www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов

Loading...
    Купить Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
352.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов

Наскар - лечит рубцы различного происхождения.

NASCAR эффективен для лечения свежих рубцов и в целях профилактики образования гипертрофических и келоидных рубцов.

  • Смягчает и разглаживает соединительные образования кожи, помогает уменьшить дискомфортные ощущения, устраняет покраснения
  • Подходит для всех участков кожи, включая лицо и шею, и применим для лечения рубцов на суставах и участках с волосяным покровом
  • Покрывает кожу водонепроницаемой пленкой и защищает рубец от воздействия химических элементов и бактериального воздействия
  • Разглаживает рубцы после проведения общих хирургических операций, травм, ожогов и при эстетических изменениях кожи (постакне)Цена Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов актуальна при заказе на сайте. Купить Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов Инструкция

Склад
суміш полісилоксанів.

Упаковка
По 15 г у тубі. По 1 тубі в картонній коробці.

Загальна характеристика
НАСКАР – гіпоалергенний, прозорий, швидковисихаючий силіконовий гель для лікування рубців різного походження.Гель НАСКАР легко наноситься на всі ділянки шкіри, включаючи такі відкриті ділянки, як обличчя та шия; а також суглоби та волосяні частини без необхідності гоління.

Якщо використовувати гель відповідно до інструкції, він швидко висихає до форми тонкої силіконової плівки. Захисний шар, який є газопро­никним і водонепроникним, зволожує та захищає рубець від хімічного та бактеріального впливу, дозволяє рубцю нормалізувати цикл синтезу колагену.

Гель НАСКАР пом’якшує та розгладжує рубці, усуває свербіж і дискомфорт, почервоніння та зміни кольору рубців. Гель НАСКАР використовується для лікування всіх видів рубців, в тому числі в результаті: загальних хірургічних операцій, травм, застарілих ран, кесаревого розтину, опіків, укусів, акне та інших захворювань шкіри.У Міжнародних клінічних рекомендаціях щодо лікування рубців зазначено, що «силіконовий гель треба застосовувати як першочергову терапію на початкових стадіях лікування рубців і в якості попередження утворення гіпертрофічних та келоїдних рубців».*

Спосіб застосування та дози
Переконайтеся, що рубець чистий та сухий. Нанесіть тонкий шар гелю НАСКАР на рубець та залиште висихати. Застосовуйте гель на уражені частини шкіри один або два рази на день, або за призначенням лікаря. Для досягнення найкращого результату необхідно забезпечити постійний контакт гелю з рубцем. За умови правильного використання гелю, він повністю висихає протягом 5–7 хвилин. Якщо на повне висихання потрібно більше часу, то, можливо, Ви наносите занадто багато гелю. Обережно промокніть надлишок гелю серветкою та залиште висихати. Як тільки гель висох, Ви можете наносити сонцезахисні засоби, косметику, здавлюючі пов’язки або гіпс.

Скільки мені потрібно гелю НАСКАР?

5 г гелю НАСКАР достатньо для лікування рубця розміром 2–3 см протягом щонайменше 60–90 днів.
15 г гелю НАСКАР достатньо для лікування рубця розміром 7–10 см протягом щонайменше 60–90 днів.
50 г гелю НАСКАР достатньо для лікування рубця площею 6×12 см2 протягом щонайменше 60–90 днів.
НАСКАР рекомендовано використовувати щонайменше 60–90 днів (24/7). Для більш застарілих рубців час використання може бути довшим. Використовуйте доти, поки покращення більше не буде спостерігатися.

Застереження
Не можна наносити гель на відкриті рани.
Не можна наносити гель на очі та слизові оболонки.
Гель не можна використовувати на інші ділянки шкіри без рекомендації лікаря.
Гель може залишати плями на одязі, якщо він не повністю висох.


Тільки для зовнішнього застосування. Припинити використання, якщо з’явилися подразнення та проконсультуватися з лікарем. Зберігати подалі від джерел тепла в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С.Не використовувати після закінчення терміну придатності, що зазначений на упаковці.

Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Оксана 15.10.2018 Наскар гель использовала после кесарева. Ну что я вам скажу, работает!! Супер!!! Осталась тонкая полосочка. Рекомендую!!!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов Характеристики

Виробник Амакса Фарма Лтд, Великобританія
Показання Гель НАСКАР застосовується для попередження та лікування всіх типів рубців, у тому числі келоїдних та гіпертрофічних рубців. НАСКАР може застосовуватись разом з іншими інвазивними методами для покращення загального результату, включаючи хірургічне висікання та ушивання, ін’єкції та здавлюючі пов’язки. Гель НАСКАР може застосовуватися для шкіри дітей будь-якого віку, жінок в період вагітності та годування груддю; для чутливої та схильної до алергій шкіри.
Протипоказання Не можна наносити гель на відкриті рани. Не можна наносити гель на очі та слизові оболонки. Гель не можна використовувати на інші ділянки шкіри без рекомендації лікаря. Гель може залишати плями на одязі, якщо він не повністю висох.
Склад суміш полісилоксанів.
Термін придатності Не використовувати після закінчення терміну придатності, що зазначений на упаковці.
Українська назва Наскар
Упаковка Наскар гель по 15 г у тубах

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.