www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ноофен 250 мг N20 таблетки

 • Купить Ноофен 250 мг N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Ноофен 250 мг N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
 • Купить Ноофен 250 мг N20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 303.0023
498.84 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Ноофен 250 мг N20 таблетки

Таблетки Ноофен 250 мг №20 – это высококачественное средство, которое оказывает антигипоксическое и антиамнестическое действие на организм человека. Активный компонент данного препарата – фенибут. Попадая в организм, он снимает напряженность и заметно повышает работоспособность, улучшает сон. 


Кроме того, применение Ноофена позволяет снять симптомы астении, повысить обучаемость и снимание, избавить пациента от головной боли и ощущения тяжести в голове. При этом, данный препарат не оказывает влияния на адрено- и холинорецепторы, как некоторые аналоги Ноофена.


Данный препарат назначают при нарушениях памяти и способности к концентрации, при невротических состояниях, психопатии, страхах и тревожности. Также хорошие отзывы Ноофен завоевал как лекарство для лечения невротических тиков, заикания и энуреза у детей, бессонницы у пациентов пожилого возраста, а также – алкоголизма и абстинентного синдрома. Также используется данный препарат для болезни Меньера, нарушений в работе вестибулярного аппарата, при климактерических расстройствах.


Инструкция Ноофена рекомендует принимать таблетки перед едой. Взрослая дозировка – от 250 до 500 мг три раза в день, детская – от 100 до 200 мг 2-3 раза в сутки. Точную дозировку назначает врач, учитывая возраст пациента и конкретное состояние. Описание Ноофена говорит о том, что препарат обычно очень хорошо переносится, однако после первых приемов возможна тошнота и/или сонливость, однако появление этих эффектов не обязательно. Купить Ноофен можно во многих аптеках Киева и других городов Украины. 


Кроме того, заказать препарат можно на нашем сайте, просто оформив заявку. После оформления с вами свяжутся наши консультанты, уточнят все детали, после чего вы сможете забрать препарат в удобном вам городе. Стоимость Ноофена на нашем сайте – одна из лучших в Украине, тогда как цена Ноофена во многих других аптеках может быть завышена.Цена Ноофен 250 мг N20 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Ноофен 250 мг N20 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Ноофен 250 мг N20 таблетки Инструкция

   

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

НООФЕН®

(NOOFEN)

 

Склад:

Діюча речовина: фенібут;

1 таблетка містить фенібуту 250 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; кальцію стеарат.

 

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: плоскоциліндричні таблетки від білого до білого з жовтуватим відтінком кольору, з фаскою і рискою з одного боку.

 

Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі та ноотропні засоби.
Код АТХ N06B X.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ноофен® є похідним γ-аміномасляної кислоти та фенілетиламіну.

Домінуючою його дією є антигіпоксична та антиамнестична дія. Ноофен® стимулює процеси навчання, покращує пам’ять, підвищує фізичну та розумову працездатність. Також Ноофен® має властивості транквілізатора: усуває психоемоційне напруження, тривожність, страх, емоційну лабільність, дратівливість, покращує сон, подовжує та посилює дію снодійних, наркотичних, нейролептичних і протисудомних засобів. Психологічні показники (увага, пам’ять, швидкість і точність сенсорно-моторних реакцій) під впливом Ноофену® покращуються на відміну від дії транквілізаторів. Препарат подовжує латентний період і скорочує тривалість і вираженість ністагму, має антиепілептичну дію. Не впливає на холіно- та адренорецептори. Ноофен® помітно зменшує прояви астенії та вазовегетативні симптоми, включаючи головний біль, відчуття важкості в голові. У хворих з астенією і в емоційно лабільних осіб вже з перших днів терапії за допомогою Ноофену® покращується самопочуття, підвищується цікавість та ініціатива, мотивація діяльності без небажаної седації або збудження. Встановлено, що Ноофен® покращує біоенергетику мозку.

Фармакокінетика.

