Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Панадол №12 таблетки

  Loading...
   Купить Панадол №12 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Панадол №12 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Панадол №12 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  25,80 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Рекомендуем

  Описание Панадол №12 таблетки

  Панадол - эффективный антипиретик, оказывающий жаропонижающий и анальгетический эффект.


  Показания

  Панадол №12 таблетки рекомендуется принимать при:

  • мигрени;

  • невралгии;

  • ревматических и менструальных болях;

  • артралгии;

  • зубной боли;

  • альгодисменорее;

  • повышенной температуре тела.


  Противопоказания

  Панадол противопоказан при:

  • индивидуальной гиперчувствительности к составляющим компонентам препарата;

  • почечной или печеночной недостаточности;

  • лейкопении;

  • анемии;

  • лечении детей до 6 лет.


  Применение

  Таблетки предназначены для приема во внутрь. Взрослым и детям старше 12 лет препарат назначается в дозировке 500-1000 мг (по 1-2 таблетке) от 3 до 4 раз в сутки. Детям от 6 до 12 лет Панадол рекомендуется принимать по 250-500 мг (½ -1 таблетке) от 3 до 4 раз в сутки. Препарат не рекомендуется пить более 6-7 дней.

  Заказывая препараты в медмаркет Аптека24, вы экономите свое время! На сайте вы можете в любое время суток купить по доступной цене Панадол №12 таблетки, записаться на прием к врачу, прочитать отзывы о препарате и получить помощь в расшифровке рецепта.

  Будьте здоровы и берегите себя!

  Цена Панадол №12 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Панадол №12 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Панадол №12 таблетки Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
   ПАНАДОЛ®
  (PANADOL®)

  Склад:

  діюча речовина: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу;

  допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, крохмаль прежелатинізований, повідон, калію сорбат, тальк, кислота стеаринова, гіпромелоза, гліцерил триацетат.

  Лікарська форма.

  Таблетки, вкриті оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору таблетки, вкриті оболонкою, з плоскими краями, з тисненням у вигляді  трикутного логотипу з одного боку  та лінією розлому – з іншого.

  Фармакотерапевтична група.

  Аналгетики та антипіретики. Парацетамол. Код АТX N02B E01.

  Фармакологічні властивості.

  Таблетки Панадол® містять парацетамол – аналгетик та антипіретик (знеболювальний і жарознижуючий засіб). Парацетамол швидко та майже повністю абсорбується у шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 30-60 хвилин. Період напіввиведення становить 1-4  години. Рівномірно розподіляється по всіх рідинах організму.  Зв’язування з білками плазми крові варіабельне. Виводиться переважно нирками у формі кон’югованих метаболітів.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  • Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, помірний біль при  артритах; 

  • полегшення  симптомів гарячки та болю при застуді та грипі.

  Протипоказання.

  • Підвищена чутливість до парацетамолу та до інших компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.

  • Дитячий вік до 6 років.

  Особливі заходи безпеки.

  Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки. Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект.

  Враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

  Пацієнтам, які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми, необхідно проконсультуватися з лікарем.

  Не перевищувати зазначених доз.

  Не приймати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол.

  Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.

  Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися метоклопрамідом та домперідоном і зменшуватися холестираміном. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу, з підвищенням ризику кровотечі.  Періодичне застосування не має значного ефекту.

  Барбітурати знижують жарознижувальний ефект парацетамолу.

  Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку.

  Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

  Не застосовувати одночасно з алкоголем.

  Особливості застосування.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Призначення препарату у ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

  Парацетамол проникає у грудне молоко, але у клінічно незначних кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози.

  Препарат призначений для перорального прийому.

  Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1-2 таблетки 4 рази на добу.

  Дітям (6-12років): по ½-1 таблетки 3-4 рази на добу.

  Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.

  Не слід приймати більше  8 таблеток (4 000 мг) протягом  24 годин.

  Тривалість лікування визначає лікар.

  Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.

  Не перевищувати рекомендовану дозу.

  Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

  Діти.

  Не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.

  Передозування.

  Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

  Симптоми передозування у перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, крововиливи, гіпоглікемію, кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

  При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС − запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

  При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрацію парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є не достовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити N-ацетилцистеїн, згідно зі встановленим переліком доз. При відсутності блювання можна застосовувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

  Побічні реакції.  

  Припинити застосування препарату та негайно звернутися до лікаря у випадку виникнення побічних реакцій.

  Побічні реакції парацетамолу виникають дуже рідко (< 1/10000):

  – з боку імунної системи: анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи шкірний свербіж, висип на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);

  – з боку системи травлення: нудота, біль в епігастрії;

  – з боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми;

  – з боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі.

  – порушення з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ;

  – з боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці.

  Термін придатності.

  5 років.

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці.

  Упаковка. По 12 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці; по 8 таблеток у блістері, по 8 або 12 блістерів у картонній коробці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Виробники.

  ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед, Ірландія/

  GlaxoSmithKline Dungarvan Limited, Ireland.

  С.К. Єврофарм С.А., Румунія/

  S.C. Europharm S.A., Romania.

  Місцезнаходження виробників та їхня адреса місця провадження діяльності.

  Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Ірландія/

  Knockbrack, Dungarvan, Co. Waterford, Ireland.

  вул. Панселелор 2, Брашов, обл. Брашов, 500419, Румунія/

  2 Panselelor St., Brasov, county of Brasov, 500419, Romania.  

  Copyright© Державний реєстр лікарських засобів України

  Панадол №12 таблетки Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Елена 18.07.2019 Средство отличное!!!!
  • Лина 09.09.2016 Отличное жаропонижающее средство! Всегда беру только в вашей аптеке! Близко к дому и приятное обслуживание)
  • Екатерина Петровна, Днепр 23.07.2016 При головной боли, температуре предпочитаю Панадол - отличное средство, симптомы быстро пропадают и боль проходит, главное для меня, что не повышает давление! В аптеке24 быстро обслужили, за что очень благодарна. Заказывала список препаратов, привезли домой бесплатно, очень удобно! Буду еще звонить! спасибо!
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Панадол №12 таблетки Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Панадол №12 таблетки Характеристики

  Виробник ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед, Ірландія/ GlaxoSmithKline Dungarvan Limited, Ireland. С.К. Єврофарм С.А., Румунія/ S.C. Europharm S.A., Romania.
  Показання Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, помірний біль при артритах; полегшення симптомів гарячки та болю при застуді та грипі.
  Протипоказання Підвищена чутливість до парацетамолу та до інших компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія. Дитячий вік до 6 років.
  Склад діюча речовина: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, крохмаль прежелатинізований, повідон, калію сорбат, тальк, кислота стеаринова, гіпромелоза, гліцерил триацетат.
  Термін придатності 5 років
  Українська назва ПАНАДОЛ®
  Упаковка По 12 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці; по 8 таблеток у блістері, по 8 або 12 блістерів у картонній коробці.
  Фармакотерапевтична група Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги