Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Липримар 40 мг №30 таблетки

Код товара:Код:  327.0048
В наличии
504,19грн
Цена и наличие актуальны на 06-07-2020 01:18
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
Форма выпускаТаблетки
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке30
ПроизводительПфайзер Менюфекчуринг Дойчленд ГмбХ (первинна та вторинна упаковка, дозвіл на випуск серії), Німеччина Пфайзер Айленд Фармасьютікалз (виробництво in bulk), Ірландія Пфайзер Фармасютікалз ЛЛС (виробництво in bulk), США

Характеристики Липримар 40 мг №30 таблетки

Віквід 10 років
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Термін придатності3 роки
Упаковкаблістер
Придатний до01.10.2021
АТС-КлассификацияC10A A05
Міжнародне найменуванняAtorvastatin
Действующее веществоаторвастатин
Українська назваЛІПРИМАР
Складдіюча речовина: atorvastatin; 1 таблетка містить аторвастатин кальцію, що еквівалентно 10 мг або 20 мг, або 40 мг, або 80 мг аторвастатину; допоміжні речовини: кальцію карбонат; целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; натрію кроскармелоза; полісорбат 80; гідроксипропілцелюлоза; магнію стеарат; матеріал для плівкового покриття (гідроксипропілметилцелюлоза, макрогол 8000, титану діоксид (Е 171), тальк); емульсія симетикону (симетикон, емульсієутворюючий стеарат, згущувач, кислота бензойна, кислота сорбінова).
Фармакотерапевтична групаПрепарати, що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази.
ПоказанняЗапобігання серцево-судинним захворюванням Для дорослих пацієнтів без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з декількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як вік, тютюнопаління, артеріальна гіпертензія, низький рівень ЛПВЩ або наявність ранньої ішемічної хвороби серця у сімейному анамнезі, Ліпримар® показаний для: -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення інсульту; -зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації та стенокардії. Для пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу та без клінічно вираженої ішемічної хвороби серця, але з кількома факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця, такими як ретинопатія, альбумінурія, тютюнопаління або артеріальна гіпертензія, препарат Ліпримар® показаний для: -зменшення ризику виникнення інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення інсульту. Для пацієнтів з клінічно вираженою ішемічною хворобою серця Ліпримар® показаний для: -зменшення ризику виникнення нелетального інфаркту міокарда; -зменшення ризику виникнення летального та нелетального інсульту; -зменшення ризику проведення процедур реваскуляризації; -зменшення ризику госпіталізації у зв'язку із застійною серцевою недостатністю; -зменшення ризику виникнення стенокардії. Гіперліпідемія -Як доповнення до дієти, щоб зменшити підвищені рівні загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, аполіпопротеїну В та тригліцеридів, а також для підвищення рівня холестерину ЛПВЩ у пацієнтів з первинною гіперхолестеринемією (гетерозиготною сімейною та несімейною) та змішаною дисліпідемією (типи IIa та IIb за класифікацією Фредріксона). -Як доповнення до дієти для лікування пацієнтів з підвищеними рівнями тригліцеридів у сироватці крові (тип IV за класифікацією Фредріксона). -Для лікування пацієнтів з первинною дисбеталіпопротеїнемією (тип III за класифікацією Фредріксона), у випадках, коли дотримання дієти є недостатньо ефективним. -Для зменшення загального холестерину та холестерину ЛПНЩ у пацієнтів з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією як доповнення до інших гіполіпідемічних методів лікування (наприклад аферез ЛПНЩ), або якщо такі методи лікування недоступні. -Як доповнення до дієти для зменшення рівнів загального холестерину, холестерину ЛПНЩ і аполіпопротеїну В у хлопчиків та дівчат після початку менструацій віком від 10 до 17 років з гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, якщо після відповідної дієтотерапії результати аналізів такі: a) холестерин ЛПНЩ залишається ? 190 мг/дл або б) холестерин ЛПНЩ ? 160 мг/дл та: · у сімейному анамнезі наявні ранні серцево-судинні захворювання або · два або більше інших факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань присутні у пацієнта дитячого віку.
Код Морион155346
ПротипоказанняАктивне захворювання печінки, яке може включати стійке підвищення рівнів печінкових трансаміназ невідомої етіології. - Гіперчутливість до будь-якого з компонентів цього лікарського засобу.
Лікарська формаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 40 мг № 30 (10х3) у блістерах
Дозировка40 мг

Описание Липримар 40 мг №30 таблетки

Таблетки Липримар 40 мг №30 – обладают свойствами уменьшать уровень липидов, за счет, в основном, холестерина в крови. Применение Липримар имеет достаточно широкое, в частности его назначают при: ишемических заболеваниях сердца, почечной или печеночной недостаточности, а также при повышенном содержании холестерина в плазме.


Применение

В инструкции, прилагаемой к препарату, указаны основные дозировки и схемы терапевтического курса. Стоит заметить, что перед приемом медикамента, необходимо проконсультироваться у квалифицированного медработника. Описание Липримара позволит пациенту определиться стоит ли употреблять данный препарат или же выбрать его аналоги. Лекарство можно назначать детям, начиная с 10 лет. Прием таблеток осуществляется перорально, а предварительно проверяют уровень избыточного холестерина в крови. Стоит заметить, что прописывают препарат только тогда, когда не медикаментозные методы лечения не оказывают ожидаемого эффекта.


Показания

Стоит заметить, что лекарство используется также в качестве профилактического средства для снижения риска развития инфаркта миокарда, инсульта. Кроме того, этот препарат уменьшает вероятность развития патологических процессов стенок миокарда, является отличным средством для профилактики сердечно-сосудистых заболеваний у людей, которые склонны к таким заболеваниям и состояниям как лишний вес, сахарный диабет, сердечная недостаточность и т. д.

Основными медотводами к употреблению является почечная недостаточность, заболевания печени и желчного пузыря, а также аллергические реакции на один из составляющих таблеток. Исходя из проведенных исследований, данный медикамент не влияет на общее развитие и менструальный цикл подростков. Отзывы о Липримаре можно найти на интернет-сайте компании. Стоимость препарата может варьироваться в зависимости от производителя и общих характеристик лекарственного средства. Таким образом, цену на Липримар рекомендуем уточнять перед его приобретением.Цена Липримар 40 мг №30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Липримар 40 мг №30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Видеообзор Липримар 40 мг №30 таблетки

preview
Также вас могут заинтересовать
Аторис 20 мг №30 таблетки
228,91грн
В наличии
Аторис 20 мг №90 таблетки
603,41грн
В наличии
Этсет 20 мг №28 таблетки
113,2грн
В наличии
Этсет 10 мг №84 таблетки
221,3грн
В наличии
Этсет 20 мг N84 таблетки
280,8грн
В наличии
Этсет 40 мг №28 таблетки
163,1грн
В наличии
Этсет 80 мг N28 таблетки
276,2грн
В наличии