www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ливостор 20 мг №30 таблетки

Loading...
    Купить Ливостор 20 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ливостор 20 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ливостор 20 мг №30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
106 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Другие товарные предложения
Рекомендуем

Описание Ливостор 20 мг №30 таблетки

Производится Ливостор в Украине на Киевском витаминном заводе. Этот качественный отечественный препарат есть в наличии в аптечных сетях. Купить Ливостор доступно всегда при наличии рецепта врача. Возьмите его, отправляясь в аптеку за лекарством. Свободно можно заказать на интернет — ресурсах по оптимальной стоимости Ливостор. Через сайт Аптека 24 реализуются проверенные лекарственные средства. Подтверждение тому- наличие сертификатов.

 

Цена Ливостор, показанная на нашей странице, объективно выгодная. Ценят и довольно активно пользуются наши клиенты услугой доставки заказанных препаратов. Ливостор в Киеве именно так часто и приобретают. Выполняем заказ с соблюдением правил транспортировки лекарственных средств.

 

Отзывы о Ливостор подтверждают насколько это удобно, оперативно и, что немаловажно, комфортно. Действие препарата обеспечивает его компонент аторвастатин. Содержание его в таблетках Ливостор бывает 10, 20 и 40 мг. Врач назначит нужную дозу препарата. Для каждого пациента она определяется индивидуально. По инструкции Ливостор изменение дозы может осуществляться с перерывом не менее четырех недель. В тоже время для пожилых людей нет необходимости в особых назначениях. Применение Ливостор эффективно для снижения уровня холестерина. Также для профилактики сердечно — сосудистых заболеваний у пациентов с факторами риска для их возникновения. При наличии противопоказаний полезным будет принимать аналоги Ливостор. Выписывает их врач. Не стоит подбирать или менять лекарственные средства по своему желанию. Описание Ливостор содержит четкие рекомендации по правильному применению препарата. До начала лечения назначается специальная диета. Соблюдать ее нужно и в период употребления Ливостор.

Ливостор 20 мг №30 таблетки Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:65534:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65534

Ливостор 20 мг №30 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ливостор 20 мг №30 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ливостор 20 мг №30 таблетки Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 20 мг по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у пачці
Виробник ПАТ "Київський вітамінний завод", Україна
Вік Не було виявлено значущого впливу лікарського засобу на ріст або статеве дозрівання хлопців або на тривалість менструального циклу у дівчат (див. розділи «Побічні реакції», «Спосіб застосування та дози»). Дівчат-підлітків слід проконсультувати щодо прийнятних методів контрацепції впродовж періоду лікування лікарським засобом Лівостор (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю» та підрозділ «Застосування в окремих групах пацієнтів»). Дослідження застосування лікарського засобу у пацієнтів препубертатного віку або пацієнтів віком до 10 років не проводилися.
Міжнародне найменування Atorvastatin
Показання Запобігання серцево-судинним захворюванням. Дорослим пацієнтам без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, Лівостор показаний для: – зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; – зменшення ризику виникнення інсульту; – зменшення ризику стенокардії та проведення процедур реваскуляризації. Пацієнтам із цукровим діабетом ІІ типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, лікарський засіб Лівостор показаний для: – зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; – зменшення ризику виникнення інсульту. Пацієнтам із клінічно вираженою ішемічною хворобою серця Лівостор показаний для: – зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; – зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; – зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації; – зменшення ризику госпіталізації у зв’язку із застійною серцевою недостатністю; – зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія. – Як доповнення до дієти для зменшення підвищених рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів із первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). – Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів із підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). – Для лікування пацієнтів із первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона) у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. – Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів із гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад, аферез ЛПНЩ), або якщо такі методи лікування недоступні. – Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків, а також дівчат після початку менструацій, віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ? 160 мг/дл та: · у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або · у пацієнта дитячого віку присутні два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань.
Протипоказання Активне захворювання печінки, яке може включати стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології. Гіперчутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу.
Склад діюча речовина: atorvastatin; 1 таблетка містить аторвастатину кальцію тригідрату, що еквівалентно аторвастатину 10 мг або 20 мг, або 40 мг; допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза, полісорбат-80, натрію лаурилсульфат, лактози моногідрат, кальцію карбонат, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат; оболонка: суміш для плівкового покриття Opadry II White (гіпромелоза, лактози моногідрат, поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), триацетин).
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЛІВОСТОР
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Препарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги