www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5

  • Купить Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 346.0037
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5

Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 — это наркотический анальгетик, который относится к опиоидам. Вещество Налбуфин блокирует передачу болевых импульсов, оказывая влияние на головной мозг, тормозит условные рефлексы и обладает сильным седативным действием. Данными свойствами обусловлено применение препарата Налбуфин для снятие болевых синдромов средней и высокой степени тяжести. Описание действия Налбуфина на организм говорит о том, что он оказывает на организм действие, похожее на действие морфина, однако в меньшей степени подавляет работу ЖКТ и дыхательную функцию.


Уколы Налбуфина назначают с целью обезболивания родов, после оперативных вмешательств, при инфаркте миокарда, для снятия боли при развитии злокачественных новообразований, а также в качестве вспомогательного средства при общей анестезии. Инъекция Налбуфин вводится внутримышечно либо внутривенно. Согласно отзывам пациентов, препарат начинает действовать уже через 10 минут. Доза данного препарата определяется строго индивидуально, исходя из массы тела пациента (0,15-0,3 мг на один килограмм) и переносимости действующего вещества. Инструкция препарата Налбуфин не рекомендует применять его чаще, чем раз в 4 часа, и более трех дней подряд.


Цена Налбуфина колеблется в зависимости от аптеки и компании-производителя. Данный раствор — индийского производства, и в данном случае Налбуфин полностью отвечает требованиям по принципу цена — качество. Аналоги препарата Налбуфин в Украине не представлены — отличается только страна, из которой импортируется лекарство.


Вы можете купить Налбуфин, оформив заказ на нашем сайте. Мы оперативно доставим вам Налбуфин в Киев, в один из наших филиалов, или в любой другой город. Обратите внимание, что для покупки этого препарата обязательно необходим рецепт! 

Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65534:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65534:"a:2:{s:4:"TEXT";s:73141:"

ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування лікарського засобу

 

НАЛБУФІН ІН'ЄКЦІЇ 10МГ

НАЛБУФІН ІН'ЄКЦІЇ 20 МГ

(NALBUPHINE INJECTION 10 MG)

(NALBUPHINE INJECTION 20 MG)

 

 

Склад:

діюча речовина: nalbuphine hydrochloride;

1 мл розчину містить налбуфіну гідрохлориду дигідрату у перерахуванні на налбуфіну гідрохлорид безводний 10 мг або 20 мг;

допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), натрію цитрат, натрію хлорид, кислота лимонна безводна, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій (10 мг/мл); натрію метабісульфіт (Е 223), натрію цитрат, кислота лимонна безводна, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій (20 мг/мл).

 

Лікарська форма. Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або майже безбарвний розчин.

 

Фармакотерапевтична група. Аналгетики. Опіоїди. Похідні морфінану. Код АТХ N02A F02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Налбуфін − опіоїдний аналгетик групи агоністів-антагоністів опіатних рецепторів (є агоністом каппа-рецепторів і антагоністом мю-рецепторів). Порушує міжнейронну передачу больових імпульсів на різних рівнях центральної нервової системи, впливаючи на вищі відділи головного мозку. Гальмує умовні рефлекси, чинить седативну дію, спричиняє дисфорію, міоз, збуджує блювальний центр. Меншою мірою, ніж морфін, промедол, фентаніл порушує дихальний центр і впливає на моторику шлунково-кишкового тракту. Не впливає на гемодинаміку. Ризик розвитку звикання та опіоїдної залежності при контрольованому застосуванні значно нижчий, ніж для опіоїдних антагоністів. При внутрішньовенному введенні ефект розвивається через декілька хвилин, при внутрішньом’язовому через 10-15 хв. Максимальний ефект − через 30-60 хв, тривалість дії − 3-6 годин.

Фармакокінетика.

Препарат чинить швидку знеболювальну дію. Час досягнення максимальної концентрації препарату в крові при внутрішньом'язовому введенні − 0,5-1 година. Метаболізується у печінці. Виводиться у вигляді метаболітів з жовчю, у незначній кількості з сечею. Проходить через плацентарний бар'єр, у період пологів може спричиняти пригнічення дихання у новонародженого. Проникає у грудне молоко. Період напіввиведення 2,5 - 3 години.


