www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Нейроклин 400 мг N60 капсулы

Loading...
    Купить Нейроклин 400 мг N60 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
176.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Нейроклин 400 мг N60 капсулы

Рекомендации по применению:

диетическая добавка к рациону питания, которая может быть рекомендована для нормализации функционирования сердечно-сосудистой системы, улучшая инотропное функцию миокарда, уменьшает потребность миокарда в кислороде, повышает толерантность к физическим нагрузкам. Также оказывает противоотечное, антиангинальное, кардио- и коронаропротекторний эффект. Не влияет на системное артериальное давление.

 
НЕЙРОКЛИН представляет собой комплексное средство церебро- и Ангиопротекторные (по отношению прежде всего к сосудам головного мозга) действия, который применяется в качестве источника биологически активных веществ растительного происхождения при недостаточности мозгового кровообращения, последствиях сосудистого поражения головного мозга, в том числе постинсультных состояниях, нейроциркуляторной дистонии. Не влияет на системное артериальное давление.

******************

Рекомендації щодо застосування:

дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації  функціонування серцево-судинної системи, покращуює інотропну функцію міокарду, зменшує потребу міокарду в кисні, підвищує толерантність до фізичних навантажень. Також чинить протинабряковий, антиангінальний, кардіо- та коронаропротекторний ефект. Не впливає на системний артеріальний тиск.

НЕЙРОКЛІН являє собою комплексний засіб церебро- та ангіопротекторної (по відношенню перш за все до судин головного мозку) дії, який застосовується в якості джерела біологічно активних речовин рослинного походження при недостатності мозкового кровообігу, наслідках судинного ураження головного мозку,  в тому числі постінсультних станах, нейроциркуляторній дистонії. Не впливає на системний артеріальний тиск.


Цена Нейроклин 400 мг N60 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Нейроклин 400 мг N60 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Нейроклин 400 мг N60 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для застосування препарату
НЕЙРОКЛІН®

  

НЕЙРОКЛІН являє собою комплексний засіб церебро- та ангіопротекторної (по відношенню перш за все до судин головного мозку) дії, який застосовується в якості джерела біологічно активних речовин рослинного походження при недостатності мозкового кровообігу, наслідках судинного ураження головного мозку,  в тому числі постінсультних станах, нейроциркуляторній дистонії. Не впливає на системний артеріальний тиск.

Склад: стандартизовані екстракти:
екстракт листя гінкго білоби (Ginkgo biloba) - 120 мг, лого Натюрекс
екстракт меліси лікарської (Melissa officinalis L) - 60 мг,
екстракт конюшини лучної (Trifolium pratense) - 60 мг 
екстракт плодів та кісточок винограду (Vitis) - 60 мг
екстракт суцвіть барвінку малого (Vinca minor L) - 50 мг
екстракт коренів та кореневищ оману (Inula helenium L.) - 50 мг

Рекомендації щодо застосування:
дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована для нормалізації  функціонування серцево-судинної системи, покращуює інотропну функцію міокарду, зменшує потребу міокарду в кисні, підвищує толерантність до фізичних навантажень. Також чинить протинабряковий, антиангінальний, кардіо- та коронаропротекторний ефект. Не впливає на системний артеріальний тиск.

У листі гінкго білоби міститься гінкгетин, кемпферол, кверцетин, білобетин та ряд інших флавоноїдів; нонакозан, гексакозанол, аментофлавон (біфлавоноїд), пініт; шикімова, хінна, ліноленова та гідрогінкголова кислоти; терпени, катехіни, лактони, крохмаль, віск, пентозан, маннан, fS-ситостерин, ефірна та жирна олії.

Гінкго білоба  впливає на реологічні властивості крові, запобігає агрегації тромбоцитів, зменшуючи її в’язкість і ймовірність утворення тромбів в судинах, має судинорозширювальну дію перш за все на судини мікроциркуляторного русла, усуває застійні явища у венозній системі, має протинабряковий ефект. Гінкго білоба усуває циркуляторні порушення, відновлює еластичність і міцність судин, покращує живлення клітин головного мозку. Нормалізує метаболічні процеси, чинить нейропротекторну, антигіпоксичну та антиоксидантну дії. Гінкго білоба покращує пам’ять і загальне самопочуття при хронічній втомі і перевтомі, має антидепресивні властивості, сповільнює процес старіння і розвитку атеросклеротичних процесів.