Препарат добре всмоктується після перорального прийому та добре проникає у всі тканини організму, добре проходить крізь гематоенцефалічний бар’єр. Розподіл у печінці та нирках близький до рівномірного, а в мозку та крові – нижче рівномірного. За 3 години помітну кількість введеного фенібуту виявляють у сечі, одночасно концентрація препарату у тканині мозку не зменшується, його виявляють у мозку ще за 6 годин. Наступного дня фенібут можна виявити лише у сечі; його знаходять у сечі ще за 2 дні після прийому, але виявлена кількість становить лише 5 % від введеної дози. Найбільше зв’язування фенібуту відбувається у печінці (80 %), воно не є специфічним. При повторному введенні кумуляції не спостерігають.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Астенічні та тривожно-невротичні стани (емоційна лабільність, погіршення пам’яті, зниження концентрації уваги), неспокій, страх, тривожність, невроз нав’язливих станів.

У дітей від 8 років – заїкання, енурез, тики.

У людей літнього віку – безсоння, нічний неспокій.

Профілактика стресових станів, перед операціями чи болючими діагностичними дослідженнями.

Хвороба Меньєра, запаморочення, пов’язане з дисфункцією вестибулярного апарату, профілактика захитування.

Як допоміжний засіб під час лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гостра ниркова недостатність.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ноофен® можна комбінувати з психотропними лікарськими засобами, зніжуючи дози Ноофену® та застосовуваних з ним лікарських засобів.

Ноофен® посилює та подовжує дію снодійних, наркотичних, нейролептичних та протипаркінсонічних лікарських засобів.

 

Особливості застосування.

Слід дотримуватись обережності пацієнтам з патологією травного тракту через подразливу дію Ноофену®. Таким пацієнтам призначають менші дози. При тривалому застосуванні контролюють клітинний склад крові, показники функції печінки.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування Ноофену® у період вагітності або годування груддю не рекомендується, оскільки немає достатніх даних щодо застосування препарату у ці періоди.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнтам, у яких під час лікування препаратом виникають сонливість, запаморочення або інші реакції з боку центральної нервової системи, слід утримуватися від керування автотранспортними засобами або роботи з іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Ноофен® приймають внутрішньо перед їжею.

При астенічних та тривожно-невротичних станах дорослим призначають по 250-500 мг             3 рази на добу. Вища разова доза для дорослих – 750 мг, для пацієнтів літнього віку – 500 мг.

Курс лікування становить 2-3 тижні. У разі необхідності курс лікування можна збільшити до 4 - 6 тижнів.

Дітям віком від 8 років - по 250 мг 3 рази на добу, дітям віком від 14 років – дози для дорослих.

При запамороченні, пов’язаному з дисфункцією вестибулярного апарату інфекційного генезу і при хворобі Меньєра Ноофен® призначають по 750 мг 3 рази на день протягом 5-7 днів, при зменшенні вираженості вестибулярних розладів –                   по 250- 500 мг 3 рази на добу протягом 5 - 7 днів, а потім по 250 мг 1 раз на добу протягом 5 днів. При відносно легкому перебігу захворювань Ноофен® застосовують по 250 мг         2 рази на добу протягом 5-7 днів, а потім по 250 мг 1 раз на добу протягом 7-10 днів.

При запамороченні, пов’язаному з дисфункцією вестибулярного апарату судинного та травматичного генезу Ноофен® призначають по 250 мг 3 рази на добу протягом 12 днів.

Для профілактики захитування призначають у дозі 250-500 мг одноразово за одну годину до передбачуваного початку хитавиці або при появі перших симптомів захитування.

Дія Ноофену® посилюється при збільшенні дози препарату. За наявності виражених проявів (блювання та нудота) застосування препарату є малоефективним навіть у дозі   750-1000 мг.

Для купірування алкогольного абстинентного синдрому Ноофен® у перші дні лікування, призначають по 250-500 мг 3 рази на день і 750 мг на ніч, з поступовим зниженням добової дози до звичайної для дорослих.

Якщо прийом одної або кількох доз був пропущений, продовжують прийом в раніше призначених дозах. При погіршенні самопочуття хворому слід проконсультуватися з лікарем.

 

Діти.

Препарат можна застосовувати у дітей віком від 8 років.

 

Передозування.

Ноофен® - малотоксичний препарат, лише в добовій дозі 7-14 г при тривалому застосуванні він може бути гепатотоксичним.

