Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок

  Loading...
   Купить Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок

  Ноофен порошок 500 мг/доза 2.5 г №5 изготовлен на основе фенибута. Лекарственному средству присущи свойства транквилизатора, препарат улучшает сон, работоспособность, внимательность и память, позволяет избавиться от психоэмоциональной напряженности, страха и тревожности, усиливает действие некоторых лекарств (противосудорожных, нейролептических, наркотических, снотворных), продлевает период, в течение которого они действуют.


  Показания к применению

  • Снижение интеллектуальной и эмоциональной активности, нарушение памяти, снижение концентрации внимания.

  • Астенические и тревожно-невротические состояния, беспокойство, страх, тревога, невроз навязчивых состояний, психопатия.

  • У людей пожилого возраста - бессонница, ночное беспокойство.

  • Болезнь Меньера, головокружения, связанные с дисфункцией вестибулярного аппарата различной этиологии, для профилактики укачивания.

  • В комплексном лечении алкоголизма, для купирования психопатологических и соматовегетативных нарушений при синдроме абстиненции. Лечение алкогольных пределириозных и делириозных состояний вместе с общепринятыми дезинтоксикационными средствами.

  • В комплексном лечении женщин с остеохондрозом шейно-грудного отдела позвоночника и климактерических расстройств.

  • В лечении мужчин с эректильной дисфункцией психогенного и смешанного генеза как монометод, а также в составе комплексной терапии.

  • Профилактика стрессовых состояний, перед операциями или болезненными диагностическими исследованиями.


  Противопоказания

  • Повышенная чувствительность к компонентам препарата. Острая почечная недостаточность.

  • В состав препарата входит аспартам, источник фенилаланина. 

  • Его применение противопоказано больным фенилкетонурией.


  Цена Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок актуальна при заказе на сайте. Купить Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування препарату
  НООФЕН® 500
  (Noofen 500)

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: фенібут;

  1 пакетик містить фенібуту 500 мг;

  допоміжні речовини: маніт (Е 421), аспартам (Е 951), ароматизатор апельсиновий дюраром        (у тому числі містить сахарозу, ефіри моно- та дигліцерідів лимонної та жирних кислот             (Е 472с)).

  Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

  Порошок від білого до світло-кремового кольору; допускаються вкраплення жовтого кольору.

  Назва і місцезнаходження виробника.

  АТ «Олайнфарм».

  Вул. Рупніцу, 5, Олайне, LV - 2114, Латвія.

  Фармакотерапевтична група. Психостимулятори та ноотропні засоби. Код АТС N06B X.

  Ноофен® 500 є похідним γ-аміномасляної кислоти та фенілетиламіну.

  Домінуючою його дією є антигіпоксична та антиамнестична дія. Ноофен® 500 стимулює процеси навчання, покращує пам’ять, підвищує фізичну та розумову працездатність. Також Ноофен® 500 має властивості транквілізатора: усуває психоемоційне напруження, тривожність, страх, емоційну лабільність, дратівливість, покращує сон, подовжує та посилює дію снодійних, наркотичних, нейролептичних і протисудомних засобів. Психологічні показники (увага, пам’ять, швидкість і точність сенсорно-моторних реакцій) під впливом Ноофену® 500 покращуються на відміну від дії транквілізаторів. Препарат подовжує латентний період і скорочує тривалість і вираженість ністагму, має антиепілептичну дію. Не впливає на холіно- та адренорецептори. Ноофен® 500 помітно зменшує прояви астенії та вазовегетативні симптоми, включаючи головний біль, відчуття важкості в голові. У хворих з астенією і в емоційно лабільних осіб вже з перших днів терапії за допомогою Ноофену® 500 покращується самопочуття, підвищується цікавість та ініціатива, мотивація діяльності без небажаної седації або збудження. Встановлено, що Ноофен® 500 покращує біоенергетику мозку.

  У хворих з психогенною еректильною дисфункцією Ноофен®500, проявляючи транквілізуючу, антиастенічну та психоенергезуючу дію, активує центральні проеректильні механізми.