Барвінок малий містить в собі алкалоїди індольного ряду і вінкамін, дубильні речовини, сапоніни, цукри, біофлаваноїди, гіркоти, аскорбінову кислоту, рутин, каротин. Алкалоїд вінкамін, що входить до складу багатьох лікарських засобів, спричиняє комплексну нейро- протекторну дію, покращує кровообіг та трофіку в басейні судин головного мозку. За рахунок підвищення тонусу венозних судин, зменшує набряки та покращує відток венозної крові від головного мозку, зменшує внутрішньочерепний тиск.  Використовується як нейропротектор, в тому числі для боротьби з наслідками уражень в постінсультному періоді, енцефалопатіях судинного генезу.

В офтальмології барвінок малий використовують для поліпшення кровообігу в басейні артеріальних судин сітківки при ангіоретинопатіях.

Корневища та корінь оману містить інулін (до 44 %) та інші полісахариди, що сприяють зниженню рівня глюкози, холестерину й тригліцеридів у крові, відновлює ушкоджені стінки судин при атеросклерозі, поліпшує кровопостачання, нормалізує обмін речовин. Крім інуліну оман містить в своїй ефірній олії алкалоїди геленін та алантолактон. Перший з них здатен тропно розширювати судини мікроциркуляторного русла, в тому числі головного мозку, з чим пов’язується протиішемічний ефект. Алантолактон відповідає за антигіпоксичний та антиоксидантний ефект.

Трава меліси містить олію ефірну, в складі якої є цитраль, ліналоол, гераніол, цитронелал, мірцен, альдегіди, органічні кислоти (бурштинову, кавову, хлорогенову, олеанолову та урсолову), цукри (стахіоза). Меліса лікарська знижує загальний тонус центральної нервової системи, зменшує вогнища збудження у головному мозку. Має заспокійливий, та седативний ефект, покращує сон. Окремо виділяється антицефеалгічна дія, пов’язана з покращенням венозного відтоку, та протинабряковим ефектом.

Суцвіття коню­шини лучної містять глікозиди аспарагін, трифолін та ізотрифолін, ефірну і жир­ну олії, саліцилову та кумаринову кислоту та інші органічні кислоти, каро­тин, вітаміни С, Е, В1, В2, К та фітоестрогени. Описаний позитивний вплив конюшини при атеросклерозі, який реалізується за рахунок впливу рівень в крові холестерину та атерогенних ліпопротеїнів. Також за рахунок НПВП-подібної дії зменшуться агрегація тромбоцитів, знижується ризик винекнення тромбозів, інфарктів та інсультів.

До складу плодів та кісточок винограду входять  вітаміни групи В, бета-каротин, вітаміни А, С, Е, Н, РР; мікроелементи - кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, хлор, сірка; мікроелементи - залізо, цинк, йод, мідь, марганець, хром, фтор, молібден, бор, ванадій, кремній, кобальт, алюміній, нікель, рубідій, натуральні цукри, пектини, білок, органічні кислоти та ненасичені жирні кислоти. Діючі речовини плодів та кісточок винограду сприяють зниженню в крові рівня холестерину, захисту нервових клітин від стресових гормонів, підвищують еластичність і міцність стінок кровоноснихсудин. Покращують кровообіг при функціональному розладі кровоносних судин мозку, маютьвиражені протинабрякову та антигіпоксичну дію на тканини.

Рекомендовано вживати:  по 1-2 капсули двічі на день під час приймання їжі. Тривалість курсу 30 днів. Проведення повторного курсу можливе через 10 днів після консультації з лікарем. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації, дітям до 14 років.
Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними засобами.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 2ºС до 25ºС. Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення.

Пакування: 60 капсул по 400 мг.

Дату виробництва та термін придатності: дивись на упаковці. Не є лікарським засобом.

Нейроклин 400 мг N60 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Нейроклин 400 мг N60 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Нейроклин 400 мг N60 капсулы Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.