 

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Больовий синдром сильної та середньої інтенсивності; як додатковий засіб при проведенні анестезії, для зниження болю у перед-  та після операційний період, знеболювання під час пологів.

 

Протипоказания.

Підвищена чутливість до налбуфіну гідрохлориду або до будь-якого з інгредієнтів препарату. Препарат не слід застосовувати при пригніченні дихання або вираженому пригніченні центральної нервової системи, підвищеному внутрішньочерепному тиску, травмі голови, гострому алкогольному сп’янінні, алкогольному психозі. Епілептичний синдром; гострі хірургічні захворювання органів черевної порожнини (до встановлення діагнозу); оперативні втручання на гепатобіліарній системі (можливий спазм сфінктера Одді); медикаментозна залежність від морфіноподібних препаратів (морфін, промедол, фентаніл) – можливість розвитку синдрому відміни; діарея на тлі псевдомембразного коліту, зумовленого цефалоспоринами, лінкозамінами, пеніцилінами; токсична диспепсія.

З обережністю: літній вік, кахексія, печінкова та ниркова недостатність, дихальна недостатність (у тому числі при хронічних обструктивних захворюваннях легень, уремії), передчасні пологи і вірогідна незрілість плода; жовчокам’яна хвороба, тяжкі запальні захворювання кишечнику, бронхіальна астма, аритмія, артеріальна гіпертензія, гіпотиреоз, гіперплазія передміхурової залози, стеноз сечовивідного  каналу; схильність до суїциду, емоційна лабільність; ослаблені хворі. Не рекомендовано застосовувати препарат без проведення відповідної діагностики при хірургічному черевному синдромі, оскільки налбуфін може маскувати його прояви.

 

Особливі заходи безпеки.

Застосовувати Налбуфін як допоміжний засіб для проведення загальної анестезії повинен тільки спеціально підготовлений фахівець. Обов’язково повинні бути напоготові заходи безпеки щодо можливого виникнення пригнічення дихання, а саме: налоксон, обладнання для інтубації та штучної вентиляції легенів.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Під пильним наглядом і в зменшених дозах слід застосовувати препарат на тлі дії засобів для наркозу, снодійних препаратів, анксіолітиків, антидепресантів та нейролептиків для запобігання надмірному пригніченню центральної нервової системи і пригніченню активності дихального центру. Алкоголь також посилює пригнічувальну дію налбуфіну на центральну нервову систему. Препарат не слід застосовувати разом з іншими наркотичними аналгетиками через небезпеку послаблення аналгезуючої дії і можливість провокування синдрому відміни у хворих із залежністю до опіоїдів.

Одночасне застосування налбуфіну з похідними фенотіазину і препаратами пеніциліну може посилити нудоту та блювання.

Лікарські засоби із антихолінергічною активністю, протидіарейні засоби, у т.ч. лоперамід, підвищують ризик розвитку запору аж до кишкової непрохідності, затримки сечі та пригнічення центральної нервової системи. Посилює гіпотензивну дію засобів, які знижують артеріальний тиск, у т.ч. гангліоблокаторів, діуретиків. Знижує ефективність метоклопраміду. З обережністю слід застосовувати разом із інгібіторами МАО через можливе перезбудження або гальмування з розвитком гіпер- або гіпотензивних кризів (спочатку для оцінки ефекту взаємодії дозу необхідно зменшити до ¼ від рекомендованої).

 

Особливості застосування.

З обережністю слід застосовувати препарат емоційно нестабільним хворим. У хворих із наркотичною залежністю препарат може спричинити гострий напад абстиненції. При одночасному застосуванні препарату з іншими похідними морфіну можлива фізична та психічна залежність у період тривалого застосування. Раптове припинення застосування Налбуфіну, за умови тривалого застосування, може спричинити синдром відміни. Не рекомендується застосовувати даний лікарський засіб в амбулаторних умовах через ризик виникнення денної сонливості.

Для дозування Налбуфін Інєкції 10 мг, розчин для ін’єкцій 10 мг/мл, становить вміст натрію

2,84 мг/мл у кожній ампулі; для дозування Налбуфін Ін’єкції 20 мг, розчин для ін’єкцій 20 мг/мл, становить вміст натрію 2,447 мг/мл у кожній ампулі. Це слід враховувати при застосуванні пацієнтам, які перебувають на жорсткій дієті з низьким вмістом натрію.

Налбуфін має помірну здатність спричинити пригнічення дихання, тому його застосування може спровокувати розвиток дихальної недостатності.

У зв'язку з тим, що препарат метаболізується у печінці та виводиться нирками, слід ретельно зважувати необхідність застосування налбуфіну пацієнтам із печінковою та/або нирковою недостатністю, а у разі необхідності застосування зменшити дози препарату та ретельно контролювати стан хворого.

При застосуванні налбуфіну хворим, яким планується оперативне втручання з приводу хірургічної патології гепатобіліарної системи, слід мати на увазі високий ризик розвитку спазму сфінктера Одді.

У морфінозалежних осіб або пацієнтів, які пройшли курс терапії морфіном, може виникнути синдром відміни через антагоністичні властивості налбуфіну гідрохлориду. Налбуфін може впливати на ферментативні лабораторні тести для визначення наркотичної залежності.

Не рекомендовано застосовувати препарат без проведення відповідної діагностики при хірургічному черевному синдромі, оскільки налбуфіну гідрохлорид може маскувати його прояви.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через відсутність досліджень препарат не можна призначати у період вагітності або годування груддю.

Препарат застосовувати тільки під час пологів для знеболювання. Після застосування препарату матері слід проводити постійний моніторинг таких показників у новонароджених: пригнічення дихання, апное, брадикардія, аритмія. Цим ефектам можна запобігти за допомогою застосування вагітній під час пологів налоксону.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час лікування налбуфіном слід утримуватися від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначати внутрішньовенно та внутрішньом’язово.

Дозування повинне відповідати інтенсивності болю, фізичному стану пацієнта та враховувати взаємодію з іншими одночасно застосовуваними лікарськими засобами. Дозу препарату та частоту ведення слід ретельно розраховувати, щоб уникнути наркотичної залежності. Для знеболювання звичайна рекомендована доза становить 0,15–0,3 мг препарату на 1 кг маси тіла, при необхідності введення можна повторювати кожні 4-6 годин.

У пацієнтів з опіатною залежністю можуть розвинутися симптоми відміни (абстинентний синдром) при застосуванні налбуфіну. У такому разі необхідно призначити морфін внутрішньовенно повільно з поступовим підвищенням дози до зникнення больового синдрому. Якщо перед призначенням налбуфіну пацієнт отримував морфін, меперидин, кодеїн або інший опіоїдний аналгетик з подібною тривалістю активності, необхідно спочатку призначити налбуфін у дозі 25 % від необхідної для пацієнта та спостерігати за можливим виникненням синдрому відміни (спазми живота, нудота, блювання, сльозотеча, ринорея, тривожність, збудливість, гіпертермія або пілоерекція). Якщо симптоми відміни не виникають, дозу налбуфіну потрібно поступово збільшувати за рекомендовані проміжки часу до настання необхідного рівня знеболювання.


 

Максимальна разова доза для дорослих – 0,3 мг на 1 кг маси тіла, максимальна добова доза – 2,4 мг на 1 кг маси тіла. Тривалість застосування налбуфіну залежить від стану пацієнта і повинна бути якомога коротшою, щоб уникнути психічної або фізичної залежності.

При інфаркті міокарда часто буває достатньо 20 мг препарату, що вводять повільно в вену, проте може бути  необхідним збільшення дози  до 30 мг. При відсутності чіткої позитивної динаміки больового синдрому – 20 мг повторно через 30 хв.