  Препарат добре всмоктується після перорального застосування та добре проникає у всі тканини організму, добре проходить крізь гематоенцефалічний бар’єр. Розподіл у печінці та нирках близький до рівномірного, а в мозку та крові – нижче рівномірного. Через 3 години помітну кількість введеного Ноофену® 500 виявляють у сечі, водночас концентрація препарату в тканинах мозку не зменшується, його виявляють у мозку ще через 6 годин. Наступного дня Ноофен® 500 можна виявити лише в сечі; його знаходять у сечі ще через 2 дні після вживання, але виявлена кількість становить лише 5 % від введеної дози. Найбільше зв’язування Ноофену® 500 відбувається у печінці (80 %), воно не є специфічним. При повторному введенні кумуляції не спостерігається.

  Показання для застосування.

  Зниження інтелектуальної та емоційної активності, порушення пам’яті, зниження концентрації уваги.

  Астенічні і тривожно-невротичні стани, тривожність, страх, неспокій, невроз нав’язливих станів, психопатія.

  У людей літнього віку – безсоння, нічний неспокій.

  Хвороба Меньєра, запаморочення, пов’язані з дисфункцією вестибулярного апарату різної етіології, для профілактики захитування.

  У комплексному лікуванні алкоголізму, для купірування психопатологічних і соматовегетативних порушень під час синдрому абстиненції. Лікування алкогольних пределіріозних і деліріозних станів разом із загальноприйнятими дезінтоксикаційними засобами.

  У комплексному лікуванні жінок з остеохондрозом шийно-грудного відділу хребта та клімактеричними розладами.

  У лікуванні чоловіків з еректильною дисфункцією психогенного та змішаного генезу як монометод, а також у складі комплексної терапії.

  Профілактика стресових станів, перед операціями чи болючими діагностичними дослідженнями.

  Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Гостра ниркова недостатність.

  До складу препарату входить аспартам, джерело фенілаланіну. Його застосування протипоказане хворим на фенілкетонурію.

  Належні заходи безпеки під час застосування.

  Хворим із патологією травного тракту слід бути обережними через подразливу дію        Ноофену® 500. Цим хворим призначають менші дози.

  У випадку тривалого застосування контролюють клітинний склад крові, показники функціональних печінкових проб.

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Не рекомендується застосовувати Ноофен® 500 у період вагітності або годування груддю, оскільки немає достатніх даних щодо застосування препарату в цей період.

  Здатність впливати на швидкість реакції під час керування автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Пацієнтам, у яких під час лікування препаратом виникають сонливість, запаморочення або інші порушення з боку центральної нервової системи, слід утримуватися від керування автотранспортними засобами або роботи з іншими механізмами.


  Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Ноофен 500 мг/доза 2.5 г №5 порошок Характеристики

  Лікарська форма Порошок для орального розчину, 500 мг/дозу по 2,5 г у пакетиках № 5
  Виробник АТ "Олайнфарм", Латвія
  Вік Протипоказано дітям
  Міжнародне найменування Phenibut
  Показання Зниження інтелектуальної та емоційної активності, порушення пам’яті, зниження концентрації уваги. Астенічні і тривожно-невротичні стани, тривожність, страх, неспокій, невроз нав’язливих станів, психопатія. У людей літнього віку – безсоння, нічний неспокій. Хвороба Меньєра, запаморочення, пов’язані з дисфункцією вестибулярного апарату різної етіології, для профілактики захитування. У комплексному лікуванні алкоголізму, для купірування психопатологічних і соматовегетативних порушень під час синдрому абстиненції. Лікування алкогольних пределіріозних і деліріозних станів разом із загальноприйнятими дезінтоксикаційними засобами. У комплексному лікуванні жінок з остеохондрозом шийно-грудного відділу хребта та клімактеричними розладами. У лікуванні чоловіків з еректильною дисфункцією психогенного та змішаного генезу як монометод, а також у складі комплексної терапії. Профілактика стресових станів, перед операціями чи болючими діагностичними дослідженнями.
  Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Гостра ниркова недостатність. До складу препарату входить аспартам, джерело фенілаланіну. Його застосування протипоказане хворим на фенілкетонурію.
  Склад діюча речовина: фенібут; 1 пакетик містить фенібуту 500 мг; допоміжні речовини: маніт (Е 421), аспартам (Е 951), ароматизатор апельсиновий дюраром (у тому числі містить сахарозу, ефіри моно- та дигліцерідів лимонної та жирних кислот (Е 472с)).
  Термін придатності 2 роки
  Українська назва НООФЕН 500
  Упаковка пакет
  Фармакотерапевтична група Психостимулятори та ноотропні засоби.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.