Зазначені дози значно перевищують рекомендовану дозу (середня терапевтична доза становить 750 – 2500 мг). Лише при вищій застосовуваній дозі спостерігалися еозинофілія та жирова дистрофія печінки. При застосуванні препарату в менших дозах таких змін не було.

Симптоми: сонливість, нудота, блювання, можливий розвиток артеріальної гіпотензії, гостра ниркова недостатність.

Лікування: промивання шлунка. Терапія симптоматична.

При ускладненнях (артеріальна гіпотензія, ниркова недостатність) вживають допоміжні та симптоматичні заходи.

 

Побічні реакції.

З боку нервової системи: сонливість (на початку лікування), головний біль та запаморочення (в дозах вище 2 г на день, при зменшенні дози, вираженість побічної дії зменшується).

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота (на початку лікування), блювота, діарея, біль в епігастральній ділянці.

З боку печінці та жовчовивідних шляхів: гепатотоксичність (при тривалому застосуванні високих доз).

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, почервоніння шкіри.

Порушення психи: емоційна лабільність, порушення сну (дані побічні реакції можуть спостерігатися у дітей при застосуванні лікарського засобу в невідповідності з інструкцією для застосування).

Якщо під час лікування проявилися побічні реакції, які не вказані в даній інструкції, або будь-які з зазначених побічних реакцій виражені особливо просимо звернутися до лікаря.

Термін придатності.

4 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

 

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері. По 2 блістери у картонній пачці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Виробник.

АТ «Олайнфарм»/JSC «Olainfarm».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вулиця Рупніцу 5, Олайне, LV-2114, Латвія/5 Rupnicu street, Olaine, LV-2114, Latvia.

Ноофен 250 мг N20 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Оля 28.08.2018 Перед поступлением заграницу испытала большой стресс:начали дрожать руки,упала внимательность,стала рассеяной,постояно болела голова.Невролог и психолог посоветовали ноофен.Только начала принимать,помогает заснуть и уменьшились приступы паники
 • Елена Александровна 24.01.2017 Прекрасный препарат.После похорон близкого,родного,любимого человека, был сильнейший нервный срыв, не помогали никакие таблетки, травки,настойки.Мне этот препарат посоветовали в аптеке, так как видели сколько я покупаю успокоительных препаратов.До сих пор благодарна тому фармацевту , которая посоветовала мне НООФЕН, облегчение почувствовала с первого дня, пропила курс, чувствовала себя великолепно. Первый год принимала один курс в три месяца, восстановилась полностью.Сейчас по необходимости,когда знаю, что будут жизненные трудности, принимаю для профилактики один курс.Рекомендую всем у кого подобная ситуация, ПРЕПАРАТ ВЕЛИКОЛЕПНЫЙ, ПРОВЕРИЛА НА СЕБЕ !!!!!!!!!
 • skylite 28.07.2016 «Ноофен» мне прописал врач-невролог.Врач сказал, что у меня немного возбужденное состояние. Для успокоения следует принимать именно это лекарство, поскольку оно не имеет привыкания и совершенно безвредно.
 • Анжела 06.05.2015 Очень хорошие таблетки, давала ребенку, лечили заикание. Все прошло без следа
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ноофен 250 мг N20 таблетки Видеообзор

Ноофен 250 мг N20 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки по 250 мг № 20 (10х2) у блістерах
Виробник АТ "Олайнфарм", Латвія
Вік Препарат можна застосовувати у дітей віком від 8 років
Міжнародне найменування Phenibut
Показання Астенічні та тривожно-невротичні стани (емоційна лабільність, погіршення пам’яті, зниження концентрації уваги), неспокій, страх, тривожність, невроз нав’язливих станів. У дітей від 8 років – заїкання, енурез, тики. У людей літнього віку – безсоння, нічний неспокій. Профілактика стресових станів, перед операціями чи болючими діагностичними дослідженнями. Хвороба Меньєра, запаморочення, пов’язане з дисфункцією вестибулярного апарату, профілактика захитування. Як допоміжний засіб під час лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гостра ниркова недостатність
Склад Діюча речовина: фенібут; 1 таблетка містить фенібуту 250 мг; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; кальцію стеарат
Термін придатності 4 роки
Українська назва НООФЕН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Психостимулюючі та ноотропні засоби

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают