

    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

    Не впливає.

    Спосіб застосування та дози.

    Препарат призначений для перорального прийому.

    Дорослим та дітям віком від 12 років: по 2 таблетки (400 мг) 3-4 рази на добу, з інтервалом між прийомами не менше  4 годин.  Не більше 4000 мг протягом 24 годин.

    Дітям (6-12 років): по 1-2 таблетки (200-400 мг) кожні 4-6 годин.

    Не слід приймати більше 20 таблеток (4000 мг) протягом 24 годин.

    Дітям віком 3-6 років: по ½-1 таблетки (100-200 мг) до 4 разів на добу.

    Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.

    Тривалість лікування визначає лікар.

    Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.

    Не перевищувати рекомендовану дозу.

    Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

    Діти.

    Не рекомендується застосовувати дітям віком до 3 років.

    Передозування.

    Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) прийняття 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

    Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

    При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи − запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

    При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням, або можуть не відображати тяжкості передозування або ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години.  Концентрації парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через       4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування  N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. У разі необхідності пацієнту внутрішньовенно вводять N-ацетилцистеїн згідно зі встановленим переліком доз. При відсутності блювання можна застосувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

    Побічні реакції.

    Припинити застосування препарату та негайно звернутися до лікаря у випадку виникнення побічних реакцій.

    Побічні реакції парацетамолу трапляються дуже рідко (< 1/10 000):

    – алергічні реакції: анафілаксія, шкірний свербіж, висипи на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозна кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);

    – з боку травного тракту: нудота, біль в епігастрії, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці;

    –   з боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми;

    – з боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі;

     – порушення з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) та до інших нестероїдних протизапальних засобів.

    Термін придатності.

    3 роки.

    Умови зберігання.

    Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

    Зберігати у недоступному для дітей місці.

    Упаковка.

    Таблетки № 10 у блістерах.

    Категорія відпуску. Без рецепта.

    Виробник.

    ПАТ «Лубнифарм».

    Copyright© Державний реєстр лікарських засобів України



    Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм Все формы препарата

    Отзывы и вопросы

    Отзывы:
    Оставить отзыв
    Как Вы оцениваете этот товар
    Вопросы:
    Задать вопрос

    Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм Видеообзор

    Основные физико-химические свойства:

    Парацетамол 200 мг №10 таблетки Лубныфарм Характеристики

    Виробник ПАТ "Лубнифарм", Україна
    Міжнародне найменування Paracetamol
    Показання Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження; невралгії; зубний біль; полегшення симптомів застуди та грипу, таких як гарячка, ломота, біль.
    Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.
    Склад діюча речовина: paracetamol; 1 таблетка містить парацетамолу 200 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гідроксипропілметилцелюлоза.
    Термін придатності 3 роки
    Українська назва ПАРАЦЕТАМОЛ
    Упаковка таблетки по 200 мг по 10 таблеток у блістерах
    Фармакотерапевтична група Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

    Сертификаты

    Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

    • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
    Аналоги