При застосуванні налбуфіну як допоміжного засобу для анестезії необхідні вищі дози, ніж для знеболення. Для премедикації – 100-200 мкг/кг маси тіла. При проведенні внутрішньовенного наркозу: для введення у наркоз 0,3-1 мг/кг внутрішньовенно протягом 10-15 хв, для підтримання наркозу 250-500 мкг/кг внутрішньовенно повільно, кожні 30 хв.

При знеболюванні під час пологів препарат слід застосовувати у дозі 20 мг внутрішньомязово.

З обережністю призначати препарат хворим літнього віку, при загальному виснаженні, недостатній функції дихання. У такому разі слід розпочинати застосування з мінімально ефективних доз у зв'язку з більш частим виникненням побічних реакцій.

 

Діти.

Дітям препарат не застосовувати.

 

Передозування.

При передозуванні виникають пригнічення дихання, періодичне дихання Чейна-Стокса; сонливість, дисфорія

Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Кардиолог 04.09.2016 Купить в Москве Налбуфин №10 обойдется в 880-1130 рублей, для сравнения, цена Налбуфина той же формы выпуска в Киеве будет стоить в среднем 326 гривен.
  • Валера 12.09.2013 Очень сильній обезболиваюший препарат . хорошо помогает ю при сильніх болях . назначил врач в больнице когда лежал
  • Александра 05.02.2015 У бабушки, онкобольной, только им получается снять боль. Хороший препарат.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 Видеообзор

Раствор для инъекций Налбуфин 20 мг/1 мл 1 мл №5 Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл в ампулі; по 10 ампул у картонній коробці
Виробник Русан Фарма Лтд, Індія
Вік Дітям препарат не застосовувати
Міжнародне найменування Nalbuphine
Показання Больовий синдром сильної та середньої інтенсивності; як додатковий засіб при проведенні анестезії, для зниження болю у перед- та після операційний період, знеболювання під час пологів
Протипоказання Підвищена чутливість до налбуфіну гідрохлориду або до будь-якого з інгредієнтів препарату. Препарат не слід застосовувати при пригніченні дихання або вираженому пригніченні центральної нервової системи, підвищеному внутрішньочерепному тиску, травмі голови, гострому алкогольному сп’янінні, алкогольному психозі. Епілептичний синдром; гострі хірургічні захворювання органів черевної порожнини (до встановлення діагнозу); оперативні втручання на гепатобіліарній системі (можливий спазм сфінктера Одді); медикаментозна залежність від морфіноподібних препаратів (морфін, промедол, фентаніл) – можливість розвитку синдрому відміни; діарея на тлі псевдомембразного коліту, зумовленого цефалоспоринами, лінкозамінами, пеніцилінами; токсична диспепсія. З обережністю: літній вік, кахексія, печінкова та ниркова недостатність, дихальна недостатність (у тому числі при хронічних обструктивних захворюваннях легень, уремії), передчасні пологи і вірогідна незрілість плода; жовчокам’яна хвороба, тяжкі запальні захворювання кишечнику, бронхіальна астма, аритмія, артеріальна гіпертензія, гіпотиреоз, гіперплазія передміхурової залози, стеноз сечовивідного каналу; схильність до суїциду, емоційна лабільність; ослаблені хворі. Не рекомендовано застосовувати препарат без проведення відповідної діагностики при хірургічному черевному синдромі, оскільки налбуфін може маскувати його прояви
Склад діюча речовина: nalbuphine hydrochloride; 1 мл розчину містить налбуфіну гідрохлориду дигідрату у перерахуванні на налбуфіну гідрохлорид безводний 10 мг допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), натрію цитрат, натрію хлорид, кислота лимонна безводна, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій (10 мг/мл); натрію метабісульфіт (Е 223), натрію цитрат, кислота лимонна безводна, кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій (20 мг/мл
Термін придатності 3 роки
Українська назва НАЛБУФІН
Упаковка ампули
Фармакотерапевтична група Аналгетики. Опіоїди. Похідні морфінану

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.